Obroty

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
Ślimak
Nowy
Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 28 paź 2010, o 15:09
Motocykl: gsx-r 750 k4
Wymarzony motocykl: gsx-r 750 k8
Lokalizacja: Bodzanów k. Płocka

Re: Obroty

Nieprzeczytany post autor: Ślimak » 31 gru 2010, o 10:58

"czujka reaguje na obrót samego WAŁKA ZDAWCZEGO a nie ZĘBATKI jaki by rozmiar nie miała prędkość WAŁKA ZDAWCZEGO na danych obrotach zawsze będzie STAŁA i czujka poda ten impuls z ta sama szybkością bez względu na wielkość zębatki, co innego rzeczywistość prędkość zębatki na jej końcu im większa na przodzie tym szybkiej jej końce ciągną branzolete"========"Po pierwsze to prędkość zębatki (bo to na niej jest 'impulsator') większej lub mniejszej nigdy nie będzie stała przy tej samej prędkości obrotowej wałka. Im zębatka większa tym jej promień wodzący porusza się szybciej. (Fizyka - Pr. liniowa w ruchu obrotowym)"

Ja uważam że nasze wypowiedzi równoważą się i mówią o tym samym, na Języku polskim interpretacje wierszy tez każdy miał inną ale kilkukrotne przeczytanie danego fragmentu dawało jakiś jeden wspólny pogląd na wiersz, ten film mojej produkcji http://www.youtube.com/watch?v=baHi1wMUNc8 pokazuje że wałek na danych obrotach kreci się zawsze z ta samą prędkością, zębatka mniejsza czy większa nie ma (WAŻNE) "wpływu na wyświetlenie prędkości", ale w rzeczywistości (UWAGA NA TEN FRAGMENT)"jest inaczej"
większa na przodzie= moto jedzie szybciej,
mniejsza na przodzie= moto jedzie wolniej
ale wniosek jest taki że prędkość na blacie będzie stała(UWAGA) "dla danych obrotów"
W społeczeństwie owiec, to my jesteśmy wilkami...

debil
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 31 gru 2010, o 09:04
Motocykl: GSX-R 1000 k4
Wymarzony motocykl: z mojej wyobrazni:)
Lokalizacja: krk

Re: Obroty

Nieprzeczytany post autor: debil » 31 gru 2010, o 11:50

TAK DOKLADNIE TYLKO TO NIE MA ZNACZENIA DO TEGO IZ ZE MOTOR MA ROZNE MAX OBROTY. NA KAZDYM Z 6 BIEGOW SA INNE MAPY WYBIERANE PRZEZ ECM.I PODAWANE OSOBNO NA KAZDY CYLINDER. NP NA n. jestbez zmiany zaplonu i kreci sie inaczej... morzna oszukac to imala swinke zrobic. symulowa jazde konputerowi na kazdym z 6 biegow stojac w miejscu, bardzo ladnie slychac zmiany charakterystyki pracy silnika... tylko trzeba odblokowac konputer)))

Awatar użytkownika
patrykt7
Posty: 231
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:59
Motocykl: GSX-R 1000 K4

Re: Obroty

Nieprzeczytany post autor: patrykt7 » 2 sty 2011, o 13:42

Ślimaku, teraz już wiem o co Ci chodzi i przyznaję CI rację a w sumie to nam, bo pisaliśmy o tym samym :)

Patryk T.
1. Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła kliknij 'Podziękuj'.
2. Na bieżąco pisz o postępach przy naprawie usterki bo inaczej nie ma sensu nasze pisanie i pomoc.

ODPOWIEDZ