Zawory.

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Ali10
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 8 cze 2010, o 20:13
Motocykl: szukam
Wymarzony motocykl: Każdy

Zawory.

Nieprzeczytany post autor: Ali10 » 14 gru 2010, o 19:02

Chciałem się dowiedzieć ile orientacyjnie kosztuje regulacja zaworów w k1 750. Bo zdaje mi się,ze muszę dać moto do regulacji. Nie wiem czy były regulowane. A objawy rozregulowanych to takie jak w aucie? Pytam bo nie chcę aby mnie oszukano w tej kwestii, długo to trwa i czy skomplikowane jest.

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Zawory.

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 15 gru 2010, o 07:28

Jak pojedziesz do normalnego warsztatu to nikt Cie nie oszuka, kazdy warsztat ma swoje stawki ale z reguly jest to ok 150zl, wystarczy poszukac.
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Awatar użytkownika
patrykt7
Posty: 231
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:59
Motocykl: GSX-R 1000 K4

Re: Zawory.

Nieprzeczytany post autor: patrykt7 » 15 gru 2010, o 22:42

150zł plus cena płytek chciałeś powiedzieć? :) Bo ja osobiście nie znam takiego SERWISU, który tak tanio weźmie. Jak trzeba będzie kupić 10 płytek, to koszt ich samych wyniesie więcej niż te 150zł i wtedy mechanik dokłada do tego. Z reguły jest to 120 -150zł plus koszt płytek. Chyba, że serwis ma stałą cenę to wtedy jest to około 240zł za R4 16V, tyle kosztuje np. w Lublinie.
Objawy są inne niż w aucie gdyż luz zaworowy zazwyczaj się zmniejsza i staje się cichym zabójcą dla silnika, ponieważ jak wiadomo wypalają się wtedy gniazda zaworowe.

Patryk T.
1. Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła kliknij 'Podziękuj'.
2. Na bieżąco pisz o postępach przy naprawie usterki bo inaczej nie ma sensu nasze pisanie i pomoc.

ODPOWIEDZ