kierunki?

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
bmen
Nowy
Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 4 lip 2012, o 19:08
Motocykl: GSXR-750

kierunki?

Nieprzeczytany post autor: bmen » 5 lip 2012, o 13:39

hej , sorka za takie pytanie ale na prawde czas mnie goni,otoz mam gsxr 750 z 01 roku, kupilem go jako streta i w ogole nie ma kieronkow ani na przodzie a ni na tyle, moje pytanie to czy moge tylko podlaczyc kierunki na tyl i czy to bedzie dzialalo? po drugie nie wiem gdzie szukac okablowania do tego , nie znam sie na tym za bardzo , znalazlem po dwoch stronach po dwa kable z koncowka "on" "ona"czy to jest to ? ale podlaczam i nic sie nie dzieje. moze wina przerywacza? jesli tak to gdzie go szukac i czy sie da spawdzic jakos czy jest sprawny ?

dzieki za odp

Awatar użytkownika
h3rflik
Posty: 51
Rejestracja: 3 cze 2011, o 19:26
Motocykl: Suzuki GSX-R 600 K3

Re: kierunki?

Nieprzeczytany post autor: h3rflik » 5 lip 2012, o 14:02

Powinno działać tylko będą migać szybciej bo przerywacz potraktuje to jako spalone przednie. Kierunki masz połączone stronami - prawy przód z prawym tyłem i lewy przód z lewym tyłem. Ja mam 600 k3 ale okablowanie napewno robili takie samo i poumieszczali wszystko w podobnych miejschach. Kabelki od kierunków są pozakańczane plistikowymi złączkami ale może u Ciebie ktoś to poprzerabiał - sprawdź miernikiem czy skacze Ci napięcie jak włączysz kierunek to będziesz miał pewność czy to to. Co do przerywacza to znajduje się na prawym airboxie. Masz tam takie dwie skrzyneczki - jedna kwadratowa - tam są bezpieczniki, druga prostokątna - to właśnie przerywacz - jest na wcisk. Tak to wygląda: http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no=MTMyMDQ1Ng== Przynajmniej u mnie tak jest.

bmen
Nowy
Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 4 lip 2012, o 19:08
Motocykl: GSXR-750

Re: kierunki?

Nieprzeczytany post autor: bmen » 5 lip 2012, o 14:29

normalnie eureka ! dziekuje serdecznie kolego , faktycznie u mnie tez sa takie koncowki "oryginalne" niestety nabyte kierunki juz taki nie sa , pozostaje je podlaczyc jakos na stale ale to nie problem , miernik sie jednak przydaje.
dzieki raz jeszcze

Awatar użytkownika
h3rflik
Posty: 51
Rejestracja: 3 cze 2011, o 19:26
Motocykl: Suzuki GSX-R 600 K3

Re: kierunki?

Nieprzeczytany post autor: h3rflik » 5 lip 2012, o 18:13

Nie ma sprawy - cieszę się że mogłem pomóc :D

ODPOWIEDZ