Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
qubis

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: qubis » 18 kwie 2016, o 05:38

Wyraziłem swoja opinie jesli sie komus to nie podoba trudno ale z drugiej strony koło ch...ja mi to lata Panowie;)

Awatar użytkownika
kamir0014
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2016, o 22:10
Motocykl: Gsxr 600 K8
Imię: Kamil
Skąd: Jasło

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: kamir0014 » 19 kwie 2016, o 09:55

front247 pisze:Qubis jesli ja jestem szczawik to ty musisz naprawde byc ostro napakowany :)...
Słuchaj chłopcze..jaka krytyke na klate? Kuzwa człowieku wejdz w link i przeczytaj co pisze sprzedajacy tego litra.
Tarcze w dobrym stanie,hamulce w dobrym stanie,MOTOCYKL ZADBANY I CZYSTY,lakier zrobiony jakims specjalnym srodkiem. Przez telefon te same teksty. Wiec jade....na miejscu to wszystko sie okazuje nieprawdą. Rozumiesz ze tu chodzi o nierzetelnego sprzedawce a nie o k1 za 10k.
Wiec jesli gosc kłamie w zywe oczy a potem udaje greka to mi sie zapala czerwona lampka....i nagle co? olej sobie kapie....bez odpalenia silnika bez przejazdzki...to o czym on nei wiedział? Wiec nie wiem jaka ja ma krytyke przyjąć? Przeciez ja tylko opisuje suche fakty....jak mi nie wierzysz to zadzwon na te ogloszenie a potem jedz i obadaj moto...aczkolwiek sadze ze jesli sprzedawca czyta te forum to juz nie bedzie kitów wciskał. Gdyby mi powioedzial przez tel ze tarcze latają, na lakierze pełno rys i odprysków a z silnika gdzies wycieka olej to w zyciu bym nie pojechał,a co za tym idzie nie ostrzegał na forum nikogo bo przed czym skoro wszystko jest opisane. Takie działy jak ten służa jak sadze do tego zeby opisywac niezgodnosci opisów z konfrontacja na zywo...a nie zeby opisywac wszystkie rozbite moto...kurde jak cie czytam to masz jakies kłopoty z logiką.Rzeczywiscie wole zx6r ale znalezc zdrowa jeszcze trudniej niz gixa..co zrobic:)
ok zamykamy te przepychanki bo smietnik wychodzi ;)
pozdrawiam
Ja oglądłem kilkanaście sztuk już i 90 % sprzedawców to totalni krętacze. Już sie zastanawiam czy to może ze mną coś nie tak jest.
Sprzedawca mówi że stan idealny -igła . Zajeżdzam na miejsce a tam cieknie z pod miski i spod prawego dekla :D Może ja nie rozumiem i może to nadal jest igła :D Pomijam fakty typu "motocykl w oryginale' a na miejscu się okazuje że w oryginale jest tylko bak a plastiki to china :D

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 19 kwie 2016, o 10:46

^^ Moze porownuja do tego co inni wystawiaja oraz w jakim toto jest stanie i stad na miejscu wypatrzony sprzet okazuje sie byc przyslowiowa "igla w stogu siana" = zazwyczaj rodzyn w kupie $$$ :D Po mojemu i z dlugoletniego doswiadczenia jak chcecie znalezc i kupic dobre moto w Pl, to zanim pojedziecie po nastepny motocykl wpierw odlozcie sobie dodatkowe 2-3-5 tys na zrobienie tego co jest juz spieprzone lub zwyczajnie zaniedbane a nie liczycie na utargowanie xx% z ceny zeby to zrobic. Kolejna sprawa to dostep do czesci i dobry mechanik. Nie ma zmiluj - zawsze jakas kasa dochodzi na poprawki, wymiany, regulacje czy dodatki, w kazdym jednym ale to kazdym UZYWANYM zawsze jest "cos nie tegez" chocby sprzedajacy nie wiem jak sie zarzekal :) Chcesz nowe nowiusienkie - kup w salonie, ot i tyle w temacie. A na pocieszenie - z autami jest jeszcze gorzej :]

Jak spiewa klasyk:
"Polska
Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam tu, tu, tu, tu "

Jeszcze :lol:

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 23 kwie 2016, o 00:07

http://allegro.pl/kawasaki-zx10r-2014-2 ... 07688.html

Jakby się ktoś wybierał, to po to żeby dać w ryj właścicielowi. Oszczędzę tu szczegółów...

D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 23 kwie 2016, o 07:09

pablogixer34 pisze:http://allegro.pl/kawasaki-zx10r-2014-2 ... 07688.html

Jakby się ktoś wybierał, to po to żeby dać w ryj właścicielowi. Oszczędzę tu szczegółów...
Post bez celowy, wystawiasz linka i nic nie piszesz o moto... Chcemy wiecej info

pfk190
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2015, o 21:01
Motocykl: gsx
Imię: PFK
Skąd: Tarnów

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: pfk190 » 23 kwie 2016, o 10:35

pablogixer34 pisze:http://allegro.pl/kawasaki-zx10r-2014-2 ... 07688.html

Jakby się ktoś wybierał, to po to żeby dać w ryj właścicielowi. Oszczędzę tu szczegółów...
Na zdjeciach "igła" 8-)

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 23 kwie 2016, o 11:22

Rozmawiałem z Pawłem to faktycznie nie ciekawie...
Jakieś tam ucho ramy spawane, owiewki każda jakieś tam ślady i zarysowania, pod owiewkami uchwyty pogięte i robione, generalnie w takiej cenie to kupa.
Przebieg realny ale te 5tyś do łatwych nie należało. Czasza dziwnie spasowana i sporo luzów przy dopasowaniu. Jedynie silnik dość dobrze chodził
A i napęd mówił że chyba smaru chyba od nowości nie widział
:roll:


Edit: Jeszcze osłony karbonowe klejone na silikon aż wszędzie wyciekał :lol:

D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 23 kwie 2016, o 11:33

No i to jest opis :P ToMsOn mam sprawę zobacz w dziale Ocena ta kawe co dałem niebieska co o niej myslisz?

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 23 kwie 2016, o 19:04

Czyzby "swieza" potorowka? ;>

D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 23 kwie 2016, o 19:59

kaczan pisze:Czyzby "swieza" potorowka? ;>
To do mnie czy odnosnie zx10r 2014?

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 23 kwie 2016, o 20:43

Kaczan, świeża na pewno nie jest, natomiast bez głowy upalana przez debila na torze. To co mówił przez telefon odstaje od rzeczywistości o 180 stopni. Do ceny, za jaką to COŚ wystawił, musiałby dołożyć drugą taką. 2 letnie moto tak zrujnowane że nie idzie dojść ładu i składu. Wszędzie czegoś brakuje, całość porysowana, rama, owiewki, ogon, czacha, spawany lewy uchwyt przy ramie do mocowania silnika, bak i osłona baku - dziury od żwiru (o tym wiedziałem, przełknąłem), napęd płynął rudą z ogniw, zegary z wypełnieniami nie pasują, brak kołków przy łączeniu bocznych owiewek na dole, lagi ulane jakimś żrącym płynem (plamy), karbony na ramie klejone na silikon do szyb, który wszędzie wypływa nadmiarem , na wachaczu (lewa strona) to samo, na prawej brakuje, sięgnąłem łapą głębiej na wachacz tylny - opiłki, pytam skąd to. Odwiercał śruby setów (prawdopodobnie były jakieś akcesoryjne, które demontował). Wydech Leo - przedmuch, że więcej było go słychać pośrodku niż na końcu - nie wiem, krzywy dolot, źle skręcone klamry. Silnik pracował ładnie, konkretnie wkręcał. Podejrzewam że rama tak pięknie jest pojebana na całości, że konieczne były karbony. Ogólnie jak dla mnie na 2 letnie moto za 45 tyś to kupa gówna i za takie ogłoszenie powinno się karać. Kibel po całości, wyrzygać się na to wszystko, postawić kloca, wywiesić białą flagę i ogłosić upadłość. Szkoda tylko szpeja, bo to piękne moto w malowaniu 30 th anniversary. Tyle odemnie.

Dodam, że oficjalnie przez telefon moto od dobrego kolegi, 1 właściciela, doskonale zna historię, motor jak nowy, kupił żonie i takie pierdolenie bez sensu.

qubis

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: qubis » 23 kwie 2016, o 22:48

pablogixer34 pisze:To raczej post na pochwal się....
oby się sprawował
A moze jednak w dobrym dziale :lol:

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 23 kwie 2016, o 23:02

qubis to swój chłop, co zna realia, ot tyle.. Edrju - zabierz głos

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 24 kwie 2016, o 12:49

pablogixer34 pisze:Kaczan, świeża na pewno nie jest, natomiast bez głowy upalana przez debila na torze.
Dokladnie to mialem na mysli ze ogladales zwyczajnie sprzet potorowy. Dobrze ze nie miala spawanej ramy a widzialem juz kilka takich "nowych" 10tek gdzie glowki poodpadaly po dzwonie ;) I kawałsraki. Ta-ra! :lol:

Osobiscie znam tylko jeden przypadek gdzie znajomy pare lat wstecz kupil zonie BMW1000rr, i to po kupnie kazal bawarke zblokowac :mrgreen:

Wczoraj na Motosercu pogadalismy ze znajomymi jakie to cacka mozna w Polsce kupic, a sie znamy..

yorgol
Nowy
Nowy
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2015, o 13:26
Motocykl: GSXR 600 k7
Imię: Łukasz
Skąd: Wrocław

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: yorgol » 24 maja 2016, o 13:01

Nie polecam tego szrota, "stan techniczny perfekt" według tego sprzedającego oznacza:
-mocno krzywe półki
-nieszczelną uszczelkę pod głowicą
-łożysko główki ramy w stanie opłakanym
-tragiczne malowanie że aż farba schodzi.
Sprzedający zobowiązał się zwrócić pieniądze za dojazd jeśli coś będzie nie tak i oczywiście słowa nie dotrzymał. stracony czas, nie polecam.

http://otomoto.pl/oferta/suzuki-gsx-r-s ... ynIfR.html
nowy link:
http://olx.pl/oferta/suzuki-gsx-r-750-k ... e933c36959

ODPOWIEDZ