GSXR 1000 od K9

Oferty zakupu motocykli .
Awatar użytkownika
fruttipl
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 11 mar 2017, o 14:10
Motocykl: GSXR 1000 K5
Wymarzony motocykl: GSXR
Imię: Szymon
Skąd: Wadowice

Re: GSXR 1000 od K9

Nieprzeczytany post autor: fruttipl » 11 mar 2017, o 19:44

Koledzy nie ma sie co gorączkować:) Jestem tu na forum dopiero kilka godzin:) Zapodałem temat i zobaczymy jak się dalej potoczy:) Nie znam tutaj jeszcze nikogo. Widzę, że strasznie Was zabolał temat pierwszego właściciela....Powtarzam, że bezwypadek-to podstawa, reszta to już sprawa drugorzędna :)Więc sie tak nie denerwujcie :) Z resztą chyba wystarczająco dobrze sprecyzowałem temat w pierwszym poście:) Czas jest. Dopiero marzec:) A GSXR jest jedną z opcji ..Bo na tapecie jest jeszcze ZX 10 po 2011 roku.

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: GSXR 1000 od K9

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 11 mar 2017, o 19:51

fruttipl pisze:Koledzy nie ma sie co gorączkować:) Jestem tu na forum dopiero kilka godzin:) Zapodałem temat i zobaczymy jak się dalej potoczy:) Nie znam tutaj jeszcze nikogo. Widzę, że strasznie Was zabolał temat pierwszego właściciela....Powtarzam, że bezwypadek-to podstawa, reszta to już sprawa drugorzędna :)Więc sie tak nie denerwujcie :) Z resztą chyba wystarczająco dobrze sprecyzowałem temat w pierwszym poście:) Czas jest. Dopiero marzec:) A GSXR jest jedną z opcji ..Bo na tapecie jest jeszcze ZX 10 po 2011 roku.
:lol: :lol: :lol: nikt się nie gorączkuje, to twoje moto. A z dychą po 2011 roku - po dwóch latach poszukiwań kupiłem godną sztukę wczoraj, więc wszystkiego najlepszego.

qubis

Re: GSXR 1000 od K9

Nieprzeczytany post autor: qubis » 11 mar 2017, o 20:44

Pewnie że nie ma co się spieszyć. Z doświadczenia wiem że w sezonie każdy sprzedaje swoje zadbane sztuki

ODPOWIEDZ