UWAGA!! GSX-R 1000 k7 koło Rzeszowa

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
Haos
Posty: 161
Rejestracja: 9 lip 2010, o 01:47
Motocykl: Lyter K7
Wymarzony motocykl: ....teraz to już niewiem

UWAGA!! GSX-R 1000 k7 koło Rzeszowa

Nieprzeczytany post autor: Haos » 26 mar 2012, o 23:16

Ostrzegam, co by mie tracic kapusty na oglądanie tego sprzęta, bo na fotach zle nie wygląda.....
- rama malowana w jednym miejscu na 10000%, i chyba spawana
-brak śrubek
-urwana klamka sprzegła
-wydechy krzywy poskładane, ciekawe po co rozkladane
- lusterko było nawet nie dokrecone
- malowana czacha przez pana "Staska"
i tu niewiem czy ktoś takie cuda widział, ale patrze ja ci w okienko oleju a tam biało jak w betoniarce !!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: , pomijam iz moto po hamsku całe wyplakowane!!!!!Generalnie nie spodziwalismy sie cudów za tą kasę, ale szczęka opadła.....

Pan mowil o lekkie przygodzie ale nie o armagedonie :P i twierdzi ze sie niezna i ze moto kolegi !!! :P

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-1000-k7- ... 95729.html

blackdevil
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2012, o 15:24

Re: UWAGA!! GSX-R 1000 k7 koło Rzeszowa

Nieprzeczytany post autor: blackdevil » 28 mar 2012, o 10:44

Ha ha tez byłem go oglądać zrobiłem zaledwie 630km w obie strony.... Rama dokładnie to malowane lewe ucho od silnika ale chyba spawane nie było... sam już nie wiem... Malowany jeszcze był cały tył lewy dekiel szpachlowany , malowany i felgi, przednia felga to kwalfikowała się do wymiany bo tak wyszpachlowana, że szok takiego czegoś nie widziałem...Przy lampie urwane dwa uchwyty. Ogólnie jedyne co było spoko to silnik ładnie chodził... I sprawdzałem, że w usa żadnej przygody moto nie miało czyli u nas ktos tak o niego zadbał.... A z tym olejem to faktycznie dziwne czemu ta szybka biała była.? Nie pamiętam dobrze ale chyba już kiedyś miałem tak w r1...

Piter
Posty: 108
Rejestracja: 16 lip 2010, o 15:52
Motocykl: K7 1000

Re: UWAGA!! GSX-R 1000 k7 koło Rzeszowa

Nieprzeczytany post autor: Piter » 31 mar 2012, o 21:14

Oczko od oleju mogło być biale od wilgoci, wystarczylo się przejechać i będzie ok.

Ale co do gixa to niezłe kwiatki. Widać od razu, że coś było kombinowane bo nalepka SUZUKI na czaszy jest srebrna a w oryginale czarna. Ale ogólnie moto na zdjęciach wygląda "piknie", tu się potwierdza kolejny raz sprawa, że nie ma co się napalać jeśli moto na zdjęiach wygląda pięknie. Zwrócił Wam chociać gość kasę za podróż? Ja bym nie odpuścił. Żeby jeszcze było wystawione za jakąś małą cenę ale 20k to taka jedna z niższych ale nie najniższa jak na k7 w litrze. Gdybyście szukali takiego gixa w takim malowaniu to mogę pogonić swój, daję sobie ręke uciąć, że nie było z moim takich przygód ;) jak coś to pw

blackdevil
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2012, o 15:24

Re: UWAGA!! GSX-R 1000 k7 koło Rzeszowa

Nieprzeczytany post autor: blackdevil » 31 mar 2012, o 22:25

Nawet nie pytalem czy mi odda zrobilem sobie wycieczke niedzielna z dziewczyna:D Chociaż pewnie by nie oddał tylko nerwy bym stracił i tyle. Ogólnie to moto aż tak bardzo tragiczne nie jest moim zdaniem uderzył w nasze pólmetrowe krawężniki i miał pecha bo upadł akurat na to ucho trzymające silnik chociaż też nie było to tragiczne spawane raczej nie było tylko ktoś to sprayem prysnął wieć średnio, jakby w niego włożyc z 1,5 to byłby moim zdaniem spoko, ale przy tej cenie jest to nieopłacalne. Bak ma oryginalny kolor nie pryskany (sam lakieruje więc wiem co mówię) ma właśnie zarysowanie po tej stronie co leżał i nie wygląda to tragicznie więc poprostu pechowo upadł. A kolor sprzętu nawet zgadza się z Vinem więc nie jest źle, ale jak już pisałem nie za tą cenę...

Piter
Posty: 108
Rejestracja: 16 lip 2010, o 15:52
Motocykl: K7 1000

Re: UWAGA!! GSX-R 1000 k7 koło Rzeszowa

Nieprzeczytany post autor: Piter » 1 kwie 2012, o 00:03

Daj spokój kupujesz sprzęta za 20k to nie ma co mówić ze sprzęt z robiona rama jest ok. Żebyś jeszcze sam robił to masz pewność jak to było zrobione a tutaj niewiadoma czy spawal to ktoś kompetentny czy stasiek w stodole. Ja zawsze jak jechałem po moto daleko to sie pytałem czy jak coś sie na miejscu okaże nie tak to czy gość oddaje kasę, kilka razy po takim telefonie rezygnowalem z wyjazdu bo już wiadomo było co i jak :) ale nie powiem kilka razy tez oglądałem takowe trupy i goście w zaparte szli ze nic nie było robione...

martinez3433
Nowy
Nowy
Posty: 44
Rejestracja: 20 sty 2012, o 00:08
Motocykl: gsx-r 600
Wymarzony motocykl: gsx-r 600

Re: UWAGA!! GSX-R 1000 k7 koło Rzeszowa

Nieprzeczytany post autor: martinez3433 » 1 kwie 2012, o 10:51

Po fotkach mi się bardzo podoba :) Jak to fotka może zmylić człowieka :P

blackdevil
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2012, o 15:24

Re: UWAGA!! GSX-R 1000 k7 koło Rzeszowa

Nieprzeczytany post autor: blackdevil » 1 kwie 2012, o 11:49

Spawana nie była... ale fakt, że 20 koła za moto z malowaną ramą to średni biznes... Mi na fotkach tez sie podobala jak za te pieniadze, ale niestety nie ma tak dobrze:D

turbok2
Posty: 164
Rejestracja: 9 lip 2011, o 15:05
Motocykl: suzuki gsxr 600 k3
Wymarzony motocykl: bmw s1000rr

Re: UWAGA!! GSX-R 1000 k7 koło Rzeszowa

Nieprzeczytany post autor: turbok2 » 1 kwie 2012, o 14:44

kurde panowie zdziwiliscie mnie bo znajomi kupili u tego typa juz z 3 moto i naprawde igielki a tu taki bubel no prosze.
Kochaj motór albo giń:D

blackdevil
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 mar 2012, o 15:24

Re: UWAGA!! GSX-R 1000 k7 koło Rzeszowa

Nieprzeczytany post autor: blackdevil » 1 kwie 2012, o 15:30

No zależy kto czego szuka i w jakim celu :D

Haos
Posty: 161
Rejestracja: 9 lip 2010, o 01:47
Motocykl: Lyter K7
Wymarzony motocykl: ....teraz to już niewiem

Re: UWAGA!! GSX-R 1000 k7 koło Rzeszowa

Nieprzeczytany post autor: Haos » 2 kwie 2012, o 11:27

Piter owszem mogłoby być od wilgoci ale nie az tak !!!!........... chłopcze jezdze na moto juz sto lat :) i jeszcze czegos takiego nie widzialem.......ja już nawet na felgi nie patrzyłem jak zobaczyłem co sie dzieje dookoła moto :P i powiem wam wiecej.... za 18 tys pod koniec zeszłego sezonu sprzedałem lepsza sztuke niz ta za 19.900 ktora w ogłoszeniu jest opisana jako idealna!!!!!!!!!

Turbok2 owszem jesli chodzi o to kkmotocykle to owszem ma ladne sprzety ale ktos mu tego strucla wsadzil w komis i robi mega anty reklame!!!!!ponoć kulega :P

zdrowia chłopoki, kupilem bladego :P

ODPOWIEDZ