Rękwice sportowe

KuKi750
Posty: 137
Rejestracja: 12 wrz 2014, o 21:56
Motocykl: gsx750r srad
Imię: Łukasz
Skąd: Szczecin

Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: KuKi750 » 16 lut 2015, o 14:28

Przyszedł czas na zmiane rękawic ze względu na to, ze moje alpiny sp8 rozjechaly sie po 2 sezonach jak no name"y . Zastanawialem sie nad knoxami handroid, alpinami gp pro oraz shima vrs. TYlko czy jest sens wydawac tak duza kase?w tej chwili podstawowe sp 8 maja juz zewnetrzne szwy czy zszyte male palce. Opinie uzytkownikow w/w bede przydatne:)

Cossi
Nowy
Nowy
Posty: 37
Rejestracja: 27 sty 2015, o 18:51
Motocykl: 3/4 K6
Imię: Łukasz
Skąd: Bad Durkheim Niemcy

Re: Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: Cossi » 16 lut 2015, o 19:12

Ja mogę z czystym sumieniem polecic held phantom 2. mialem na lapach spidi i alpine ale held jak dla mnie miazga. na ten sezon sie w nie sam zaopatrzyłem :D

Awatar użytkownika
Starscream
Posty: 538
Rejestracja: 8 gru 2014, o 17:33
Motocykl: k6 1LITR
Wymarzony motocykl: BIAŁO CZERWONY
Imię: Konrad
Skąd: ŻAGAŃ FZG

Re: Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: Starscream » 16 lut 2015, o 19:19

KuKi750 pisze:Przyszedł czas na zmiane rękawic ze względu na to, ze moje alpiny sp8 rozjechaly sie po 2 sezonach jak no name"y . Zastanawialem sie nad knoxami handroid, alpinami gp pro oraz shima vrs. TYlko czy jest sens wydawac tak duza kase?w tej chwili podstawowe sp 8 maja juz zewnetrzne szwy czy zszyte male palce. Opinie uzytkownikow w/w bede przydatne:)
ja mogę polecić biomechy wiec handroidy mogą być tylko lepsze, 2 sezony i stan bardzo dobry lekka gleba 60 km/h podparłem się dłonią i lekko zdarłem plastykowy protektor, zamykanie na kulkę z linkami działa bez zarzutów poleca raz jeszcze ;)

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: kai » 17 lut 2015, o 13:29

KuKi750 pisze:Przyszedł czas na zmiane rękawic ze względu na to, ze moje alpiny sp8 rozjechaly sie po 2 sezonach jak no name"y . Zastanawialem sie nad knoxami handroid, alpinami gp pro oraz shima vrs. TYlko czy jest sens wydawac tak duza kase?w tej chwili podstawowe sp 8 maja juz zewnetrzne szwy czy zszyte male palce. Opinie uzytkownikow w/w bede przydatne:)
mnoze miales no name?

ja mam sp1 2 sezony i wygladaja jak nowe, ale ksoztowaly mnei 700zl a nie 230na allegro

handroidy sa spoko, ale mi totalnie na rece nie leza, 0 czucia w tym mam, dziwnie sie w tym czuje. musisz przymierzyc

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 17 lut 2015, o 14:57

ja czytałem raz jak ktoś strasznie jechał na handroidy

KuKi750
Posty: 137
Rejestracja: 12 wrz 2014, o 21:56
Motocykl: gsx750r srad
Imię: Łukasz
Skąd: Szczecin

Re: Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: KuKi750 » 17 lut 2015, o 15:50

Maiłem orginalne alpiny z 4motos. Myślałem o held phantom ale kasa tez duza;/ mam cisnienie na kolor fluo, bo kompletuje oczojebny zestaw:D

Awatar użytkownika
NasE
Posty: 58
Rejestracja: 5 lut 2014, o 11:36
Motocykl: GSXR 750 K7
Imię: Artur
Skąd: Szczecin
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: NasE » 25 lut 2015, o 13:54

ja mam od 3 sezonow rekawice Richa model bodajze savage (belgijska firma) - .
Nic sie mi z nimi nie dzialo, a przezyly jakies 25kkm latania nie raz w deszczu.
Wiec akurat te moge polecic.

jak chcesz w fluo koniecznie to na pewno robie dainese, alpina i nie jeden producent.
Zalezy od Twojego budzetu.
Kazdy inne wozil i inaczej sie sprawdzily, wiec pewnie ile ludzi tyle opinii bedzie.
O heldach model chyba phantom - nie wiem te z kangurem pod spodem slyszalem 2 nieprzychylne opinie znajmkow - obydwoje musieli reklamowac towar . . .

powodzenia w wyborze :)
Moja Czarnula GSX-R 750 K7 ----> http://gixxer.pl/viewtopic.php?f=13&t=8489

KuKi750
Posty: 137
Rejestracja: 12 wrz 2014, o 21:56
Motocykl: gsx750r srad
Imię: Łukasz
Skąd: Szczecin

Re: Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: KuKi750 » 25 lut 2015, o 16:25

Widzialem je NasE'u u Ciebie i w moto akcesoria. Nie pasuj emi kolorystyka oraz to, ze maja szwy do srodka na palcach a nie na zewnatrz, z 2 tyg jeszcze i bede musial dokonac jakiegos wyboru.

Awatar użytkownika
NasE
Posty: 58
Rejestracja: 5 lut 2014, o 11:36
Motocykl: GSXR 750 K7
Imię: Artur
Skąd: Szczecin
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: NasE » 26 lut 2015, o 08:35

a widzisz Pan ile ludzi tyle potrzeb

mnie z kolei nie leza rekawice ze szwami na zewnatrz robionymi, bo w moich oczach wygladaja jak sklecane przez Pania na ruskim bazarze - jakos mnie sie nie podobuja i takie tam zawijajace sie "mankiety" sie palacza ;)

NIgdy mnie jeszcze zaden szew nie uwieral wrecz nic nie jest wyczuwalen, ale to jak mowilismy wszystko kwestia gustu, a o tych sie ponoc nie rozmawia.

Uwijaj sie Panie, bo sezon tuz tuz.
Dzisiaj troszke chlodnawo bylo jak jechalem do pracy koniem przed 8 - chyba cos kolo 0 po nocy, bo szron na autach i takie tam :)
ale po raz pierwszy nie stalem w korkach od srody
Moja Czarnula GSX-R 750 K7 ----> http://gixxer.pl/viewtopic.php?f=13&t=8489

Awatar użytkownika
saj234
Posty: 151
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:43
Motocykl: brak
Wymarzony motocykl: KTM RC8R
Imię: Szymon
Skąd: Kraków

Re: Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: saj234 » 26 lut 2015, o 10:53

Ja polecam hnoxy.Zajebista rekawica,mega wygodna i bezpieczna.Moje przezyly potężnego dzwona i dłonie mam całe :)

D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Re: Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 26 lut 2015, o 11:12

Shima Spark Mam i polecam

rosQ
Posty: 215
Rejestracja: 20 cze 2013, o 20:34
Motocykl: srad
Wymarzony motocykl: niebieska kawa
Imię: Alex
Skąd: Lbn

Re: Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: rosQ » 26 lut 2015, o 19:19

Mnie się w shima rs1 dobrze jeździ.

Kiedyś byłem napalony mocno na handroidy ale poczytałem amerykańskie fora, zobaczyłem dokumentacje zdjęciową i podziękowałem.

adam71
Nowy
Nowy
Posty: 39
Rejestracja: 13 cze 2015, o 16:54
Motocykl: gsxr 1000 k8
Imię: Adam
Skąd: Wroclaw

Re: Rękwice sportowe

Nieprzeczytany post autor: adam71 » 15 paź 2016, o 21:06

Posiadam dwie pary dainese, pierwsza to Dainese CARBON COVER ST ( tyle ,że wcześniejszy model zamiast karbonu wstawki plastikowe) i Dainese 4 STROKE, pierwsze maja juz 6 sezon i w tym pojawiło się małe przetarcie na kciuku prawej ręki reszta igła ,żepy trzymają, rękawice będą jeszcze na kolejny sezon spokojnie, co do tych drugich to ubieram je na gorące dni i jest rewelacja skuteczna wentylacja są po torowym szlifie na kisielinie przetarcie na plastiku od wew str ręki i na kostkach ( nie było słabo bo arai arai xr7 corsair odkształcił się po uderzeniu o glebe ) rękawice całe żadna nić nie pusciła . Podsumowując warto kupić choć tanie nie są średnio w sezonie 8-10 tyś w tym mam 9 i już raczej patrząc na pogode nie nakulam więcej :evil:

ODPOWIEDZ