szukam porady gsxr 750 k4-k5

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
amigo
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 9 lut 2012, o 19:36

szukam porady gsxr 750 k4-k5

Nieprzeczytany post autor: amigo » 9 lut 2012, o 20:39

Witam,
jestem świeżak na tym forum, ale mając doświadczenie z innego forum przyszedłem szukać tu pomocy przy zakupie, gdyż jak wiadomo z pewnością o wiele lepiej ogarniacie temat :)
może aktualnie ktoś sprzedaje taki sprzęt co jest w temacie? bo wiadomo, że z pewnego źródła najlepiej :) a jak nie, to co powiecie na te 2 ogłoszenia (jestem z wawy więc mam blisko do obu):

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-M3034028.html

http://allegro.pl/suzuki-gsx-r-gsxr-750 ... 98042.html

co do pierwszej oferty to właściciel odpisał iż posiada tą maszynę od 2006r. i odkąd nią śmiga nie miała żadnej gleby

co do drugiej, to jeszcze nie mam żadnego dodatkowego info, jedynie widzę że nie ma 750 na zadupku, więc coś mogło się zadziać, bo chyba powinien mieć? tyle udało mi się wygrzebać w necie :)
może coś dodatkowego wypatrzycie lub powiecie o co dopytać sprzedających, czekam na wszelkie info i pozdrawiam :)

amigo
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 9 lut 2012, o 19:36

Re: szukam porady gsxr 750 k4-k5

Nieprzeczytany post autor: amigo » 10 lut 2012, o 14:45

Odpisał mi z tego drugiego ogłoszenia i faktycznie przyznał że był malowany, ale pod spodem niby wszystko ok i było sprawdzane w ASO. Motocykl posiada od ponad roku więc trochę dziwne że tak szybko sprzedaje.. Do wymiany szykuje się kocówka główki ramy.

I rozmawiałem też przez telefon z panem od pierwszego ogłoszenia. Motocykl posiada tak jak pisałem od 2006 roku. Więc złomem by raczej nie jeździł a tym bardziej z kobietą (ponoć te wytarcia na półdupku to od butów/ciuchów żony). Od kiedy go ma to nie miał szlifu, ale przed kupnem ponoć miał jakieś szlifowanie na jednym boku. Co prawda nic wielkiego i nie ma nic do ukrycia. Jedynie co nie działa to ponoć przełącznik zespolony od kierunkowskazów, bo nie działa tylko jedna strona (prawa), ale awaryjne świecą wszystkie, możliwe to jest? ponoć nowy w serwisie około 550zł.

przymierzam się więc bardziej do kupna tej sztuki z 2004, cena całkiem spoko, pewnie jeszcze coś utarguję, silnik ponoć w idealnym stanie - 24k przebiegu, na torach styczności nie miał bo pan to troszkę starszy jest (ponoć od 87 jeździ na motocyklach)

ODPOWIEDZ