Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Latasz czym innym niż gix? Pokaż go w tym dziale ;-)
Regulamin forum
Podgląd regulaminu działu:Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 16 wrz 2017, o 10:53

Mój drugi nabytek z tego roku :)
Kupiony jakoś w maju-czerwcu z główną myślą "pod handel" i znalezienia sobie zajęcia na wolne wieczory, połączone z pasją i miłością do motocykli :lol: :mrgreen: ;)
Kawę kupiłem od kolegi Adriana który ją sobie tak przerobił i okleił pod siebie. Powiem szczerze, że ceny które wołał na początku sprzedaży tego moto 32-27tyś były sporą przesadą patrząc w jakim stanie jednak motocykl był utrzymany. Z powodów zdrowotnych (niestety poważna choroba +50kg nadwagi) nie był już zbytnio w stanie na nim jeździć. Dogadaliśmy się i tak motocyklem przyjechałem sobie z Poznania do domu :D
Faktur na całe moto i jego serwis od zajeb... (na dobre ponad 10tyś zł) no i co z tego ? skoro szczerze to widać było, że ktoś kto serwisował mu te moto robili to chyba tylko aby "odhaczyć" swoje :roll: Technicznie igła, wizualnie jednak trochę taki zaniedbany i zapuszczony (tzn był jak go kupiłem 8-) ) a wszystkie braki w kołkach, gumkach i śrubach itd itp zostały uzupełnione. Plus taki, że sporo tych rzeczy miałem jeszcze ze swojego starego moto (3gen) który poszedł na żyletki a jedyną rzeczą którą musiałem kupić to nowe śruby dolnej półki ponieważ ktoś przy robieniu lag wkręcił sobie jedną inną co mnie cholernie denerwowało :lol:

Sporo czasu poświęconych godzin i zrobienia motocykla na nowo od podstaw przyniósł zamierzony efekt. Moto dostało nowe życie i o ile na początku było po prostu motocyklem przeciętnym tak teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wygląda kozacko i przykuwa uwagę.
Kawę jeszcze nigdzie nie wystawiam bo chciałbym się na niej jeszcze przejechać :lol: ;) Zrobiłem na niej póki co może z 60km. Napęd jest zmieniony i ma z przodu -2zęby przez co przebieg z tego co ustaliłem też jest zawyżony o jakieś 2-3tyś km względem tego co faktycznie powinno być na blacie.

Zdjęć i tak wszystkich nie mam (z prac przy nim) ale z czasem będę sobie galerię uaktualniać. Na tą chwilę czekam jeszcze aby wrzucić eliminatory sond i dorzucić może jakieś parę nowych dodatków oczywiście od "KMRacing" . Póki co nowe końcówki i regulatorki zawieszenia

Enjoy :mrgreen:

LINK do całej galerii: https://photos.app.goo.gl/RCdZm8HAvxjv7FEq2


Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 16 wrz 2017, o 11:16

Gratsy, w koncu ktos ta dyche kupil.. ;) Ale wydzior to ma beznadziejny :P

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 16 wrz 2017, o 11:25

wydzior dobrze daje i powiem ci że na żywo fajnie dość wygląda :D ale wiadomo kwestia gustu ;)
minus jego taki że chodzi raczej głośno :lol: i przy wyprzedzaniu w osobówce można zapewne zawału dostać :mrgreen: a jeszcze jak strzeli to nie mam pytań :lol:


PS Znajomi mówią że słychać z paru km :D
Póki co trochę na nim sobie polatam jak będzie pogoda i pewnie wystawię po nowym roku :) no chyba, że jakiś znajomy będzie chciał to pójdę na rękę albo konkretny klient. Wszystko do dogadania jak to się mówi

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: kai » 16 wrz 2017, o 17:42

masz kata, dobrze widzę? wydech z katem to i tak mega głośny nie będzie :D

swoją drogą, te kawy są beznadziejne, bo w serii przyciera się katem i kolanem, a gdzie tam łokieć?

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 16 wrz 2017, o 19:16

piekny jest :)

na tym wydechu zostaje czy na akrapie ?
Obrazek

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 16 wrz 2017, o 19:36

Kai już Ci kiedyś o tym pisałem ten twój znajomy ma tą osłonę źle zamontowaną i normalnie nie ma nawet żadnej możliwość w życiu żeby nią szorować :-P
A uwierz mi z katem jest bardzo głośna bo to nie są takie katy jak w suzuki tu jest "przelot". Do tego odpaliłem swojego na całym przelocie z akrapa a tam nie ma żadnego katalizatora bez wydechu i wielkiej różnicy nie ma :mrgreen:


Bartek wiadomo o co chodzi za akrapa nikt mi większej kasy nie wyłoży więc bez sensu gonić go na całym układzie. No chyba że się trafi konkrety klient i dołoży ile trzeba :-) Kwestia dogadania jak to się mówi.

Awatar użytkownika
kwas
Posty: 1034
Rejestracja: 28 sie 2011, o 18:18
Motocykl: Yamaha MT-09
Imię: Michał
Skąd: RTA

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: kwas » 16 wrz 2017, o 19:42

ToMsOn pisze:Kai już Ci kiedyś o tym pisałem ten twój znajomy ma tą osłonę źle zamontowaną i normalnie nie ma nawet żadnej możliwość w życiu żeby nią szorować :-P
A uwierz mi z katem jest bardzo głośna bo to nie są takie katy jak w suzuki tu jest "przelot". Do tego odpaliłem swojego na całym przelocie z akrapa a tam nie ma żadnego katalizatora bez wydechu i wielkiej różnicy nie ma :mrgreen:


Bartek wiadomo o co chodzi za akrapa nikt mi większej kasy nie wyłoży więc bez sensu gonić go na całym układzie. No chyba że się trafi konkrety klient i dołoży ile trzeba :-) Kwestia dogadania jak to się mówi.
Nikt nie chce dopłacać za wydech a jak jeżdżą na serii to płacz że beznadzieje chodzi . Polakowi nie dogodzi :)
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 16 wrz 2017, o 19:46

Wydech przechodzi właśnie pełen "serwis" i znając życie wystawię go po prostu osobno :-) Trochę pracy i będzie wyglądać jak nowy :-D więc na 3tys myślę że mogę spokojnie liczyć

Anty

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: Anty » 16 wrz 2017, o 21:06

kai pisze:masz kata, dobrze widzę? wydech z katem to i tak mega głośny nie będzie :D

swoją drogą, te kawy są beznadziejne, bo w serii przyciera się katem i kolanem, a gdzie tam łokieć?
Kto ty jesteś, skąd Ty jesteś hahah. Gorszej bzdury nie słyszałem a nawet nie czytałem

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 16 wrz 2017, o 22:25

ciekawe to to, pomalowane czy jakaś hydrografika czy naklejki ?

Awatar użytkownika
chudy21
Posty: 550
Rejestracja: 8 cze 2015, o 18:58
Motocykl: Dzikser 750 k4
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Albert
Skąd: ddz

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: chudy21 » 16 wrz 2017, o 22:27

MaciejX pisze:ciekawe to to, pomalowane czy jakaś hydrografika czy naklejki ?
projekt apexu :D
"Życie jest jak gówno na kole - raz jesteś na górze raz na dole"

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 16 wrz 2017, o 22:34

no tak dopiero później oblukałem reszte fotek z linku i zobaczylem logo apexu więc naklejki wszystko jasne, fajnie to wygląda nie powiem, ale patrząc na tą grubą ramę i jak nisko jest silnik kurde czuje ze tam regulacje zaworów ogarnąć to może być meksyk, chyba że od dołu jest lepszy dostep.

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 16 wrz 2017, o 22:43

MaciejX pisze:no tak dopiero później oblukałem reszte fotek z linku i zobaczylem logo apexu więc naklejki wszystko jasne, fajnie to wygląda nie powiem, ale patrząc na tą grubą ramę i jak nisko jest silnik kurde czuje ze tam regulacje zaworów ogarnąć to może być meksyk, chyba że od dołu jest lepszy dostep.

z silnikiem trzeba wyjezdzac ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 16 wrz 2017, o 23:23

Pierdolicie, robiłem wyciągasz chłodnice i jest bajka

Gość

Re: Kawasaki ZX10R od ToMsOnA PART: God Of War :P

Nieprzeczytany post autor: Gość » 17 wrz 2017, o 08:36

Haha same madrale na tym forum. :lol:
Żaden co się wypowiada nie robił zaworów w kawie zx10r ale za to prawić głupoty to pierszy :P

ODPOWIEDZ