Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 14 lut 2016, o 16:15

UWAGA na k8 750 z Aleksandrowa:
http://olx.pl/oferta/suzuki-gsx-r-k8-k9 ... e0c96f2175
linki do zdjęc na serwer gdyby ogłoszenie padło :
https://www.dropbox.com/s/bacddmgvx6lwj ... 8.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/ykg5lvlrzioxd ... 8.jpg?dl=0

Żeby co niektóre osoby niedowiarki uwierzyły że nie jestem tak wybredny jak się spodziewają obejrzałem tego k8 z linku.
Byłem przejazdem w poszukiwaniu busa więc co mi szkodziło zboczyć z drogo te 15-20 km ;)
Z daleka wyglądał jak na zdjęciach, ale już 3 metry od tego moto podpadał.
No dobra koniec pierdolenia walę konkrety:
-leżał na prawej stronie i stąd pomalowanie areografem i szpachel
-czasza pęknięta koło prawego lusterka
-plastik na baku przyszlifowany po prawo
-końcówka wydechu chyba jakaś marketówka jak do wieś wagena
-prawa owiewka chyba klejona
-uwaga korek chłodnicy przyszlifowany też :mrgreen:
-ogranicznik był na bank wyjebany i to mocno że po wymianie półki(ruszana nakrętka górnej półkii więc dolana wymieniona bo ślady na śrubach od lag też były) było widać na ramie miejsce gdzie dotyka ogranicznik że podcięte jest dołem
-prawa kierownica uwaga krzywa i spawana i dosyć nie umiejętnie obszlifowany spaw co zresztą osłabia ją, kurwa jak nowa pewnie kosztuje z 200 zł to po chuj taką fuszerę robić i ryzykować zdrowiem albo życiem?!
-rama uwaga spawy raczej robione i czymś zalane, psiknięte na to szprajem więc widać to dokładnie, z prawej strony pod bakiem rama była podrapana i oczywiście psiknięta szprejem
-podnóżek pasażera i kierowcy prawy oraz dźwignia hamulca tył przyszlifowana o asfalt no wiadomo od szlifa
-lampa przód z prawej strony spawane mocowanie lutownicą :lol: i pęknięcie na wprost jest na kloszu, nie wiem może jakiś za mocny xsenon był czy cuś albo od dzwona bo dziwnie to wygląda bardzo
-ciężarki kierownicy wiadomo czemu wymienione i klamki a z prawej strony te przełączniki obudowie od strony klamki mają podrapaną o asfalt
-lusterko lewe tam gdzie jest taka śmieszna zaślepka przy mocowaniu jest szlifnięte
-co jeszcze dodać? :lol: silnik bierze olej, końcówka wydechu aż tłusta ;)
-pokrywa sprzęgła wymieniona a śruby odkręcane jakąś zużytą nasadką i dlatego są obrobione ;) Widać jeszcze po uszczelnieniu pokrywy

Pewnie zapomniałem jeszcze o czymś bo sporo tego było rejestracja chyba SBI była .
Zdjęć jakie miał jak to leżało nawet nie chciałem oglądać.

No silnik pracował dosyć cicho i równo jak zimny, nie czekałem aż się rozgrzeje bo to nie było sensu.
Na samym początku widok spawów na ramie dla mnie przekreślił ten motocykl i myślę że dla innych też no ale sprawdzałem dalej żeby nie było że zmyślam że oglądałem czy coś bo tu różne opinnie chodzą na mój temat na tym czacie.
Z plusów to te malowanie areografem jest całkiem ładnie zrobione i żeby to było zrobione na całych owiewkach w sensie nie kombinowanych to by miało sens.
Mam nadzieję że zaoszczędziłem komuś czasu na oglądanie tego gruza i kasy na paliwo oraz szarpania się ze sprzedającym.
Ps opony już są bliżej końca no ale nie ma to najmniejszego znaczenia. Nawet nie nadaje się to jako baza na tor z powodu tej ramy.
Nr vin nie spisywałem bo te spawy na ramie tak się rzucają w oczy jak i cała reszta że szkoda gadać, powłoce lakieru nawet się za dobrze nie przyglądałem ale dupy nie urywa :lol:
Dziękuję za uwagę :roll:
Kto mnie przebije z ulepem obejrzanym na żywo? :lol:
Ostatnio zmieniony 14 lut 2016, o 17:08 przez Kamil85, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie dyskutuję z idiotami

Awatar użytkownika
dziadek
Posty: 1492
Rejestracja: 11 sie 2013, o 20:10
Motocykl: KAWA Z 1000
Wymarzony motocykl: juz były
Imię: Robert
Skąd: lubelskie
Lokalizacja: wojciechów lubelskie

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: dziadek » 14 lut 2016, o 16:45

demon chciałem ci dac k9 750 z orgi przebiegem niecałe 10 tys po delikatnym szlifie za około 22tys to niechciałes a jedziesz k8 ogladac no ja cie nie rozumie wogóle :x

Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 14 lut 2016, o 16:53

kawadziadek pisze:demon chciałem ci dac k9 750 z orgi przebiegem niecałe 10 tys po delikatnym szlifie za około 22tys to niechciałes a jedziesz k8 ogladac no ja cie nie rozumie wogóle :x
Chciałeś a nie dałeś a to różnica :D
Nie musisz mnie rozumieć, byłem przejazdem w poszukiwaniu vito 639 po lifcie więc przejeżdżałem w pobliżu i zboczyłem trochę z drogi na oględziny k8. Przynajmniej komuś zainteresowanemu tym egzemplarzem zaoszczędziłem czas i kasę na podróż tak charytatywnie i nadal mnie nie rozumiesz? ;)
Nerwów nie miałem żadnych aż się sprzedający wkurwiał bo miałem ubaw z tego ulepa i tego nie kryłem :lol:

Nie mogę już edytować poprzedniego postu więc niech moderator dopiszę:
-pokrywa sprzęgła wymieniona a śruby odkręcane jakąś zużytą nasadką i dlatego są obrobione ;) Widać jeszcze po uszczelnieniu pokrywy
Nie dyskutuję z idiotami

Awatar użytkownika
kamir0014
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2016, o 22:10
Motocykl: Gsxr 600 K8
Imię: Kamil
Skąd: Jasło

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: kamir0014 » 21 lut 2016, o 22:49

Z racji że jestem w poszukiwaniu 600 lub 750 to opiszę dwie sztuki które oglądałem.

Strzał 1.
http://olx.pl/oferta/suzuki-gsxr-750-gs ... 7cc340529b

Cały malowany,ogranicznik minimalnie odbity. Pomalowany dosyć ładnie, naklejki krzywo przyklejone. Bije przy hamowaniu (łożysko główki ramy), tylni prawy set zagięty do tego stopnia że ociera o wahacz. Na baku dwa odpryski lakieru. Jakiś słaby taki, kiepsko jechał ale przyczyną może być np . uszczelka głowica bo pod korkiem oleju biały nalot. Nie kopci, chodzi równo. Dziwny metaliczny dźwięk od strony dekla sprzęgła.
Sprzedawca cichy, chyba nie wie wgl nic o tym motocyklu.

Strzał 2.
http://olx.pl/oferta/suzuki-gsxr-k8-CID ... 7cc340529b

Sprzedawca zapewniał że to igła 100% i nic nie znajdziemy przy nim a jeśli nawet to zwróci kasę za dojazd.
Po dotarciu na miejsce gość odprawia rytuał, ściąga moto ze stojaków, ściąga pokrowiec, wkłada akumulator :D
Jeśli chodzi o motocykl to lakier na 99 % oryginalny na całym motocyklu, przebieg również jest prawdziwy, no i ma PC.
Technicznie bije MOCNO przy hamowaniu, albo główka ramy, albo opona odkształcona, tarcze raczej ok. Z przodu klocki na wstępie do wymiany. Opona z tyłu zero (sprzedawca tłumaczy że jest ok i niektórzy na gorszych jeżdżą). Sruby przy prawym deklu wyglądają na nie ruszane ale mimo to leje z pod niego (do wymiany uszczelka pokrywy sprzęgła). Po za tym motocykl mocny i fajnie chodzi silnik ale po ruszeniu rozchodzą się dziwne wibracje od silnika.
Cena 22800 nic taniej. Gość pewny swojej maszyny.

Trzeba szukać dalej. :D

szOOk
Posty: 97
Rejestracja: 3 mar 2015, o 23:24
Motocykl: Suzuki GSXR 600 k6
Imię: Łukasz
Skąd: Kalisz

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: szOOk » 24 lut 2016, o 16:41

1 .http://olx.pl/oferta/suzuki-gsxr-600-k6 ... c8pTr.html

Pamiętam jak ta o to sztuka,stała na allegro za 12.500 po jakimś szlifie,generalnie moto sprzedaje jakiś gówniarz, już same słowa amortyzator skrętu 1500-2000zł czy kompletny układ wydechowy laser 3000zł daje do myślenia. Amor oryginalny suzuki,wydech końcówka z dolotem. Po napisaniu meila osoba twierdzi że motocykl nie jest po żadnym szlifie i że nie kupił go do poprawek tylko był w idealnym stanie,brednie. Mam gdzieś aukcję później dorzucę zdjęcia. No i cena przegięta o 150%...

2. http://otomoto.pl/oferta/kawasaki-zx-6- ... 1900fadd0b

Zapytałem grzecznie do Panów czy motocykl miał kiedykolwiek jakąś chociaż drobną przygodę,odpowiedzieli że ICH zdaniem motocykl nie miał żadnej przygody i że był mierzony na geometrii i wszystko proste,prawde jest inna. Motocykl po szlifie prawa strona cała do roboty,wgniota na baku,ułamane mocowanie przy ladze od błotnika,porysowany wahacz i inne duperele. Motocykl kilka miesiecy wstecz stał za 15.950 po telefonicznych negocjacjach Panowie powiedzieli że za 15 mogą opchnąć. Aukcje posiadam i wklejam : http://olx.pl/i2/oferta/kawasaki-zx6r-z ... de#gallery . Może i szlif nie groźny,ale sama przebitka ceny o prawie 10.000 to jest coś nienormalnego.

boniu
Posty: 212
Rejestracja: 14 mar 2011, o 23:09
Motocykl: gsxr600
Wymarzony motocykl: Panigale
Imię: David
Skąd: Wbk
Lokalizacja: Wbk

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: boniu » 24 lut 2016, o 16:49

do tego wyłamany dekiel silnika miała ta kawka...kłamią i tyle.
Wszystkie ich motocykle tak wyglądały ale że dają gwarancje ( która pewnie i tak gówno daje ) to ludzie się łaszą bo moto z salonu motocyklowego to pewnie igła haha

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 24 lut 2016, o 16:56

Golym okiem widac ze kawa krecona i wylizana na sprzedaz jak to sprzety od specow z Moto44 :) . A gixxer od fantasty, zwlaszcza w tej cenie :)

Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 28 lut 2016, o 17:45

Każdy motocykl używany ma jakąś przeszłość, jeden jest katowany, inny po szlifie czy dzwonie.
Motocykl od osoby prywatnej nie katowany, nie uszkodzony kiedyś to jest szansa kupić 1/100.
Czasami lepiej jest kupić troszkę taniej lekko szlifnięty i zrobić dla siebie wiedząc co było niż podpicowaną minę.
Motocykle od handlarzy odradzam, widziałem kilka w tamtym roku podpicowanych i nie polecam nikomu. Nawet tu nie pasują bo by musiał być temat: gówna obejrzane na żywo i tyle w temacie.
Nie dyskutuję z idiotami

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 28 lut 2016, o 18:36

Gdyby ktoś się wybierał na oglądarę
http://allegro.pl/kawasaki-zx10r-zx-10r ... 17656.html
Rama z prawej strony, przed spawem posiada ślady po oscylarce pod lakierem :(

Awatar użytkownika
kamir0014
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2016, o 22:10
Motocykl: Gsxr 600 K8
Imię: Kamil
Skąd: Jasło

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: kamir0014 » 1 mar 2016, o 18:15

Dziś zrobiłem sobie wycieczkę do rzeszowa i oglądłem dwie sztuki u handlarza. Telefonicznie zapewniał że 100% oryginał, dziwne bo naklejki nieoryginalne :D

Pierwszy:
http://otomoto.pl/oferta/suzuki-gsx-r-6 ... hjgHZ.html
Klocki się kończą, prawy dekiel był pęknięty i jest klejony/sprawany, napęd oceniam 3/10. Lewy ogranicznik tak odbity że jeszcze nigdy tak nie widziałem :D Plastiki w miarę ładne bez januszowej roboty.

Drugi:
http://otomoto.pl/oferta/suzuki-gsx-r-6 ... ydaPH.html
Masakrycznie zbity lakier od kamieni i białe masło pod korkiem wlewu oleju. Na więcej nie patrzyłem .

Handlarz zero zainteresowania klientem, motocykle tłuste od plaku ale to jeszcze rozumiem, ale jak widzę że ktoś smaruje opony plakiem to od razu wyrabiam sobie o nim zdanie :D

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 1 mar 2016, o 19:45

Generalnie seeko-moto to jeden z gorszych jak nie najgorszych komisów w Rzeszowie, jest mnóstwo opini o nim na p2k.pl

Awatar użytkownika
kamir0014
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2016, o 22:10
Motocykl: Gsxr 600 K8
Imię: Kamil
Skąd: Jasło

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: kamir0014 » 5 mar 2016, o 16:08

UWAGA na tego:
Kraków, cena 21500 , tablice rej : KR295G
http://allegro.pl/suzuki-gsx-r-gsxr-750 ... 01179.html
Obrazek

Właściciel perfidny cham mówi że bezwypadek, ograniczniki nieodbite, naklejki oryginalne.

Motocykl po konkretnym dzwonie, plastiki malowane co prawda ładnie zrobione ale KRZYWO JEDZIE , ściąga na lewą stronę i to fest.
Kamil85 pisze:Naklejki widać po fotach że nie ori...
Jak już przód odblaski usa po bokach a z tyłu nie ma, naklejki wiadomo i piszę stan techniczny idealny to lepiej nie interesować się tym bo wiadomo że handlarz i na gównie chce zarobić min 2-3 tyś...
Za dużego wyboru k8-l0 w chwili obecnej nie ma, 3 tyg temu były 3 fajne szt to się sprzedały w momencie...

aalex
Posty: 135
Rejestracja: 10 mar 2015, o 12:30
Motocykl: GSX-R 750 K7
Imię: Mariusz
Skąd: Katowice

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: aalex » 5 mar 2016, o 19:15

k9 w tej cenie daje do myślenia :)

Awatar użytkownika
kamir0014
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2016, o 22:10
Motocykl: Gsxr 600 K8
Imię: Kamil
Skąd: Jasło

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: kamir0014 » 5 mar 2016, o 21:59

Cena teraz nie jest wyznacznikiem jakości, oglądałem sztuki po 24 tyś i też ulepy były :D

Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 6 mar 2016, o 10:21

kamir0014 pisze:Cena teraz nie jest wyznacznikiem jakości, oglądałem sztuki po 24 tyś i też ulepy były :D
Oglądałem 750 l1 w cenach 30-32 tyś i miałem podobnie dlatego potem patrze też za czymś tańszym a dobrym technicznie i zostanie kasa żeby z niego zrobić lalę ;) Takie 3/4 l1 można wyrwać w cenie 25-27 tyś w dosyć dobrym stanie a kosmetykę zawsze można zrobić tylko nie naktnąłem się na takiego tańszego bez zarysowań na ramie od plastików podczas szlifa a takiego ciężko potem sprzedać...
Nie dyskutuję z idiotami

ODPOWIEDZ