[S] Suzuki GSX-R 750 L1 -> Roko

Oferty sprzedaży motocykli.
roko
Nowy
Nowy
Posty: 38
Rejestracja: 3 sie 2014, o 17:58
Motocykl: GSX-R 750 L1
Imię: Sebastian
Skąd: Wrocław

[S] Suzuki GSX-R 750 L1 -> Roko

Nieprzeczytany post autor: roko » 26 wrz 2016, o 18:54

Z ogromnym bólem serca wystawiam swojego gixa do sprzedaży. Na razie jedynie na forum, może ktoś z Was lub Waszych znajomych będzie szukał takiego sprzęta.
Pisze "takiego", bo sprzęt był przeze mnie wyłuskany spośród wszystkich ogłoszeń przez ponad dobre pół roku za nim trafił się odpowiadający mi egzemplarz. Nie powiem, że jest idealny bo po niektórych historiach wynika że nawet z salonu ludzie idealnego moto nie dostają. Jego stan jest adekwatny dla 5 letniego motocykla na którego było chuchane i dmuchane =]

Gix z 2011r, pierwsza rejestracja też w tym roku. Moto pochodzi z polskiego salonu, mam wszystkie książeczki, instrukcje, itp. Serwisowany w ASO zgodnie z zaleceniami książki serwisowej Suzuki. Wszystko co było wymieniane, serwisowane jest do weryfikacji w ASO.
Aktualny przebieg to 17150, jest również w pełni do zweryfikowania - nie kręcony, oryginalny.
Z pełną świadomością i czystym sumieniem mogę oddać go w ręce kolegi z forum bo mam 100% pewności, że sprzęt nie miał ślizgu, dzwona, nie był drutowany i "łapany" na trytytki. Bez obaw można jechać na pomiar ramy, zawiechy, kontrole w każdym serwisie.

Jeżeli chodzi o akcesoria to szału nie ma :

- filtr powietrza BMC ( miał to być dobry początek pod zmianę wydechu i strojenie szpeja )
- boki baku i rama w czterech miejscach oklejona folia bezbarwną ( chuchane i dmuchane )
- krótkie klamki ( oryginały mam )
- uchwyt tablicy rej. ( nie, nie jest to fender eliminator bo nie pokurwiło mnie żeby płacić za kawałek blaszki prawie 400, sam zrobiłem estetycznie i praktycznie - oryginał mam)

OC i przegląd ważne do 1 kwartału przyszłego roku ( dokładnie nie pamiętam )

Motocykl do obejrzenia we Wrocławiu.

Cena : 30 500 do negocjacji

Generalnie nie ma co więcej opisywać bo część chłopaków widziała sprzęt na żywo, widać też jak to prezentuje się na poniższych zdjęciach. W razie jakichkolwiek pytań, próśb o więcej zdjęć PW albo dzownić: 788 266 942.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2016, o 18:58 przez roko, łącznie zmieniany 1 raz.

qubis

Re: [S] Suzuki GSX-R 750 L1 -> Roko

Nieprzeczytany post autor: qubis » 26 wrz 2016, o 18:57

Roko zasze jechał obok mnie wiec na pewno nie katowane moto :mrgreen: godny sprzęt

Awatar użytkownika
sarah5
Posty: 803
Rejestracja: 21 cze 2012, o 09:45
Motocykl: GSX-R 600 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 K8
Imię: Paulina
Skąd: Lbn

Re: [S] Suzuki GSX-R 750 L1 -> Roko

Nieprzeczytany post autor: sarah5 » 27 wrz 2016, o 07:38

gdybym tak miała wolne 30 koła :(
piękne moto, szkoda że sprzedajesz
...piękne jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu...

roko
Nowy
Nowy
Posty: 38
Rejestracja: 3 sie 2014, o 17:58
Motocykl: GSX-R 750 L1
Imię: Sebastian
Skąd: Wrocław

Re: [S] Suzuki GSX-R 750 L1 -> Roko

Nieprzeczytany post autor: roko » 6 mar 2017, o 15:02

Odświeżam temat.

Dodaje link do ogłoszenia :

https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-gs ... xtor=SEC-8

roko
Nowy
Nowy
Posty: 38
Rejestracja: 3 sie 2014, o 17:58
Motocykl: GSX-R 750 L1
Imię: Sebastian
Skąd: Wrocław

Re: [S] Suzuki GSX-R 750 L1 -> Roko

Nieprzeczytany post autor: roko » 3 kwie 2017, o 09:58

Temat do zamknięcia - sprzedany

ODPOWIEDZ