UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
Nawal

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: Nawal » 9 lut 2018, o 06:41

Wiem misiu kochany że to dwie różne sprawy. Rozumiem że moto z 2009 roku produkcji może być sprzedawane w 2010 rok modelowy wyjdzie 2010. Ale nie rozumiem że 2009 będzie w modelowo 2014 :lol:
Ale zawsze możesz mi to jakoś merytorycznie wytłumaczyć
Masz tu definicje roku modelowego i zobacz czy zgadza się z twoią :D :
Rok modelu (zwany także modelem roku) to okres czasu, w którym produkowane były pojazdy o tych samych cechach charakterystycznych. Zwykle rozpoczyna się on w połowie roku kalendarzowego i kończy w połowie następnego roku kalendarzowego. Pojęcie „model roku” stosuje się w celach marketingowych

Awatar użytkownika
Westbam
Posty: 381
Rejestracja: 26 mar 2017, o 22:49
Motocykl: GSXR K8 750
Wymarzony motocykl: Myślę... ZX10R 2012?
Imię: Damian
Skąd: Olkusz

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: Westbam » 9 lut 2018, o 06:55

Robicie wielkie halo z niczego....

Suzuki przetrzymało w salonie te 5 lat i obudzili się że pasowało by go wreszcie sprzedać ;) :lol: 8-)

kordial
Posty: 63
Rejestracja: 26 maja 2013, o 13:01
Motocykl: gsx r 1000 L5
Wymarzony motocykl: juz mam
Imię: pako
Skąd: wszedzie i nigdzie
Lokalizacja: to tu to tam

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: kordial » 9 lut 2018, o 07:32

Nawal pisze:Wiem misiu kochany że to dwie różne sprawy. Rozumiem że moto z 2009 roku produkcji może być sprzedawane w 2010 rok modelowy wyjdzie 2010. Ale nie rozumiem że 2009 będzie w modelowo 2014 :lol:
Ale zawsze możesz mi to jakoś merytorycznie wytłumaczyć
Masz tu definicje roku modelowego i zobacz czy zgadza się z twoią :D :
Rok modelu (zwany także modelem roku) to okres czasu, w którym produkowane były pojazdy o tych samych cechach charakterystycznych. Zwykle rozpoczyna się on w połowie roku kalendarzowego i kończy w połowie następnego roku kalendarzowego. Pojęcie „model roku” stosuje się w celach marketingowych
Ile razy mam ci powtarzać ze gier 1000 od k9- L4 to ten sam model?
P.s.
„Misiu kochany „ograniczaj sie z tym zwrotem do swojego chłopaka .
Niczego sie nie wyrzekać, do nieczego sie nie przywiązywac.

Awatar użytkownika
Westbam
Posty: 381
Rejestracja: 26 mar 2017, o 22:49
Motocykl: GSXR K8 750
Wymarzony motocykl: Myślę... ZX10R 2012?
Imię: Damian
Skąd: Olkusz

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: Westbam » 9 lut 2018, o 08:24

Owiewki od L4 pasują :) I to nawet nieźle :)
Ale że chciało mu sie przerabiać wszystko na wzór zdjęcia z forum :lol: :lol: :lol:
Malować sety / zaciski brembo itp ;)

Nawal

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: Nawal » 9 lut 2018, o 12:43

kordial pisze:
Nawal pisze:Wiem misiu kochany że to dwie różne sprawy. Rozumiem że moto z 2009 roku produkcji może być sprzedawane w 2010 rok modelowy wyjdzie 2010. Ale nie rozumiem że 2009 będzie w modelowo 2014 :lol:
Ale zawsze możesz mi to jakoś merytorycznie wytłumaczyć
Masz tu definicje roku modelowego i zobacz czy zgadza się z twoią :D :
Rok modelu (zwany także modelem roku) to okres czasu, w którym produkowane były pojazdy o tych samych cechach charakterystycznych. Zwykle rozpoczyna się on w połowie roku kalendarzowego i kończy w połowie następnego roku kalendarzowego. Pojęcie „model roku” stosuje się w celach marketingowych
Ile razy mam ci powtarzać ze gier 1000 od k9- L4 to ten sam model?
P.s.
„Misiu kochany „ograniczaj sie z tym zwrotem do swojego chłopaka .
Tak tak kochaniutki ten sam model. Te samo malowanie te same hamulce dolot ten sam i w chooj innych tych samych gratów :lol: widać znasz się jak mało który jeśli K9 i l4 to dla ciebie takie same motocykle :lol:
Bo jak dla mnie to one mimo że plastiki pasują są zdecydowanie inne :P. A z resztą tak to jest jak się pieniędzy nie ma i szuka okazji :lol: :lol: :lol:

kordial
Posty: 63
Rejestracja: 26 maja 2013, o 13:01
Motocykl: gsx r 1000 L5
Wymarzony motocykl: juz mam
Imię: pako
Skąd: wszedzie i nigdzie
Lokalizacja: to tu to tam

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: kordial » 9 lut 2018, o 14:22

Nawal pisze:
kordial pisze:
Nawal pisze:Wiem misiu kochany że to dwie różne sprawy. Rozumiem że moto z 2009 roku produkcji może być sprzedawane w 2010 rok modelowy wyjdzie 2010. Ale nie rozumiem że 2009 będzie w modelowo 2014 :lol:
Ale zawsze możesz mi to jakoś merytorycznie wytłumaczyć
Masz tu definicje roku modelowego i zobacz czy zgadza się z twoią :D :
Rok modelu (zwany także modelem roku) to okres czasu, w którym produkowane były pojazdy o tych samych cechach charakterystycznych. Zwykle rozpoczyna się on w połowie roku kalendarzowego i kończy w połowie następnego roku kalendarzowego. Pojęcie „model roku” stosuje się w celach marketingowych
Ile razy mam ci powtarzać ze gier 1000 od k9- L4 to ten sam model?
P.s.
„Misiu kochany „ograniczaj sie z tym zwrotem do swojego chłopaka .
Tak tak kochaniutki ten sam model. Te samo malowanie te same hamulce dolot ten sam i w chooj innych tych samych gratów :lol: widać znasz się jak mało który jeśli K9 i l4 to dla ciebie takie same motocykle :lol:
Bo jak dla mnie to one mimo że plastiki pasują są zdecydowanie inne :P. A z resztą tak to jest jak się pieniędzy nie ma i szuka okazji :lol: :lol: :lol:
Żal k9niec rozmowy , poczytaj o tym modelu ,doksztalc się i wróć,ale już nie do mnie bo ja już straciłem nadzieję.
Niczego sie nie wyrzekać, do nieczego sie nie przywiązywac.

Nawal

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: Nawal » 9 lut 2018, o 15:29

Hhehe miałem nie muszę czytać. Znam się na tyle żeby wiedzieć że za takie pieniędze nie kupisz :roll:

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 9 lut 2018, o 19:10

Gofer pisze:
pawlos22 pisze:Napisałem z ciekawości do niego i odpisał : "Motor miał niewielkie uszkodzenia. Kupiłem dla siebie w 2016r - nie jestem handlarzem. Mam kilka zdjęć, podeślij adres e-mail to prześlę zdjęcia dobrej jakości, również aktualne."


HAHAHA a najlepsze jest to, że koleś podaje linka do tego forum do działu z ori malowaniami. Może sobie czyta teraz :lol: :lol: :lol:


Kurde jak dobrze, że swojego ulepa nie sprzedałem bo bym teraz już nic ciekawego nie kupił z tego co widać w tych ogłoszeniach :roll:
Off topic
Sugerujesz że Qubis mógł coś ulepić :lol:
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Nawal

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: Nawal » 10 lut 2018, o 20:39

Widać że czesem ktoś ty nawet książkę przeczyta. Fakt nick miał być trochę inny ale już tak wyszło hehehe.
Ale ciekawi mnie jak można lepić korki w lagach? Tzn ze ktoś je malował czy skleił popękane?
Czy tylko ostatki za mocno Ci weszły 8-)

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: bet » 11 lut 2018, o 17:38

Prośba o trzymanie się tematu. Dzięki

Awatar użytkownika
Speedbike
Posty: 144
Rejestracja: 19 lut 2016, o 19:23
Motocykl: Gsxr 1000 K8 Turbo
Wymarzony motocykl: None
Imię: Przemek
Skąd: Warszawa

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: Speedbike » 11 lut 2018, o 18:03

Ale ktoś wie co było z tym motocyklem nie tak? Jaka to była szkoda? Sam nie popieram takich ściem, ale pisanie, że to ulep i śmieć w oczach to gadka takiej samej wartości. Szkoda za 30000zł w nowym motocyklu- wystarczy dobry szlif, szkoda naprawiana z OC. Kiedyś mój kolega miał k3 które było po dwóch szkodach całkowitych (jedna z AC, potem druga z OC sprawcy) i motocykl jeździ do dziś, i nigdy nie miał uszkodzonego układu jezdnego. Inny mój klient miał k4 600 naprawianą z OC sprawcy, motocykl był przed wypadkiem igłą więc został naprawiony na samych nowych częściach, koszt ok 11tyś zł i żaden z was bez vinu nie zgadłby, że motocykl miał chociaż szlifa. Także bez paniki, chyba, że ktoś ma konkrety.

Awatar użytkownika
Westbam
Posty: 381
Rejestracja: 26 mar 2017, o 22:49
Motocykl: GSXR K8 750
Wymarzony motocykl: Myślę... ZX10R 2012?
Imię: Damian
Skąd: Olkusz

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: Westbam » 12 lut 2018, o 06:15

Speedbike pisze:Ale ktoś wie co było z tym motocyklem nie tak? Jaka to była szkoda? Sam nie popieram takich ściem, ale pisanie, że to ulep i śmieć w oczach to gadka takiej samej wartości. Szkoda za 30000zł w nowym motocyklu- wystarczy dobry szlif, szkoda naprawiana z OC. Kiedyś mój kolega miał k3 które było po dwóch szkodach całkowitych (jedna z AC, potem druga z OC sprawcy) i motocykl jeździ do dziś, i nigdy nie miał uszkodzonego układu jezdnego. Inny mój klient miał k4 600 naprawianą z OC sprawcy, motocykl był przed wypadkiem igłą więc został naprawiony na samych nowych częściach, koszt ok 11tyś zł i żaden z was bez vinu nie zgadłby, że motocykl miał chociaż szlifa. Także bez paniki, chyba, że ktoś ma konkrety.
Czyli pisanie że motocykl jest z 2014 r mimo że jest z 2009 wg Ciebie jest ok? Nie dało sie go złożyć w plastikach z k9? Cena również o dobre 15 tys. wieksza niz normalne k9...

Awatar użytkownika
Gofer
Posty: 311
Rejestracja: 28 lis 2014, o 19:24
Motocykl: GSXR 1K K9 BLACK
Wymarzony motocykl: nie trup
Imię: Dominik
Skąd: Wlkp

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: Gofer » 12 lut 2018, o 13:09

Obrazek
Proszę bardzo te ulepione korki, zahaczony kluczem a nie lepiony. Niech każdy pokaże swoje to wtedy będziemy wybrzydzać..

Westbam...... 20tys za k9???? Życzę powodzenia :lol:
Obrazek

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 12 lut 2018, o 13:32

Westbam pisze:
Speedbike pisze:Ale ktoś wie co było z tym motocyklem nie tak? Jaka to była szkoda? Sam nie popieram takich ściem, ale pisanie, że to ulep i śmieć w oczach to gadka takiej samej wartości. Szkoda za 30000zł w nowym motocyklu- wystarczy dobry szlif, szkoda naprawiana z OC. Kiedyś mój kolega miał k3 które było po dwóch szkodach całkowitych (jedna z AC, potem druga z OC sprawcy) i motocykl jeździ do dziś, i nigdy nie miał uszkodzonego układu jezdnego. Inny mój klient miał k4 600 naprawianą z OC sprawcy, motocykl był przed wypadkiem igłą więc został naprawiony na samych nowych częściach, koszt ok 11tyś zł i żaden z was bez vinu nie zgadłby, że motocykl miał chociaż szlifa. Także bez paniki, chyba, że ktoś ma konkrety.
Czyli pisanie że motocykl jest z 2014 r mimo że jest z 2009 wg Ciebie jest ok? Nie dało sie go złożyć w plastikach z k9? Cena również o dobre 15 tys. wieksza niz normalne k9...
z ceną przesadziłeś dobre k9 to koszt jakichś 28tyś

Nawal

Re: UWAGA!!! ZOBACZ KONIECZNIE !!!!

Nieprzeczytany post autor: Nawal » 12 lut 2018, o 17:06

KubusK pisze:
Westbam pisze:
Speedbike pisze:Ale ktoś wie co było z tym motocyklem nie tak? Jaka to była szkoda? Sam nie popieram takich ściem, ale pisanie, że to ulep i śmieć w oczach to gadka takiej samej wartości. Szkoda za 30000zł w nowym motocyklu- wystarczy dobry szlif, szkoda naprawiana z OC. Kiedyś mój kolega miał k3 które było po dwóch szkodach całkowitych (jedna z AC, potem druga z OC sprawcy) i motocykl jeździ do dziś, i nigdy nie miał uszkodzonego układu jezdnego. Inny mój klient miał k4 600 naprawianą z OC sprawcy, motocykl był przed wypadkiem igłą więc został naprawiony na samych nowych częściach, koszt ok 11tyś zł i żaden z was bez vinu nie zgadłby, że motocykl miał chociaż szlifa. Także bez paniki, chyba, że ktoś ma konkrety.
Czyli pisanie że motocykl jest z 2014 r mimo że jest z 2009 wg Ciebie jest ok? Nie dało sie go złożyć w plastikach z k9? Cena również o dobre 15 tys. wieksza niz normalne k9...
z ceną przesadziłeś dobre k9 to koszt jakichś 28tyś
O cenach się nie dyskutuje. Bo widać że za 36kola może kupę kupić. Ostanio kolega szukał K9 i nic do 28tys nie znalazł godnego a chyba całe allegro zwiedzilł. Więcej nie miał i kupiłem całkiem inne moto

ODPOWIEDZ