Amortyzator skrętu ohlins

Oferty sprzedaży części i akcesoriów.
Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Amortyzator skrętu ohlins

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 18 kwie 2017, o 08:22

ale widać ktoś kupił za 400zl lipa jak cholera :/ szkoda że mamy takich ludzi na forum co próbują oszukać nawet swoich forumowych ziomków :(

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Amortyzator skrętu ohlins

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 18 kwie 2017, o 09:01

Jak ja kocham nasz narod kurwa :lol:

Awatar użytkownika
estilete3
Posty: 107
Rejestracja: 30 lis 2013, o 10:32
Motocykl: ZX10
Imię: Alan
Skąd: Zbiersk

Re: Amortyzator skrętu ohlins

Nieprzeczytany post autor: estilete3 » 19 kwie 2017, o 18:07

To dzwońcie na policję, to że mam wystawione nie znaczy że ich nie sprzedałem w pełnej świadomości kupującego :)

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Amortyzator skrętu ohlins

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 19 kwie 2017, o 18:32

estilete3 pisze:To dzwońcie na policję, to że mam wystawione nie znaczy że ich nie sprzedałem w pełnej świadomości kupującego :)
Panie Alanie A. lepiej się już nie pogrążaj, ściemniasz w aukcjach i próbujesz bronić swoją dupę więc nie pierdol tylko
leć się lepiej pobawić swoją SV,gixem, kawą czy innym ulepikiem którego posiadasz :)

Halo halo Admin temat chyba do zamknięcia, proponuje zablokować możliwość dodawania postów temu Panu, w związku z świadomym naciągactwem.

Awatar użytkownika
estilete3
Posty: 107
Rejestracja: 30 lis 2013, o 10:32
Motocykl: ZX10
Imię: Alan
Skąd: Zbiersk

Re: Amortyzator skrętu ohlins

Nieprzeczytany post autor: estilete3 » 19 kwie 2017, o 18:39

Ulepa to masz może w garażu :D

Nikomu nic nie wciskam i nikomu kto kupił nigdy nie powiedziałem, że to oryginał. Nikt nigdy nie zwracał towaru i nie miał problemu bo był świadomy. Tylko głupi by myślał,ze nowy ohlins za taką kwotę jest :)

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Amortyzator skrętu ohlins

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 19 kwie 2017, o 18:49

estilete3 pisze:Ulepa to masz może w garażu :D

Nikomu nic nie wciskam i nikomu kto kupił nigdy nie powiedziałem, że to oryginał. Nikt nigdy nie zwracał towaru i nie miał problemu bo był świadomy. Tylko głupi by myślał,ze nowy ohlins za taką kwotę jest :)

idź lepiej szukaj ramy do swojego ulepika
Obrazek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie mam zamiaru się z dzieckiem przekomarzać i kończę temat bo z głupim nie wygram bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
estilete3
Posty: 107
Rejestracja: 30 lis 2013, o 10:32
Motocykl: ZX10
Imię: Alan
Skąd: Zbiersk

Re: Amortyzator skrętu ohlins

Nieprzeczytany post autor: estilete3 » 19 kwie 2017, o 19:01

Nie sztuka wyjebać kupę forsy i się szczycic, albo latać po mechanikach, sztuką jest doprowadzić coś samemu do idealnego stanu i mieć o tym pojęcie :)

A wyzwanie czyjejś maszyny od ulepa właśnie pokazuje kto zachowuje się jak dziecko, może Twój wyglądał tak przed zakupem przez Ciebie

PS : Rama kupiona intelektualny mistrzu

Następnym razem na aukcji napisze, że zamiennik to może wam ciśnienie zejdzie, bo nikomu nie wmawiam, że to oryginał i każdy kto kupił był tego świadom, a zrobiliscie majdan jakbym chciał prezydenta ściągnąć...

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Amortyzator skrętu ohlins

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 19 kwie 2017, o 20:42

Myślę że chyba w miarę wszystko zostało powiedziane i można temat zamknąć :)

Chociaż przyznaję i raczej jestem tego pewny że gdybyś napisał że jest to "zamiennik" nie sprzedał byś go w takiej w cenie ;) Swego czasu sprzedawałem oryginalny z Kawasaki i poszedł w końcu może o jakieś 50zł więcej od tego twojego a uwierz mi aukcja może przewalała się z dobry rok. Nie chciałem zajmować stanowiska ale to jest w końcu amortyzator skrętu na którym osobiście nie chciałbym się zawieść... i mimo wszystko w aukcji powinieneś to zaznaczyć że to nie oryginał :roll:

Zablokowany