[S] Suzuki GSX-R 600 SRAD - PO RENOWACJI - igła

Oferty sprzedaży motocykli.
patys
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 19 lip 2013, o 22:14
Motocykl: GSX-R600 2000r
Wymarzony motocykl: obecny

[S] Suzuki GSX-R 600 SRAD - PO RENOWACJI - igła

Nieprzeczytany post autor: patys » 15 kwie 2014, o 16:02

Witajcie,

Sprzedam jeden z motocykli z mojej stajni , jest to Suzuki GSX-R 600 SRAD z 1999r.
przebieg: 39.000
Motocykl zadbany, czysty, sprawny , doinwestowany, pali na dotyk.
W zeszłe wakacje Suzi przechodziła renowacje stylistyczno-techniczną mającą na celu poprawić wygląd jak również przygotować motocykl technicznie do sezonu. Motocykl jest bezwypadkowy, mam wszystkie zdjęcia motocykla przed malowaniem owiewek, w trakcie i po jak również wszystkich innych modyfikacji co również potwierdzi jego bez wypadkowość. Z rzeczy które zostały zrobione to :
- kpl. napęd DID
-świece NKG
-filtr powietrza
-wszystkie płyny
-filtr oleju, paliwa
-uszczelniacze i olej w lagach
-linka sprzęgła, hamulca oryg.
-klocki przód i tył EBC GOLD
-łożysko główki ramy oryg.
-łożysko koła przód oryg.
-regulacja gaźników i luzów zaworowych
-boczne owiewki i zadupek pomalowane u lakiernika na oryginalny kolor (biała perła)-profesjonalna robota
-konserwacja (malowanie) chłodnicy
-felgi malowane proszkowo na biało
-oslona pompy hamulcowej - okleina carbon
-tunele (doloty) powietrza -okleina carbon - na jednym foto widać że nie ma prawego tunelu (otóż jest tylko nie był jeszcze wtedy oklejony i założony- zdjęcia były na szybko po wyciągnięciu motocykla z garażu. W tym sezonie zrobiłem nim nie więcej jak 50km gdyż mam drugi motor, a motor to jedynie hobby bo na codzien poruszam się puszką...
i na pewno coś o czym zapomniałem, generalnie na wszystko mam rachunki, faktury jak to podliczyłem to wyszło ok.4tys wraz z robocizną (serwisowałem go w Yamaha Łomianki, tam też motor zimował)
Motocykl po renowacji przejeździł ok. 200km z racji gdyż jak wiecie mam GSR'a i jakoś wolę nim jeździć , jego bardziej kocham a potrzebuję gotówkę więc niestety SRAD musi iść do innych dobrych rąk :)
Jedyne czego nie zrobiłem to nie nakleiłem naklejek na owiewki i zadupek, do końca nie mogłem zdecydować się jakie wybrać więc pozostawiam to przyszłemu właścicielowi. Bak nie był malowany, jest w oryginalnym stanie i malowaniu.
Szczerze POLECAM, motocykl szykowałem dla siebie tak jak szykuję GSR'a ale życie czasem zmusza ludzi do trudnych decyzji...
Gotowy do jazdy, wsiadać i jechać !
Temat na forum --> viewtopic.php?f=13&t=5867
cena: 7.500 zł
tel: 796 437 662

TAK BYŁO :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
TAK JEST OBECNIE :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek