Legato motocykle

Zrzutka na funkcjonowanie forum gixxer.pl - sezon 2019!

MotoGP 2019

MotoGP, WMMP, FMX i inne.
Regulamin działu
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!

MotoGP 2019

UNREAD_POSTprzez nico » 28 gru 2018, o 20:54

Sezon 2018 przeszedł jako historia. Zaczynamy nowy sezon. Jak to w nowym sezonie, będzie się działo i wielkie zmiany. Dani Pedrosa kończy karierę, szkoda bardzo lubiłem chłopaka. Lorenzo przechodzi z Ducati Team do Repsol Honda Team, Andrea Iannone z Team Suzuki Ecstar do Aprilla Racing Team Gresini czy Danilo Petrucci z Alma Pramac Racing do Ducati Team itd itd. Przybyło kilku nowych zawodników z Moto2 m.in. Pecco Bagnania do Alma Pramac Racing czy Joan Mir do Team Suzuki Ecstar itd. Dalej kibicuje The Doctor :) Mam wielką nadzieje że Yamaha przełamie swój słaby punkt i przygotuję maszynę konkurencyjną jak to bywało w dawnych latach ;) Pierwszy wyścig jak to zawsze bywa QATAR GP, ja już zaczynam odliczanie. :) PZDR.
chiński skuter ---> aprilia rs 50 ---> gixx 600 k7 ---> gixx 600 k8 ---> gixx 1000 L0 25th anniversary
nico

Motocykl: 1000 L0 25th anniversary
Wymarzony motocykl: w posiadaniu
Imię: Radek

MotoGP 2019

UNREAD_POSTprzez faza20 » 29 gru 2018, o 22:38

Jak co roku postaram się obejrzeć wszystkie wyścigi na żywo.
Czekam z niecierpliwością na sezon 2019 i kibicuje niezmiennie VR46.

Obawiam się jednak, że na tym forum nie będzie zbyt dużego zainteresowania tym tematem (jak i każdym innym) :(
Obrazek
faza20

Motocykl: MT-09
Wymarzony motocykl: Multistrada Pikes Peak
Imię: Rafał

Re: MotoGP 2019

UNREAD_POSTprzez optimus46 » 29 gru 2018, o 23:35

A nawet jak byśmy mieli być tylko we trzech, to i będzie fajnie sobie komentować.......Ja z wielką pasją oglądam od 1997 tu we Włoszech, także zaczynałem przygodę (jeszcze wtedy z klasą 500) razem z Valentino i do dzisiaj mu kibicuję. Będzie baaaaardzo ciężko wywalczyć wymarzony 10 tytuł (za dużo mocnej młodzieży), a obawiam się, że Rossi może już nie przedłużyć kontraktu i po prostu zakończy karierę...........
optimus46

Motocykl: GSX-R 600 L2
Wymarzony motocykl: MV AGUSTA F4 RC MY 2018
Imię: Leszek

Powrót do Sport motocyklowy