Wwa

Województwa: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
TomCiu
Posty: 351
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 10:52
Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Puławy/Warszawa

Re: Wwa

Nieprzeczytany post autor: TomCiu » 2 lip 2014, o 23:08

Tor Radom - podejście drugie:)

Mam już dwóch znajomych na niedzielę na drugą sesję. Ma ktoś ochotę z nami się wybrać?

Awatar użytkownika
TomCiu
Posty: 351
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 10:52
Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Puławy/Warszawa

Re: Wwa

Nieprzeczytany post autor: TomCiu » 5 lip 2014, o 14:52

Tym razem na pewno uda się pojechać i jutro będziemy w Radomiu na torze na drugiej sesji. Ja dojadę od strony Puław ale znajomi będą jechać z Warszawy więc jak coś to możecie się do nich podłączyć i razem polecieć albo spotkamy się na miejscu.

Jak macie ochotę to piszcie a ja wieczorem napiszę więcej szczegółów na temat zbiórki i wyjazdu.

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Wwa

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 12 lip 2014, o 08:50

Ktoś się pisze na jutro rano (I tura) na tor lublin ?
niedz., 13 lipca, 09:00 – 14:00
OpisI TURA w godz 09.00-14.00 Cena: od 60 do 100 zł II TURA w godz 14:00-19:00 Cena: od 60 do 100 zł Wjazd na Tor na jedną godzinę: 30zł Cena będzie uzależniona od ilości osób jeżdżących po torze. Jeśli jeździłeś w I TURZE masz 50% rabatu na jazdę w TURZE II ( w cenie porady dotyczące techniki i toru jazdy .....dla chętnych + FOTY z jazd ) Wszystkich z poza Lublina prosimy KONIECZNIE o potwierdzenie obecności i ilości motocykli na adres : arturlis@onet.pl
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Awatar użytkownika
TomCiu
Posty: 351
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 10:52
Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Puławy/Warszawa

Re: Wwa

Nieprzeczytany post autor: TomCiu » 14 lip 2014, o 10:45

Byłeś w tym Lublinie? Jak się tam jeździ? Mi Radom bardzo się spodobał ale w przyszłą niedzielę będę chciał sprawdzić Lublin i wybrać najlepszy tor dla siebie.

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Wwa

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 15 lip 2014, o 18:55

Byłem. Byłem też w radomiu. W radomiu raz w lublinie 3 razy. Radom ma lepszą nawierzchnię, Lublin ma gorszą, ale nie ma to chyba znaczenia po za dobrym samopoczuciem. Lublin jest dłuższy i szybszy - dwa łuki w których ludzie zaznajomieni mogą pocisnąć 100 km/h :) jak na karting nieźle :) Dodam, że w cenie lublina jest instruktor Artur Lis, który zawsze coś podpowie (były zawodnik motocross czy tam enduro, za komuny zapierdalał jak internetu jeszcze nie było :)) no i robią fotki na winklach, żeby można było samemu zobaczyć jak lipnie się siedzi :D



Generalnie działa już tor Jastrząb (k. Radomia) i organizowane są motocyklowe środy (najbliższa chyba 30 Lipca) i się czaje na to.
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Awatar użytkownika
TomCiu
Posty: 351
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 10:52
Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Puławy/Warszawa

Re: Wwa

Nieprzeczytany post autor: TomCiu » 15 lip 2014, o 22:46

Tor Jastrząb to ten, gdzie słupki wyznaczają trasę? Wydaje mi się, że to trochę słabe jest...

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Wwa

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 16 lip 2014, o 17:50

Na razie po za poznaniem nie widzę lepszej alternatywy, jest jeszcze biała podlaska

http://nowodwor.pl.tl/Tor-SUPERBIKE.htm

Bo jeździć litrem czy nawet 600 po kartingach to marnotrawstwo.
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Awatar użytkownika
TomCiu
Posty: 351
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 10:52
Motocykl: GSX-R 750 K7
Wymarzony motocykl: BMW S 1000 RR
Imię: Tomek
Skąd: Warszawa
Lokalizacja: Puławy/Warszawa

Re: Wwa

Nieprzeczytany post autor: TomCiu » 17 lip 2014, o 09:57

Może i masz rację.

Zmieniając na chwilę temat, szukam opon używanych lub leżakowanych do motocykla w Warszawie. Orientujecie się może gdzie mógłbym je znaleźć? Ew. gdzie kupić nowe opony ale w dobrej cenie?

ODPOWIEDZ