UWAGA NA OSZUSTÓW

Oferty sprzedaży motocykli.
krzysio22
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 3 wrz 2015, o 19:56
Motocykl: trike
Wymarzony motocykl: R1
Imię: Krzysztof
Skąd: Dębica

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: krzysio22 » 3 wrz 2015, o 20:10

Ja mam właśnie tą samą przygodę ale się z nim jeszcze pobawię bo szydera xD pierw pisał do mnie z Hawai sms-a a później e-maile. Dzięki za ten temat pomagacie. Jego ostatni e-mail do mnie to taki.

Hello Krzysztof.

All the money has been deducted from my account and it's on your account but the money would be pending until you have sent an extra sum of 1900 zl through Western Union to the shipping agent address and then send the necessary western union information to them for Verification they need to secure both party. Just follow there Instruction and Once the western union information is received from you, the sum of 7,150 zl would be released into your account you don't have to worry you will received all the money as soon as you done with the transfer to the shipping agent address . It is a pleasure doing business with you.

Thanks for the business.
Eric ..

panrambo
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 08:49
Motocykl: Yamaha T-Max BlackMax
Imię: Przemek
Skąd: Warszawa

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: panrambo » 8 wrz 2015, o 08:51

ericmoles20@gmail.com również mnie przyatakował. Dobrze, że ten post pojawia się w wynikach Google.

Moi drodzy, jak ktoś ma konto na GMAIL można zgłosić wiadomość jako "wyłudzenie informacji", a nie tylko SPAM.

Awatar użytkownika
VenomGSXR
Posty: 391
Rejestracja: 24 mar 2014, o 11:24
Motocykl: GSXR k6 750
Imię: Paweł
Skąd: Sierpc/Płock
Lokalizacja: Sierpc/Płock

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: VenomGSXR » 8 wrz 2015, o 11:20

jak sprzedawalem moto a nawet jak ps3 mialem to samo:P koles z UK oferowal mi wiecej niz chcialem na allegro:P tylko zebym podal dane i nr konta...

aniad4wc4
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2015, o 12:45
Motocykl: Honda cbr 600
Wymarzony motocykl: Suzuki GSX r 1000
Imię: Anna
Skąd: Szczecinek

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: aniad4wc4 » 11 wrz 2015, o 12:50

Oj dobrze, że jest taki temat, też właśnie dostałam taką wiadomość ale już z ericmales30@gmail.com :D

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 11 wrz 2015, o 12:58

Właśnie to jest najlepsze na tym forum że taki temacik po wpisaniu w Google tak ładnie was wszystkich przekierowuje do nas :mrgreen:
To się tyczy wszystkiego (adresów, nr , vin-ów itd. itp.) i to jest naprawdę super :D

Siema Ania i witamy na forum ;) mam nadzieje że z nami tutaj zostaniesz

D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 12 wrz 2015, o 22:49

Tak myślałem że ten temat się przyda a biedny Eric nie zarobi :P

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 13 wrz 2015, o 10:48

Jakiś czas temu dostałem sms żebym oddzwonił bo coś tam (już nie pamiętam co), około 2 w nocy, kierunkowy zagraniczny i już miałem oddzwonić ale myślę jak ktoś znajomy to by zadzwonił a nie pisał że ja mam zadzwonić no i dziwnie długi numer. Przypomniało mi się jak kumpla córka z miech wcześniej oddzwoniła i poszło 150 zł, więc odpaliłem kompa sprawdzam a kierunkowy jakiejś wyspy koło Australii :D

Taka mała przestroga ode mnie.
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 13 wrz 2015, o 11:34

odbierając taki dziwny numer jest też chyba opcja że zabierze nam kupę hajsu?

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 15 wrz 2015, o 00:52

matix19 pisze:odbierając taki dziwny numer jest też chyba opcja że zabierze nam kupę hajsu?
Nie odbierając i będąc w Pl nie :) ale będąc już za granicą to ci policzy ale też tylko tyle co połączenie odebrane w danym kraju.

Oni jednak robią inaczej :P Też miałem parę już takich telefonów. Dzwonią po nocach, że ty nawet nie jesteś w stanie odebrać i czasem odruchowo możesz wybrać ten nr oddzwaniając. Wygląda bardzo podobnie jak do PL a to są różne dzikie kraje za które płaci się zdrowo nawet za parę sekund jak cię odbierze. Tak skurwysyny kombinują że ty patrząc na nr masz wrażenie że to jest na sto % polski nr a tu niestety niespodzianka :evil:
Sporo o tym w necie tak na szybko coś dla przykładu:

http://www.internet.senior.pl/153,0,Uwa ... 15649.html
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... l?cookie=1
http://nowosci.com.pl/328426,Nowy-sposo ... -nocy.html

borysmarcin
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2015, o 22:00
Motocykl: suzuki tl1000r
Wymarzony motocykl: gsxr 1300 hayabusa
Imię: Marcin
Skąd: Płock

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: borysmarcin » 21 wrz 2015, o 22:22

Witam. Odświeżam temat. Eric Moles cały czas grasuje na OLX. Pare dni temu dostałem sms o chęci zakupu motocykla z olx. Jako że mam wystawione dwa pytam sie o który chodzi. Odpisuje ze chce kupić oba i pyta się za ile sprzedam. Odpisuje że 15tys za oba ale z doświadczenia wiem, że w życiu nie jest tak kolorowo zaczynam węszyć i znalazłem temat na forum.

Thanks for your response. 15 000 PLN is a nice and acceptable price.
I will be adding the 3.9% PayPal surcharge to the total amount i will
be paying you. So i will be paying directly into your PayPal account
without any delay, and i hope you have a PayPal account.

If you have one already, just send me the address to send it to, which
is the email address you use for it or you can send me a PayPal money
request, so once i receive the details i will go ahead with the
payment through PayPal and then i will contact my shipping company
after you get the payment. I will need your home address for the
merchandise to be Picked Up by the Shipping Company.

Have a nice day.
Eric

Uważajcie na tego typu sytuacje. Pozdrawiam

janko201992
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 5 paź 2015, o 20:17
Motocykl: suzuki
Imię: Dawid
Skąd: Polska

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: janko201992 » 5 paź 2015, o 20:24

Witam panowie, dostałem podobną wiadomość od Ericmoles30@gmail.com, odruchowo nadusiłem na połączenie, lecz pobrało mi tylko 1 zł. Także uważajcie na ten spam.

lysy27887
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2015, o 21:07
Motocykl: DRZ400
Wymarzony motocykl: GSXR K4 600
Imię: Artur
Skąd: Puławy

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: lysy27887 » 16 lut 2016, o 22:01

moukiel@gmx.com nie jestem pewien ale na 99% ;) ma mój adres niestety bo niby miał ogarnąć ile ewentualnie kosztowałby transport motocykla(z Londynu niby)... ( a miałem podawać jakiś lewy ;/ ) kręcił cały czas unikał odpowiedzi pytałem kilka razy czy można obejrzeć w Londynie i nic... i nie mogłem się doprosić o numer vin ... lepiej uważać w razie wojny

BadBoy1123
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 5 lut 2017, o 11:50
Motocykl: GSX-R 1ooo k6
Imię: Krzysztof
Skąd: Płock

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: BadBoy1123 » 12 lut 2017, o 09:40

Witam. Wczoraj byłem oglądać 2 igiełki. Wydałem tylko pieniądze na busa i straciłem cały dzień. Sprzedawcy zapewniali, że igiełki bez wkładu. Pozwoliłem sobie opisać te przypadki, żeby inni nie marnowali czasu i pieniędzy.

Pierwszy przykład, https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-gs ... yDx6Z.html - oczko w głowie właściciela, ideał.
Pierwsze wrażenie motocykla ogólnie na plus, czysty, estetyczny. Czar po chwili pryska, na pewno po ślizgu na lewa stronę. Poci się w okolicach alternatora dość mocno. Takie drobiazgi jak przewody poizolowane taśma, mało estetycznie to wygląda. Wydechy ledwo się trzymają, latają luźno. Po odpaleniu silnik pracuje dość ładnie, wentylator działa, jednak problem jest z elektryka. Kontrolki zaczynają migać po przegazowaniu, znika "gear". Ogólnie jakoś dziwnie wszystko się zachowuje na liczniku. Kolektory jakoś dziwnie były ułożone, do tego nie oryginalne tarcze - właściciel nie wie kto je zmieniał i dlatego. Jak na motocykl za 25 tys to myśle, że szału nie ma.

Drugi przypadek, http://allegro.pl/suzuki-gsxr-1000-07-0 ... 55780.html - Właściciel nie ukrywa, że moto malowane. Zrobione to dosyć ładnie, do tego nowe oponki, nowy napęd, kozacki wydech składane klamki, mentki Rizoma, crash pady. Ogólnie moto ładnie ubrane w dodatki. Brzmi zachęcająco. Jednak po przyjrzeniu się plastiki klejone... pierwsze odpalenie, właściciel twierdzi że nowe aku, moto kręci a nie chciało zagadać. Dopiero po podłączeniu kabli z auta odpaliło. Ale okeey, mamy zime, aku był słaby. Wybaczalne. Po odpalenie motocykl strasznie faluje na obrotach, jakby się ksztusi... rozgrzał się do 90 stopni, jednak nadal się ksztusi. Silnik pracuje niby cicho, ale przerywa, szarpie. Bardzo nie natualnie to wygląda. Nie kopci. Właściciel bardzo zszedł z ceny. Nie kupiłem tego egzemplarza.

Pozdrawiam.

qubis

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: qubis » 12 lut 2017, o 10:02

Ten drugi na fb cały czas stoi na grupie gixxer

bochen
Posty: 96
Rejestracja: 1 paź 2015, o 17:19
Motocykl: K7 1000
Imię: Wojtek
Skąd: Grójec

Re: UWAGA NA OSZUSTÓW

Nieprzeczytany post autor: bochen » 12 lut 2017, o 11:55

kurcze jak patrze na te dwie informacje o tych k7 to sobie myśle ze za swojego bede musiał wołać z 30 tys :D

ODPOWIEDZ