GSXR k8 1000 drżące sety

Wszystko na temat GSX-R 1000.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
VanGhot
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 3 maja 2017, o 11:49
Motocykl: Gsxr K8 1000
Imię: Dominik
Skąd: Kalisz

Re: GSXR k8 1000 drżące sety

Nieprzeczytany post autor: VanGhot » 5 kwie 2018, o 17:18

Świece nowe, chyba że fajkocewki? Też wydawało mi się że może filtr w pompie ma już dosyć zamówiłem nowy dam znać czy coś pomogło. No był na synchro. Przepustnic ,zaworów i wymianie świec i po tych zabiegach dostał takiej czkawki... na jeździe bez gazu

Awatar użytkownika
raster
Posty: 80
Rejestracja: 10 mar 2015, o 20:38
Motocykl: K8 1000 / F3 stunt
Wymarzony motocykl: bezawaryjny
Imię: Artur
Skąd: DWR

Re: GSXR k8 1000 drżące sety

Nieprzeczytany post autor: raster » 5 kwie 2018, o 20:39

Myślę , że idziesz w dobrym kierunku - miałem to samo ale w 929. Szarpał jak poj... do 3k rpm potem normalnie zapitalał. Jak już był rozgrzany to szrpanie było jeszcze większe. Walnięta była jedna cewkofaja. Po wymianie moto idelanie płynnie ruszało. Dobrze by było podmienić od sprawnego moto i zrobić rundę zanim zakupisz. Powodzenia

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: GSXR k8 1000 drżące sety

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 5 kwie 2018, o 22:03

hmm no to jeśli po tych zabiegach tak sie dzieje to obstawiałbym przestawiony rozrząd po prostu źle poskładany po regulacji luzów zaworowych jeszcze na mysl mi przyszlo uszkodzone lub nie wiem brak jakiejś gumy zabieraka ktora moze wypadla podczas wymiany opony czy cos, ale to by sie nie stalo nagle i po jakiejs tam glebie czy regulacjach w silniku, co do tych cewkofajek tez moze byc, wystarczy ze wtyczka jedna nie jest dociśnieta albo gumka na wtyczce sie podwinęła, ja bym zrzucił jeszcze raz pokrywe i sprawdzil ustawienie rozrzadu przy okazji jeszcze raz luzy pomierzył i na spokojnie wszystko składał wszystkie wtyczki i czujniki czy dobrze wpięte

Nawal

Re: GSXR k8 1000 drżące sety

Nieprzeczytany post autor: Nawal » 5 kwie 2018, o 22:11

Ja bym sprzedał, kupił inny

TheSaint
Posty: 61
Rejestracja: 5 kwie 2017, o 15:35
Motocykl: Suzuki GSXR 1000 K6
Wymarzony motocykl: Suzuki GSXR 1000 K6
Imię: Alex
Skąd: Kraków

Re: GSXR k8 1000 drżące sety

Nieprzeczytany post autor: TheSaint » 13 kwie 2018, o 22:33

Miałem dziś podobne objawy. Moto drgało i tak jakby go dławilo podczas jazdy. Po dokładnej weryfikacji wyszło że napęd się nie równo rozciągnął, wymieniłem na nowy i problem rozwiązany.
Sprawdź cały łańcuch dokładnie. ;)

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: GSXR k8 1000 drżące sety

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 13 kwie 2018, o 22:45

hmmm a mówiłem :D i nie ma co sie sugerować wskaźnikami na wahaczu :) bo ja mialemw polowie a co z tego jak był nierówno wyciągniety

VanGhot
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 3 maja 2017, o 11:49
Motocykl: Gsxr K8 1000
Imię: Dominik
Skąd: Kalisz

Re: GSXR k8 1000 drżące sety

Nieprzeczytany post autor: VanGhot » 7 maja 2018, o 23:17

Przyczyną szarpania i nierównego chodzenia była: przepustnica. Gdy zaprowadziłem na serwis, po zrobieniu padło pytanie ,,ło panie kto panu tak w tej przepustnicy nagrzebał a przy okazji 0,3 bara na jednym garze było" co to drgań nie jestem w stanie ustalić od czego to może być, akurat na starym napędzie było tak samo i na nowym który założyłem jakoś w marcu tak samo drze :P zastanawiam się nad jakimiś gumowymi może podkładkami pod sety to mniej będzie to odczuwalne... czasem jak się jedzie czuć jakby cały ten ,,wałek" przez długość co znajduję się na nim zębatka zdawcza...

ODPOWIEDZ