Pomocy gsxr gaśnie w czasie jazdy!

Wszystko na temat GSX-R 1000.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Tiasem
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2023, o 18:38
Motocykl: GSX-R K4 1000
Imię: Patryk
Skąd: Lublin

Pomocy gsxr gaśnie w czasie jazdy!

Nieprzeczytany post autor: Tiasem » 1 lip 2023, o 14:51

Hej jak w temacie usterka zaczyna się po przejechaniu około 40 km motocykl czasem w trakcie jazdy potrafi szarpnąć i po przejechaniu paru km gaśnie po czym jest problem z odpaleniem - pompa paliwa jakby cały czas załącza się na nowo po pochyleniu motocykla czasem tez potrafi strzelić z wydechu przy gaśnięciu. Po odczekaniu paru minut odpala normalnie natomiast problem wraca po paru przejechanych km. Dodam ze żaden błąd się nie wyświetla.

Wymienione zostały: filtr paliwa, pompa paliwa, świece, sprawdzone kostki styki wyczyszczone, przekaźnik, bezpieczniki, czujnik polozenia wału, czujnik pochylania, stopka jest zmostkowana.

Męczę się z tym od przyszłego sezonu pacjent to gsxr k4 1000 2005 rok

Voyager21
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 6 lip 2023, o 14:36
Motocykl: Suzuki GSX-R 1000
Wymarzony motocykl: ZZR 1400
Imię: Krzysztof
Skąd: Poznań

Re: Pomocy gsxr gaśnie w czasie jazdy!

Nieprzeczytany post autor: Voyager21 » 16 sie 2023, o 16:41

Mam dokładnie to samo i walczę 2 sezon z tą usterką, dlatego szukam jakiegoś użytkownika Suzuki Gsx-r 1000 k3 który by pożyczył na podmiankę swój moduł starczy na 1,5h celem zasadności zakupu nowego. Nie chcę za darmo zrewanżuję się finansowo lub winny uzgodniony sposób. Na testy oczywiście może jechać ze mną. Motocykl stoi a ja szukam i i szukam z mizernym efektem. Może ktoś coś podpowie z tego forum??.Może ktoś zna jakiś warsztat gdziekolwiek w PL gdzie można by sprawdzić ten trop. W Poznaniu obawiam się że nie znajdę.

tycjusz74
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2011, o 00:24
Motocykl: yzf 1000r
Wymarzony motocykl: gsxr 1000

Re: Pomocy gsxr gaśnie w czasie jazdy!

Nieprzeczytany post autor: tycjusz74 » 25 sie 2023, o 02:27

Siemka,
U mnie przy podobnych objawach problemem była stopka boczna. Po jej złożeniu powinna dociskać czujnik który odłącza zapłon. Wystarczyło że w czasie jazdy lekko stopka się opuściła a zapłon był odcinany. W moim przypadku pomogło przesmarowanie zawisu stopki oraz dogięcie nazwijmy to blaszki która styka się z czujnikiem.

Tiasem
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2023, o 18:38
Motocykl: GSX-R K4 1000
Imię: Patryk
Skąd: Lublin

Re: Pomocy gsxr gaśnie w czasie jazdy!

Nieprzeczytany post autor: Tiasem » 12 paź 2023, o 00:26

Temat do zamknięcia w moim przypadku uszkodzony był moduł, dorwałem za 600 zł komputer i hula bez problemu.

ODPOWIEDZ