stukot silnika pomocy

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
misioRRRR
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 23 lip 2010, o 20:18
Motocykl: gsxr 1000

stukot silnika pomocy

Nieprzeczytany post autor: misioRRRR » 14 sie 2010, o 18:52

mam problem w moim gsxr k1 ,po odpaleniu i dodaniu gazu od ok 4 tys obrotow slychac trzaski z prawej strony silnika,nie jest to kosz sprzeglowy napewno, z zwiekszajacymi sie obrotami trzask sie zwieksza , zauwazylem inna prace silnika 3 dni temu ,dzis to sie zjawisko bardzo sie nasililo,tak ze nie da sie tego nie slyszec ,pomocy

Marcel
Posty: 308
Rejestracja: 31 lip 2010, o 00:06
Motocykl: S1000RR
Wymarzony motocykl: ---
Lokalizacja: OGL

Re: stukot silnika pomocy

Nieprzeczytany post autor: Marcel » 14 sie 2010, o 20:14

lepiej wiecej go nie pal skoro problem sie nasilił w tak krótkim czasieJeżeli masz jakies pojęcie zdejmij dekiel i oblukaj co sie stało ,jezeli nie to najlepiej oddaj moto do fachowca, tak bedzie najlepiej i przeważnie bywa najtaniej.

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: stukot silnika pomocy

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 16 sie 2010, o 13:38

Przez neta Ci raczej nikt nie pomoze zdiagnozowac stukow. Moze to byc tez lancuszek ale jak mowisz ze z dnia na dzien sie nasila to moze to byc cos gorszego. Zaprowadz do dobrego mechanika
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Awatar użytkownika
rafciops
Posty: 61
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 00:45
Motocykl: Suzuki GSX-R 1000 K1
Lokalizacja: WL

Re: stukot silnika pomocy

Nieprzeczytany post autor: rafciops » 16 sie 2010, o 23:08

Ja bym stawiał na łańcuszek, ale możę być tez tak jak u mojego znajomego, mechanik powiedział że poprostu coś wpadło w kolektory i nie ma jak się wydostać i brzęczy... Ale mechanik powinien to obejrzeć...
...Non Omnis Moriar...

ODPOWIEDZ