Sprzedam DRZ 400 [s]

Oferty sprzedaży motocykli.
Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Sprzedam DRZ 400 [s]

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 12 sie 2017, o 23:12

Do sprzedania DRZ 400.
Z zalet: zajebiste koła (tych mi najbardziej szkoda) WRP. prawdziwa E zarejestrowana. Mocna strasZnie. Motormaniak mówi, ze najmocniejsza na jakiej siedział. Do rozrusznika za niemała kasę dołożona kopajka na wrazie w i sie czasem przydaje. Nowe opony. Handbary, klamki zeta. Grube dętki trzymak z przodu i dwa z tylu. Troche części jakiś zapasowy błotnik, lozyska, simeringi do lag i olej itp. Aaaaa tłumik yoshimura głośny wydzior
Z wad: pesel 2002 i ściurane dość plastiki.Tlumik yoshi tez pociurany.
Cena wywoławcza 10500 tel 697988497
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Motocykl u mnie 4 lata. Po kontuzji kręgosłupa nie jeżdżony rok, potem ... kupiłem KTMa i to jedyny powód sprzedaży. Silnik jak widac suchy. Nic z nim nie robiłem bo nie ma co. Reszta robiona na czas i na częściach z Suzuki, żadnej lipy. Zresztą motocykl znany.
Zrobione:
Osłony chłodnic, wahacz, nowy komplet uszczelnienia walka zdawczego, harmonijki, napęd, łożyska w kołach.

Mam tez p&p komplet kół supermoto za dopłata albo osobno. Zrobiłem pod siebie ale mi jazda nie przypasiła. Nie jezdze po drodze nawet GSXR em.
Obrazek

Na wszystkie pytania odpowiem telefonicznie. Jeszcze nikt kto ode mnie kupił moje motory nie narzekał.