Yamaha MT-09 Race Blue z Gdańska

Latasz czym innym niż gix? Pokaż go w tym dziale ;-)
Regulamin forum
Podgląd regulaminu działu:Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
kwas
Posty: 1034
Rejestracja: 28 sie 2011, o 18:18
Motocykl: Yamaha MT-09
Imię: Michał
Skąd: RTA

Re: Yamaha MT-09 Race Blue z Gdańska

Nieprzeczytany post autor: kwas » 7 lis 2017, o 11:36

Fajnie Ci idzie na torze nim . Fajne zdjęcia podoba mi się :D
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek

Awatar użytkownika
faza20
Posty: 562
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 10:40
Motocykl: MT-09
Wymarzony motocykl: Multistrada Pikes Peak
Imię: Rafał
Skąd: Gdańsk

Re: Yamaha MT-09 Race Blue z Gdańska

Nieprzeczytany post autor: faza20 » 15 wrz 2018, o 11:23

Kolejny sezon już prawie za nami a w temacie cisza, czas więc nadrobić zaległości bo trochę się działo.

Na koniec sezonu 2017 MTk dostał świeży olej Yamalube 10W40 wraz z filtrem oleju OEM a także mycie i nasączanie olejem filtra powietrza KN.

W tym sezonie nakręciłem tylko ok. 1000km i to głównie po torze i podczas dojazdów na tor (do pracy nie było mi na moto po drodze a na wycieczki jakoś nie miałem ochoty).

W trakcie sezonu Yamaha dostała używany, po pełnym serwisie, amortyzator tylni z pełną regulacją, który pochodzi z Kawasaki ZX6RR oraz nowe, linearne, twardsze (9N) sprężyny Ohlins, gęstszy olej i zmienione dławiki w przednim widelcu. Całość została ustawiona pod moją masę i preferencje co do jazdy na torze i muszę przyznać, że dzięki tym zmianom MT zyskał nowe życie i zupełnie inną jakość prowadzenia. Teraz ograniczeniem jest głównie przyczepność, już dość mocno zużytych, opon BT016 PRO a nie kapitulujące i błagające o litość zawieszenie. Skończyły się też problemy z brakiem prześwitu w złożeniu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ