Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
Awatar użytkownika
kuba2016
Nowy
Nowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 lip 2013, o 20:20
Motocykl: Suzuki GSX-R K6 750
Wymarzony motocykl: Aktualny
Imię: Kuba
Skąd: Strzelin

Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: kuba2016 » 16 kwie 2015, o 14:12

Witam, zerknijcie fachowym okiem czy coś wam nie pasuje na zdjęciach lub wydaje się podejrzane, ja porównywałem i nic nie doszukałem choć zdjęcia kiepskie trochę. A może ktoś był już oglądać i coś wie więcej o tym moto. Tak wiem cena spora, ale jeśli wszystko w oryginale i proste, z tym przebiegiem to można się zainteresować. Opony ma oryginał tył już starty, napęd oryginał, klocki podobno tez, przednie szykują się do wymiany powoli, reszta podobno ideał wszystko nie widać śladów użytkowania. Czekam na szczegółowe uwagi. z góry dzięki.
http://olx.pl/oferta/suzuki-gsxr-750-k7 ... c00a459c1d

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 16 kwie 2015, o 14:58

Wszystko orginal a brak puigu, dolnej owiewki zaslaniajacej kolektory.. Niby nic ale wiesz juz nie orginał :D

Awatar użytkownika
michaliskox
Posty: 542
Rejestracja: 19 gru 2014, o 16:03
Motocykl: Suzuki GSXR 750 K6
Imię: Michał
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Wo(L)a

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: michaliskox » 16 kwie 2015, o 15:01

a od kiedy to w K6 jest owiewka zaslaniajaca kolektory ?
''Twe Serce Jest Wolne. Miej Odwagę Za Nim Podążać''

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 16 kwie 2015, o 15:03

pablo9321 pisze:Wszystko orginal a brak puigu, dolnej owiewki zaslaniajacej kolektory.
o czym mówisz? te motory pługu nie mają
Obrazek

Awatar użytkownika
michaliskox
Posty: 542
Rejestracja: 19 gru 2014, o 16:03
Motocykl: Suzuki GSXR 750 K6
Imię: Michał
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Wo(L)a

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: michaliskox » 16 kwie 2015, o 15:06

no wlasnie tez za bardzo niewiem o co koledze chodzi z ta oslona kolektora jak nic takiego fabrycznie niema :)
bardziej mnie zastanawia ze gosciu napisal ze K6 a w roczniku wpisal 2006 czyli K6 :D
no ten przebieg to grubo krecony oczywiscie :)
''Twe Serce Jest Wolne. Miej Odwagę Za Nim Podążać''

Awatar użytkownika
kwas
Posty: 1034
Rejestracja: 28 sie 2011, o 18:18
Motocykl: Yamaha MT-09
Imię: Michał
Skąd: RTA

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: kwas » 16 kwie 2015, o 15:45

W litrze jest owiewka zalasniajaca kolektory z przodu w 750 i 600 nie ma.
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek

Awatar użytkownika
krzysieklw1980
Posty: 171
Rejestracja: 7 sty 2015, o 19:51
Motocykl: GSX-R 600 K9
Wymarzony motocykl: gsxr
Imię: Mam
Skąd: Płock

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: krzysieklw1980 » 16 kwie 2015, o 16:03

Ten motocykl już kiedyś był na forum w tym wątku viewtopic.php?f=48&t=8846
Wtedy cena była trochę wyższa
Obrazek
"Witam mam do sprzedania Suzuki Gsxr 750 k7" - to chyba literówka sprzedającego i powinno być k6
Nie żebym coś sugerował ale warto też podejrzeć co jeszcze na sprzedanie ma ten użytkownik. Tak z ciekawości :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kuba2016
Nowy
Nowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 lip 2013, o 20:20
Motocykl: Suzuki GSX-R K6 750
Wymarzony motocykl: Aktualny
Imię: Kuba
Skąd: Strzelin

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: kuba2016 » 16 kwie 2015, o 17:13

k7 to literówka oczywiście to 2006 rok/k6 czyli wszystko do malowania się zgadza, dowiedziałem się ze na baku także ma oryginalne naklejki te informacyjne bo słabo widać na zdjęciach, Ogłoszenia na innych aukcjach podobno nie maja żadnego związku z motocyklem o którym piszemy, nic nie było niby przekładane. Będę musiał zwrócić szczególna uwagę na silnik przy oględzinach i czy nr się zgadza z fabrycznym. Być może w piecu coś padło i stał długo albo jest wymieniony. Sprawdzę tez ta druga ramę i się okaże. Dzięki

Awatar użytkownika
krzysieklw1980
Posty: 171
Rejestracja: 7 sty 2015, o 19:51
Motocykl: GSX-R 600 K9
Wymarzony motocykl: gsxr
Imię: Mam
Skąd: Płock

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: krzysieklw1980 » 16 kwie 2015, o 17:24

Zapoznaj się jeszcze z tym wątkiem jeśli nie miałeś okazji go śledzić viewtopic.php?f=48&t=8683

Awatar użytkownika
kuba2016
Nowy
Nowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 lip 2013, o 20:20
Motocykl: Suzuki GSX-R K6 750
Wymarzony motocykl: Aktualny
Imię: Kuba
Skąd: Strzelin

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: kuba2016 » 16 kwie 2015, o 17:36

Dzięki za ostrzeżenie, ale przewały robią! :/. VIN poszedł do sprawdzenia już, także zwrócę na to szczególna uwagę przy oględzinach.

Awatar użytkownika
kuba2016
Nowy
Nowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 lip 2013, o 20:20
Motocykl: Suzuki GSX-R K6 750
Wymarzony motocykl: Aktualny
Imię: Kuba
Skąd: Strzelin

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: kuba2016 » 18 kwie 2015, o 16:03

Byłem oglądać sprzęt dziś i powiem wam ze przebieg być może i jest prawdziwy bo widać to po maszynie po zużyciu itp i może i wszystko oryginał ale dziwne bo śruby górne od lag kręcone, górne od ogona także i to widać ze jakiś laik przy tym grzebał bo po dopieprzał ze z główki na imbus zrobił jak na torksa, po co coś krecic przy ledwo dotartej maszynie??? Pod siedzeniem pasażera brakuje śrubki jednej, pod zadupiem jednego tego korka plastikowego także brakuje, ogólnie zadupek jakiś taki ruchomy trochę, w k4 był stabilniej. Brak tabliczki znamionowej co mnie jeszcze bardziej zniechęciło, a sama raczej nie odpadła??? Po za tym tarcza prawa jak by ktoś ja w jednym miejscu fleksa poprzecierał jednak w takim miejscu ze nie wpływa to na jazde ani nic. Przetarcie na baku i lewej owiewce niewielkie minimalne. Duża ilość poprzednich właścicieli.? Po za tym sprzed wygląda na te 6 tys przebiegu, stan bardzo dobry, technicznie super nie ma się więcej do czego przyczepić, śladów po dzwonie ani ślizgu brak. Co o tym sadzicie koledzy?

Awatar użytkownika
michaliskox
Posty: 542
Rejestracja: 19 gru 2014, o 16:03
Motocykl: Suzuki GSXR 750 K6
Imię: Michał
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa - Wo(L)a

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: michaliskox » 18 kwie 2015, o 18:15

moze moto sprowadzane z USA i gosciu sam skladal .... cholera wie ... ale ewidentnie cos z nim nie tak i samo to juz zniecheca ...
''Twe Serce Jest Wolne. Miej Odwagę Za Nim Podążać''

Awatar użytkownika
kubanczyk90
Posty: 71
Rejestracja: 13 mar 2015, o 11:16
Motocykl: GSX-R 750 K6
Wymarzony motocykl: BMW S1000RR
Imię: Karol
Skąd: Wrocław

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: kubanczyk90 » 18 kwie 2015, o 18:29

kuba2016 pisze:Byłem oglądać sprzęt dziś i powiem wam ze przebieg być może i jest prawdziwy bo widać to po maszynie po zużyciu itp i może i wszystko oryginał ale dziwne bo śruby górne od lag kręcone, górne od ogona także i to widać ze jakiś laik przy tym grzebał bo po dopieprzał ze z główki na imbus zrobił jak na torksa, po co coś krecic przy ledwo dotartej maszynie??? Pod siedzeniem pasażera brakuje śrubki jednej, pod zadupiem jednego tego korka plastikowego także brakuje, ogólnie zadupek jakiś taki ruchomy trochę, w k4 był stabilniej. Brak tabliczki znamionowej co mnie jeszcze bardziej zniechęciło, a sama raczej nie odpadła??? Po za tym tarcza prawa jak by ktoś ja w jednym miejscu fleksa poprzecierał jednak w takim miejscu ze nie wpływa to na jazde ani nic. Przetarcie na baku i lewej owiewce niewielkie minimalne. Duża ilość poprzednich właścicieli.? Po za tym sprzed wygląda na te 6 tys przebiegu, stan bardzo dobry, technicznie super nie ma się więcej do czego przyczepić, śladów po dzwonie ani ślizgu brak. Co o tym sadzicie koledzy?
Wiec tak, ja też byłem i oglądałem ten sprzęt :) Jeśli chodzi o przebieg to zgadzam się z kuba2016, co do zadupka to stelaż z lewej strony był pokrzywiony, ale jak zauważyliśmy to Właściciel bodajże Łukasz zaproponował wymienić go z drugiego spalonego gixa (: Tabliczka znamionowa była, ale numer vin się nie zgadzał z tym co na główce ramy :/ tarcza skaleczona fleksem a dodatkowo przedni błotnik byl połamany(tak jak by ktoś zapomniał o blokadzie na tarczy, najpierw cofnął motocykl i tym samym złamał błotnik, potem fleksem odciął, może próba kradzieży) tarcze też chciał wymienic ):
Kosz sprzęgłowy strasznie hałasował, po wciśnięciu sprzęgła hałas się zmniejszył. i uwaga najlepsze motocykl z fabryki wyszedł w kolorze czarno-żółtym. ODRADZAM !

Awatar użytkownika
kubanczyk90
Posty: 71
Rejestracja: 13 mar 2015, o 11:16
Motocykl: GSX-R 750 K6
Wymarzony motocykl: BMW S1000RR
Imię: Karol
Skąd: Wrocław

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: kubanczyk90 » 18 kwie 2015, o 18:35

Na tym zdjęciu widać tą tabliczkę :)


Obrazek

Awatar użytkownika
kuba2016
Nowy
Nowy
Posty: 30
Rejestracja: 11 lip 2013, o 20:20
Motocykl: Suzuki GSX-R K6 750
Wymarzony motocykl: Aktualny
Imię: Kuba
Skąd: Strzelin

Re: Zerknijcie fachowym okiem k6 750

Nieprzeczytany post autor: kuba2016 » 19 kwie 2015, o 02:59

Dokładnie tak, chciał przekręcać ogon ze spalonego gixa bo był tez w jednym miejscu przetarty z prawej strony, także z tego gixa miały byc crash pady, opona tył i klocki. Pytałem co z rama od spalonego bo była na zdjęciach, to odpowiedz ze ramy nie ma i nic więcej, tez mnie to zaciekawiło. Szkoda, ze nie zauważyłem wcześniej, ze tabliczka była, ciekawe jaka była by odpowiedz sprzedającego,(ze mu odpadła w jeździe) :D? Faktycznie nie pomyślałem o blokadzie na tarczy. W tej kasie za duzo podejrzanych rzeczy. kubanczyk90 dzięki za informacje

ODPOWIEDZ