K9 Gdańsk

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
Jarosław

Re: K9 Gdańsk

Nieprzeczytany post autor: Jarosław » 29 paź 2017, o 19:41

To chyba stopę masz 60cm :lol:

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: K9 Gdańsk

Nieprzeczytany post autor: kai » 30 paź 2017, o 11:21

raczej chodziło mi na wysokości ud, na niektórych fotach tak to wygląda, ale to kwestia fotoszopów pewnie.

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: K9 Gdańsk

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 30 paź 2017, o 14:19

To normalna sprawa w k9 i wyzej ze rama oraz plastiki pod zbiornikiem wycieraja sie od ud i kolan, naklej na to jakas grubsza przezroczysta folie albo pseudo carbon na cieplo i bedzie OK, stompy sa za male to i wycierasz te plastiki dalej :). Suzuki dalo tez ciala z lusterkami ktore od czestego skladania sie wyrabiaja na mocowaniach, z chinczykami jest jeszcze gorzej.

Czepiacie sie jak zwykle pierdół a o 3 akcje serwisowe dla tego modelu nawet nikt nie zapytal.

Jarosław

Re: K9 Gdańsk

Nieprzeczytany post autor: Jarosław » 30 paź 2017, o 16:24

A co to tam za akcję raptem na pompę hamulca po której i tak jest lipa napinacz i chyba śruba stopka :lol: .
BMW w pierszym modelu miało tych akcji 12 :lol: :lol:

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: K9 Gdańsk

Nieprzeczytany post autor: kai » 30 paź 2017, o 16:27

kaczan pisze:To normalna sprawa w k9 i wyzej ze rama oraz plastiki pod zbiornikiem wycieraja sie od ud i kolan, naklej na to jakas grubsza przezroczysta folie albo pseudo carbon na cieplo i bedzie OK, stompy sa za male to i wycierasz te plastiki dalej :). Suzuki dalo tez ciala z lusterkami ktore od czestego skladania sie wyrabiaja na mocowaniach, z chinczykami jest jeszcze gorzej.

Czepiacie sie jak zwykle pierdół a o 3 akcje serwisowe dla tego modelu nawet nikt nie zapytal.
wiem wiem, ale wytarta rama od kolan przy przelocei 19k? az taka lipa? u mnie sa wytarte ale mam 61, kumpel ma 31tys (nie wiem ile faktycznego, ale mniej wiecje sie zgadza) i na ramie ani sladu.
a tu 19k dlatego po prostu zwrocilem na to uwage

kamillo210
Posty: 119
Rejestracja: 7 sty 2016, o 14:36
Motocykl: 1000 l0
Wymarzony motocykl: jest
Imię: kamil
Skąd: Augustów

Re: K9 Gdańsk

Nieprzeczytany post autor: kamillo210 » 30 paź 2017, o 16:58

A jaka była akcja serwisowa na napinacz?co się działo?

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: K9 Gdańsk

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 30 paź 2017, o 20:48

kai pisze:wiem wiem, ale wytarta rama od kolan przy przelocei 19k? az taka lipa? u mnie sa wytarte ale mam 61, kumpel ma 31tys (nie wiem ile faktycznego, ale mniej wiecje sie zgadza) i na ramie ani sladu.
a tu 19k dlatego po prostu zwrocilem na to uwage
Trzeba bylo sprawdzic czy nie mial malowanej ramy ze po wytarciach ani sladu, moze jakis Henio z warsztatowej szopy nad Wisla zdazyl juz to poprawic :lol:


Ad BMW ("Bedziesz Mial Wybuch") to od zawsze mowie ze to gowno wiec nic dziwnego ze 12 akcji miala juz na starcie hehehe... <Haj hiltla> :mrgreen:

Jarosław

Re: K9 Gdańsk

Nieprzeczytany post autor: Jarosław » 30 paź 2017, o 21:03

kamillo210 pisze:A jaka była akcja serwisowa na napinacz?co się działo?
Napinacz łańcucha czy tam śruby napinacza :P

ODPOWIEDZ