Tory wyscigowe

MotoGP, WMMP, FMX i inne.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
dmn
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2015, o 22:54
Motocykl: k9 600
Imię: Damian
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: dmn » 17 wrz 2016, o 20:42

i jak na pozen ci sie podobalo?
jak czas? :)

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 18 wrz 2016, o 21:32

:lol: Podobało mi sie bardzo. Ńikt sie ńie czepiał, pogoda super blisko wyjechałem o 5tej na 20ta byłem w domu ...
Czas do dupy 1,46 nawet nie poprawilem po K6 ... . Pierwsze dwie sesje w B masakra zbiorowe wyprzedzania o mało nie zaliczyłem dzwona ludzie jeździli tam po 2:00 ... nie dało sie jechać. W A potem w trzeciej sesji zrobiliśmy 3 kolka w czwartej 4 bo czerwone flagi od piątej juz sucz tak kaszlała ze 1,48 to był max bo nie dało sie 10000obr przekroczyć bez szarpania.
W sumie to zapomniałem gdzie tam sie hamuje i psułem każde kółko o nitcę nie wspominając. Moze jeszcze w październiku poprawka jak sucz ogarnę :lol:

Ale ogólnie było strasznie fajnie i sie mi podobało. I nikt mi sie ńie czepiał tłumika ...

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 27 wrz 2016, o 14:54

mi tam sie też podoba na poznaniu fajny klimacik jest wszyscy uśmiechnięci, co prawda troche instruktorzy nie za bardzo mi pomogli odnośnie rwącej tylnej gumy, no ale podjechalem pogadalismy bylo ok. nawet pawla szkopka zaczepilem o cisnienia bo przechodzilo kolo nas hehe :)

ale juz kolega co startuje w rookie 1000 jest mocno zezłoszczony że kolesiostwo itp że kulki lecą sobie organizatorzy :)

RobKlim1
Posty: 66
Rejestracja: 6 lip 2015, o 13:19
Motocykl: Suzuki GSXR 1000 K8
Imię: Robert
Skąd: mazowieckie

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: RobKlim1 » 30 wrz 2016, o 13:36

Poznań jest fajny tor i atmosfera na nim. Szkoda tylko że tak drogo wychodzi.

Awatar użytkownika
Ryniu
Posty: 445
Rejestracja: 8 lis 2015, o 15:53
Motocykl: GSX-R 1000 K8
Imię: Kamil
Skąd: Goleniów

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: Ryniu » 30 wrz 2016, o 13:41

RobKlim1 pisze:Poznań jest fajny tor i atmosfera na nim. Szkoda tylko że tak drogo wychodzi.
Zobacz sobie http://www.crmoto.lt/pl
W tym roku zrobili jedna imprezę na Poznaniu, ale obiecali wrócić w roku 2017. Cenowo trochę lepiej, oczywiście im szybciej zapłacisz tym mniej. No i jest wyścig dla każdego.

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 30 wrz 2016, o 13:47

z tym wyścigiem na poznaniu to ciekawe bo jak byłem kiedyś na tym "szkoleniu" przed speeddayem to koleś mówił że w PL żeby brać udział w wyścigu to trzeba mieć specjalne uprawnienia i wogóle - takie jest podobno prawo. A ci z tego co mówicie to robią dla każdego.

RobKlim1
Posty: 66
Rejestracja: 6 lip 2015, o 13:19
Motocykl: Suzuki GSXR 1000 K8
Imię: Robert
Skąd: mazowieckie

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: RobKlim1 » 3 paź 2016, o 14:38

Ryniu pisze:
RobKlim1 pisze:Poznań jest fajny tor i atmosfera na nim. Szkoda tylko że tak drogo wychodzi.
Zobacz sobie http://www.crmoto.lt/pl
W tym roku zrobili jedna imprezę na Poznaniu, ale obiecali wrócić w roku 2017. Cenowo trochę lepiej, oczywiście im szybciej zapłacisz tym mniej. No i jest wyścig dla każdego.
Ryniu wiem że CR organizuje bo brałem udział w tej imprezie i organizacji ich podobała mi się i jest lepiej niż SD.

whitefrog
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 paź 2016, o 20:58
Motocykl: Suzuki GSXR 750
Imię: Krzysiek
Skąd: Venray NL
Lokalizacja: Venray

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: whitefrog » 11 lis 2016, o 11:30

Jeśli ktoś coś :) przejazdem w Holandii to warto spróbować :)
www.motorsportschool.nl
6x20 minut na free ride oczywiście po okazaniu licencji od 80 euro. Jeśli podstawy z teorią NIVEAU 1, 1+ od 118 euro. Z noclegiem zawsze możecie coś ogarnąć na Niedziela.nl forum dla Poloni Holenderskiej lub dajcie znać postaram się zorganizować jakiś nocleg przed Waszym przyjazdem z Polski. Obecnie słyszałem że w Hiszpanii ta szkoła coś organizuje ale doczytam i podam jakieś info...

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 25 mar 2017, o 22:38

Ruszył tez tor w kamieniu. Silesia Ring. Oczywiście drogo ... jestem ciekaw ile będzie tam karetek, no bo przecież wirażowych chyba nie będzie to będzie się działo ...
Trochę szczęścia i można się przekulać na drugą nitkę pod kogoś :)

Na miejscu, a oczywiście zaczyna się ... po Polsku.

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 26 mar 2017, o 23:11

nie ma wirażowych bo widać cały tor z jednego miejsca dobrze rozumiem?

Niew1dzialny
Nowy
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 26 mar 2017, o 22:33
Motocykl: gsxr600
Imię: Andrzej
Skąd: Warszawa

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: Niew1dzialny » 26 mar 2017, o 23:13

Był ktoś na Silesii? chętnie poczytałbym coś więcej bo planuję w tym roku tam polatać

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 5 kwie 2017, o 21:03

Szlag kurna dupa blada nie wiem czy sie załapie na Pannonie nie ma miejsc.

Ale w u nas tez ma być pogoda w tytę to moze Poznań z braku laku zaliczę 10-11 jest Speed day. Ktos sie wybiera?

Co do witrażowych to musza być na każdym winklu żeby machać flagami i czasem pomoc sie komuś pozbierać. Bez tego można zaliczyć dzwona w kogoś kto leży na torze ... No a w kamieniu tego ńie ma a cena wyższa niz na Pannoni. Tam sa wyrazowi czasem po dwoch, 3, 4 karetki i oddział ratunkowy na torze i raz na wiosnę ledwo nadążali wywozić :-D o reszcie infrastruktury nie wspomnę.

Awatar użytkownika
LukaszGsxr
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 11 lis 2011, o 21:02
Motocykl: 1000rr / SRAD 600
Imię: Łukasz
Skąd: Tarnowskie Góry
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: LukaszGsxr » 5 kwie 2017, o 21:45

Niew1dzialny pisze:Był ktoś na Silesii? chętnie poczytałbym coś więcej bo planuję w tym roku tam polatać
Byłem na ostatniej imprezie na Sielsia Ring w Kamieniu Śl.Powiem tak...sama nitka super- szeroki tor 12-15m,długość 3,6km. Położenie całkiem ciekawe. Tor raczej płaski (nie ma takich wzniesień jak w Brnie). Zaplecze w budowie (padok oraz wieża) co psuje na chwilę obecną efekt ale jak dokończą to powinno robić robotę..W tej chwili w trakcie imprezy stoi jakies biuro gdzie można usiąść. Jest też budka z jedzeniem. Fury przyjeżdżają konkretne same porschaki, lamba, sportowe mercedesy i bmw. Generalnie kierowcy bardzo chwalili tor. Faktem jest, ze ceny dosyć spore. Rozmawiałem tez z wirażowym.. mówił, że w tym roku mają się starać o licencję aby rozgrywać samochodowe i motocyklowe ME. Moim zdaniem zapowiada się ciekawie.. Fajnie, że cos ruszyło w naszym kraju w tym temacie.
Jeszcze kontaktowałem się z zarządcą toru w sprawie wolnych jazd popołudniowych dla moto (tak jak ma to miejsce w Brnie-20 minutowa sesja za niecałe 100zl w godzinach 18-20) Dostałem odpowiedź, że w tym roku będą tylko imprezy zorganizowane cało dniowe. Trochę lipa bo mam blisko i popołudniami w ramach "treningu" na jedną czy dwie sesje chetnie bym podjechał. W Czechach to standard.. chłopaki wieczorem jak nie mają pomysłu na latanie to sobie jadą posmigac po torze w Brnie..

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 6 kwie 2017, o 22:48

Jednak jadę na Pannonie sie miejsce znalazło. W poniedziałek 23stopnie i pełne słońce a we wtorek wyścig juz pewnie w deszczyku :-) moze zaś puchar przywieze ;-)

Co do Kamienia trzymam kciuki (mam godzinkę jazdy niecałą) ale na motory i poważne ściganie to tam jeszcze trzeba stref, band, wirażowych, karetek i zdjęcia tej bandy przy wyjściu na prostą bo same opony to troche mało jak ktos piźnie, a w końcu piźnie. No i cen nie z księżyca. Bo tam 350pln to poszaleli w Polsce. Np z dupy Poznań juz 450 pln a np taka Pannonia czy Slovakiaring po 150 jelro za dwa dni a tory bez porównania i zaplecze lepsze.
Tylko ja do dziś czekałem na odpowiedz czy sie dla mnie miejsce znajdzie na Pannoni bo dopiero w poniedziałek przelałem kasę a na Poznaniu wczoraj było 120 miejsc wolnych ... ciekawe czemu?
A na dowkurwienie powiem, ze na Pannoni ze Stardesign za free jest ciasta i kawy do bólu cały dzien a wieczorem piwo ... niby niedużo, ale miło. No i jak człowiek zrypany nie ma siły zrobic sobie kanapki to zje babkę, popije kawa i sie znowu jechać chce. Z Race Trackiem to piwo jest cały czas i kiełbasy z grilla za free. FR Performers darmowe śniadanie. U Fiali tez coś żarcie darmo jest tylko trzeba opaskę mieć. Widział ktos coś takie na osranym Poznaniu?

mirekm71
Posty: 436
Rejestracja: 18 paź 2016, o 16:33
Motocykl: K6 600
Imię: Mirek
Skąd: Brzeg

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: mirekm71 » 9 kwie 2017, o 03:38

Pytanie tylko czy cena ma znaczenie jezeli na tor trzeba jechac 600km?... Nie sa minw stanie dac tyle za darmo, zebym jezdzil 1200 km na tor.

ODPOWIEDZ