[S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Oferty sprzedaży motocykli.
pawlos22
Posty: 334
Rejestracja: 9 lip 2013, o 00:58
Motocykl: L5
Imię: Paweł
Skąd: Mielec

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: pawlos22 » 21 paź 2016, o 01:45

Kaczan serio z tą ceną nie ma szału. Ja swoje L1 sprzedalem za 24500 i byly tylko dwa plastiki do malowania , lekko szlifniety wydech, nowy naped i nowy filtr kn :)

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 21 paź 2016, o 08:08

kaczan pisze:OK- OFFTOP

Chcieliscie tanie zrodlo, to wrzucilem wydaje mi sie dobre rozwiazanie do zabawy i w miare swiezy rocznik ale jak widac i to jest za drogo i z tego co obserwuje po tym forum to wiecznie jest cos "na nie" nawet jak ktos chce caly sprzet sprzedac. Za to Wasze to jezdzace idealy hahaha. Zawsze mozesz kupic ta L1 ze wszystkim na pokladzie tak jak stoi jako dawce tuningowych czesci ktore opisalem, wyciagnac co Ci sie podoba i sprzedac resztki za ile tam sobie za nie krzykniesz, czyz nie? Tylko nie rozumiem, skoro te LV GP PRO z dekatem "nic sobą nie prezentuja", to po co o nie pytasz? Sprawdz ile kosztuja nowe. Moze Tomson ma cos z rur do gixxa na oku za mniej za 2k w dobrym stanie.

Jak chcesz cos tanio to mam starszy model Leo Vince SBK do k9-L1 tylko musisz sobie prawy tlumik wyklepac i poskladac do kupy. Oddam za 400zl calosc + wysle za free (i tak mi sie wala po garazu), chyba niedrogo? :)


PS: Musisz miec zdolnych kolegow od spawania, proponuje zrobic linie produkcyjna i leciec z tematem ;)
Ano mam i napiszę kolejny raz, że doskonale WIEM co ile kosztuje...

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 21 paź 2016, o 12:14

2,2 za kominy podwójne z decatem to znowu nie taka zła cena ;) nie jest to może promocja-okazja ale po prostu normalna cena tak mi się przynajmniej wydaje :)

qubis

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: qubis » 21 paź 2016, o 19:41

kaczan pisze:OK- OFFTOP

Chcieliscie tanie zrodlo, to wrzucilem wydaje mi sie dobre rozwiazanie do zabawy i w miare swiezy rocznik ale jak widac i to jest za drogo i z tego co obserwuje po tym forum to wiecznie jest cos "na nie" nawet jak ktos chce caly sprzet sprzedac. Za to Wasze to jezdzace idealy hahaha. Zawsze mozesz kupic ta L1 ze wszystkim na pokladzie tak jak stoi jako dawce tuningowych czesci ktore opisalem, wyciagnac co Ci sie podoba i sprzedac resztki za ile tam sobie za nie krzykniesz, czyz nie? Tylko nie rozumiem, skoro te LV GP PRO z dekatem "nic sobą nie prezentuja", to po co o nie pytasz? Sprawdz ile kosztuja nowe. Moze Tomson ma cos z rur do gixxa na oku za mniej za 2k w dobrym stanie.

Jak chcesz cos tanio to mam starszy model Leo Vince SBK do k9-L1 tylko musisz sobie prawy tlumik wyklepac i poskladac do kupy. Oddam za 400zl calosc + wysle za free (i tak mi sie wala po garazu), chyba niedrogo? :)


PS: Musisz miec zdolnych kolegow od spawania, proponuje zrobic linie produkcyjna i leciec z tematem ;)
Ty kaczan no walsnie nasze to ideały i kazdy kto je widział to potwierdzi a widzialo je duzo osób. A z twoim motocyklem jest jak z Yeti- każdy o nim słyszał ale nikt nie widział. A prawde mówiąc to widze ze wszytko co handlujesz to zawsze jakieś rozjebane jest. Wiec moze ta twoja igla tez z 50sztul złożona :twisted: :| :mrgreen:

No wez sie pochwal no

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 21 paź 2016, o 21:37

:lol: komisyjnie domagamy się foty kaczana motura :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ryniu
Posty: 445
Rejestracja: 8 lis 2015, o 15:53
Motocykl: GSX-R 1000 K8
Imię: Kamil
Skąd: Goleniów

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: Ryniu » 21 paź 2016, o 21:45

pablogixer34 pisze::lol: komisyjnie domagamy się foty kaczana motura :mrgreen:
Foty, wykresy z hamowni, zdjęcia zamkniętych opon z grudnia, przetartych sliderow.

qubis

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: qubis » 21 paź 2016, o 21:49

Ryniu pisze:
pablogixer34 pisze::lol: komisyjnie domagamy się foty kaczana motura :mrgreen:
Foty, wykresy z hamowni, zdjęcia zamkniętych opon z grudnia, przetartych sliderow.
..zdjęcie legitymacji szkolnej

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 22 paź 2016, o 01:29

qubis pisze:..zdjęcie legitymacji szkolnej
I skan paszportu polsatu :-D

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 22 paź 2016, o 15:32

qubis pisze:Ty kaczan no walsnie nasze to ideały i kazdy kto je widział to potwierdzi a widzialo je duzo osób. A z twoim motocyklem jest jak z Yeti- każdy o nim słyszał ale nikt nie widział. A prawde mówiąc to widze ze wszytko co handlujesz to zawsze jakieś rozjebane jest. Wiec moze ta twoja igla tez z 50sztul złożona :twisted: :| :mrgreen:

No wez sie pochwal no
Hehehehe, moze jeszcze chcecie moj zyciorys w 5 egzemplarzach i swiadectwo z podstawowki? Odpowiem - nie chce mi sie :) To forum nie jest dla mnie zadna wyrocznia wiec jak mi sie zechce, to moze kiedys wrzuce kilka fotek mojego egzemplarze zebyscie sie mogli poslinic do obrazka jak dziecko do lizaka za szyba :)

Tymczasem jak ktos chce cos kupic taniej do swojego pazdzierza, to do konca pazdziernika jest promocja w kazdym ASO SUZUKI czytaj 30% mniej za oryginalne czesci, - 15% na akcesoria i -10% na robocizne. Malo? :P

qubis

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: qubis » 22 paź 2016, o 15:49

Kaczy nie chodzi o wyrokowanie. Chcemy podziwiać najlepszy sprzęt we Polsce :)) a nie tylko te ulepy nasze

Awatar użytkownika
Ryniu
Posty: 445
Rejestracja: 8 lis 2015, o 15:53
Motocykl: GSX-R 1000 K8
Imię: Kamil
Skąd: Goleniów

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: Ryniu » 22 paź 2016, o 16:22

qubis pisze:Kaczy nie chodzi o wyrokowanie. Chcemy podziwiać najlepszy sprzęt we Polsce :)) a nie tylko te ulepy nasze
Chyba mamy okazję podziwiać właśnie ten sprzęt na pierwszej stronie tematu

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 22 paź 2016, o 18:03

Dokładnie
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.


Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 28 mar 2017, o 11:50

Kupiec zadowolony - L1ke po negocjacjach wzial ostatecznie za 19 tys zl wiec motocykl jest sprzedany. Temat do zamkniecia.
PS: na sprzedaz sa jeszcze glebniete 2 x gsxr 1000 2014 rok wiec jak ktos chce przed sezonem zlozyc sobie swieze moto o wiele tansze niz wychuchane forumowe "igly" (hehehe), to kontakt moge podac na priv.

qubis

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: qubis » 28 mar 2017, o 16:11

kaczan pisze:Kupiec zadowolony - L1ke po negocjacjach wzial ostatecznie za 19 tys zl wiec motocykl jest sprzedany. Temat do zamkniecia.
PS: na sprzedaz sa jeszcze glebniete 2 x gsxr 1000 2014 rok wiec jak ktos chce przed sezonem zlozyc sobie swieze moto o wiele tansze niz wychuchane forumowe "igly" (hehehe), to kontakt moge podac na priv.
Możesz wypierdalać :lol:

ODPOWIEDZ