GSXR 600 K9 - Starogard Gdański

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
Chicken

GSXR 600 K9 - Starogard Gdański

Nieprzeczytany post autor: Chicken » 15 wrz 2018, o 20:50

Witam,
Wpadł mi w oko mianowicie ten egzemplarz https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsx-r- ... uBH2D.html

Moze już ktoś oglądał ???? A może ktoś mieszka niedaleko i chętnie pomoże w ocenie. Ja chce sie wybrać jakoś w tygodniu jak czas pozwoli.

Chicken

Re: GSXR 600 K9 - Starogard Gdański

Nieprzeczytany post autor: Chicken » 18 wrz 2018, o 13:41

Witam.
Nikt nie miał po drodze żeby ocenić motocykl więc pojechałem sam. Wizualnie motocykl bardzo fajny, wszystkie plastiki na miejscu bez zbędnych luzow czy krzywizn. Mechanicznie silnik pracuje bardzo ładnie, równo. Na zimnym jak i na ciepłym. Motocykl jedzie prosto bez żadnych dziwnych przygód podczas jazdy. Ogólnie mówiąc wszystko nawet bardziej niż ok. ALE niestety jak to zawsze bywa co s musi być nie tak. Mianowicie w mojej ocenie suzi była po wypadku. Prawy ogranicznik ramy mocno skoszony, z prawej strony ramy dziwny wgniot zaraz przy baku na wysokości właśnie ogranicznika jakby po kierownicy. Do tego klejona czaszka a dokładniej lewe, prawe mocowanie lampy i uchwyt odlotu powietrza. Ogólnie uważam że nie są to plastiki od tego modelu. Widać niedorobki lakierskie. Jestem przekonany że motocykl naprawiony był nie w pl bo jest zrobiony bardzo przyzwoicie i widać że już jakiś czas temu. A jeszcze na zakończenie moto było latanie po torze co wskazują opony i jest zarejestrowany w pl na 35 kw. Dodatkowo po VINie wychodzi przeszłość wypadkową :-(. Niestety właściciel nie zna przeszłości motocykla. A jeszcze jedno moim zdaniem dosyć ważne że temperatura silnika podana jest w farenhajt ach a nie w celcjuszach.

ODPOWIEDZ