[S] HJC RPHA 11 w pięknym malowaniu Darter, rozmiar L

Oferty sprzedaży odzieży motocyklowej. Kombinezony, kaski, buty, rękawice etc.
lukas222
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2016, o 22:46
Motocykl: GSXR k9
Imię: lukas
Skąd: Lubin

[S] HJC RPHA 11 w pięknym malowaniu Darter, rozmiar L

Nieprzeczytany post autor: lukas222 » 7 wrz 2017, o 14:55

Na sprzedaż posiadam używany kask HJC RPHA 11 w pięknym malowaniu Darter, rozmiar L. Kask zakupiony dn. 25.05.2017 i przejeździłem w nim ok. 300km (ok. 3 godzin). Niestety, moja głowa okazuje się niekompatybilna z tym modelem...

W kasku założona jest cała czarna szybka, na której zamontowany jest pinlock. Przezroczysta szybka jest w pudełku, ani razu nie była użyta. Kask miałem na głowie podczas 3 przejażdżek (zawsze jeździłem w kominiarce!) i po każdej z nich był dokładnie czyszczony. Wygląda jak nowy, nie jest podrapany, porysowany - brak jakichkolwiek śladów zużycia.

Recenzje nie kłamią - kask jest rewelacyjnie wentylowany i trudno jest się w nim spocić, nawet w najgorętsze dni. Dodatkowo ma rewelacyjną aerodynamikę - przy wyższych prędkościach tnie powietrze niczym nóż masło! O jakości wykonania się nie wypowiadam - klasa sama w sobie. Więcej informacji na temat tego modelu do znalezienia w necie. Jest to najlepszy kask, z jakim miałem do czynienia do tej pory i szczerze go polecam!​ Tel 737495757
Cena 1400zł
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Szprota
Nowy
Nowy
Posty: 33
Rejestracja: 3 maja 2016, o 14:57
Motocykl: brak
Wymarzony motocykl: GSX-R 750
Imię: Kuba
Skąd: centrum

Re: [S] HJC RPHA 11 w pięknym malowaniu Darter, rozmiar L

Nieprzeczytany post autor: Szprota » 8 wrz 2017, o 15:21

Co do wentylacji i aerodynamiki potwierdzam, ten kask jest świetny :D

ODPOWIEDZ