GSX-R 600 K1

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Skobry888
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2016, o 18:18
Motocykl: Suzuki gsx-r 600 k1
Imię: Damian
Skąd: Włocławek

GSX-R 600 K1

Nieprzeczytany post autor: Skobry888 » 13 lut 2016, o 14:51

Witam wszystkich :)
Chciałbym Wam przedstawić mój sprzęt gsx-r 600 k1, który zakupiłem niecałe 3 miesiące temu. Przebieg 28 tys. Nie wiele mogę powiedzieć o tym sprzęcie bo mało co nim jeździłem i jest to mój pierwszy gsx-r ale muszę przyznać iż jestem bardzo zadowolony z zakupu bo moto jest w perfekcyjnym stanie technicznym mimo wieku motocykla i fajnie się go prowadzi. Po zakupie zalany nowym olejem Motul i założony nowy filtr oleju. Wymiana klocków przód tył brembo oraz wymieniony płyn hamulcowy i chłodniczy na Motula. Moto posiada wydech Microna razem z kolektorami, nakładka na siedzenie pasażera a po za tym seria... Plany co do Suzuki: chcę zostawić go w serii :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: GSX-R 600 K1

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 14 lut 2016, o 00:41

O dziwo ludzie kupuja nadal te Pancerne Pociski, wdzieczny motocykl. Przebieg fajny :)

Zadbane moto :)

Awatar użytkownika
Pawlus
Posty: 1124
Rejestracja: 27 lip 2013, o 22:55
Motocykl: był:600 K3 jest:amelinium
Wymarzony motocykl: GSX-R / TL / GSX-RR
Imię: Mateusz
Skąd: DOA

Re: GSX-R 600 K1

Nieprzeczytany post autor: Pawlus » 14 lut 2016, o 00:56

Tak jak mówię, jak siedziałem na SRAD'zie, K1, K4 i K7 to wszystkie te z czarnymi ramami się jakieś małe wydają :D (a nie jestem jakimś prosiakiem, żeby sobie ktoś nie pomyślał) a na tych sprzętach siedzisz jak na kanapie, w dalsze trasy zapewne są wygodniejsze od nowszych. Nie wiem czemu ludzie mieliby nie kupować, jak to zajebisty sprzęt jest. I nie mówię tego dlatego, ze sam mam K3. Nawet gdy nie miałem jeszcze Gixa to też tak uważałem. A kiedyś jak zmienię to na pewno będę go dobrze wspominał. Ładnego urwałeś, wrzuć kiedyś jakieś większe foty z obu stron.
GS 500E '95 ---> GSXR 600 K3 ---> Nic
Obrazek Moje moto
---
GR

Skobry888
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2016, o 18:18
Motocykl: Suzuki gsx-r 600 k1
Imię: Damian
Skąd: Włocławek

Re: GSX-R 600 K1

Nieprzeczytany post autor: Skobry888 » 14 lut 2016, o 16:53

coś w sobie mają te pancerne pociski :twisted: Wiadomo nie mają takich zgrabnych kształtów jak te nowe gsxery... ale mimo upływu lat dalej jarają właścicieli jak ksiądz ministrantem :lol: pojeździć na dobrym milfie to czysta przyjemność :mrgreen:
Postaram się coś ogarnąć w tygodniu :)

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: GSX-R 600 K1

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 14 lut 2016, o 18:21

mam identycznego.... jego rozmiar fakt moze na poczatku zaskoczyc.... ale kwestia wprawy i wjezdzenia.... ma swoje latka a mimo wszystko przyciaga wzrok ma cos w sobie po prostu :)

kolego co do tego ze chcesz go zostawic w serii to ok. ale mozesz np. ogarnac do niego crashe, zalozyc oploty w niebieskim kolorze (mam u siebie i wyglada to fajnie) mam jeszcze w swoim szybke iridium z garbem fajnie sie komponuje razem z tym malowaniem. :)

na Twoim miejscu oddalbym od razu jak masz kogos zaufanego, sprawdzonego zeby zajrzal i ewentualnie ustawil zawory jak trzeba i sprawdzic rozrzad. To scig a nie turystyk i na pewno nie byl jezdzony tylko w neidziele do kosciola :D Ja swojego oddalem po zakupie i sie okazalo ze napinacz byl niedokrecony xD

oby sluzyl jak najdluzej i wstawiaj fotki ;)
Obrazek

Skobry888
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2016, o 18:18
Motocykl: Suzuki gsx-r 600 k1
Imię: Damian
Skąd: Włocławek

Re: GSX-R 600 K1

Nieprzeczytany post autor: Skobry888 » 14 lut 2016, o 18:58

Słuszna uwaga Bartek ! Nad crashami właśnie się zastanawiam bo mają całkiem dobre zastosowanie nie tylko w wyglądzie ale uchronią co nie co podczas niechcianego ślizgu...mały gadżet a cieszy :D Na zawory się właśnie wybieram i sprawdzenie rozrządu ale najpierw muszę przednie zawieszenie złożyć gdyż rozebrane jest w mak i wyczyszczone leży w pokoju haha bo bawię się w wymianę uszczelniaczy, płynu i malowanie proszkowo goleni. :)

Pampalini
Posty: 52
Rejestracja: 20 sie 2014, o 16:53
Motocykl: GSX-600R K2
Imię: Patryk
Skąd: Włocławek

Re: GSX-R 600 K1

Nieprzeczytany post autor: Pampalini » 14 lut 2016, o 22:54

Widzę, że kolega z tego samego małego miasta :) Fajnie, że ktoś też będzie miał gixa - niestety u nas nie ma za dużo osób na "sportach".

Skobry888
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2016, o 18:18
Motocykl: Suzuki gsx-r 600 k1
Imię: Damian
Skąd: Włocławek

Re: GSX-R 600 K1

Nieprzeczytany post autor: Skobry888 » 15 lut 2016, o 04:05

Powitać powitać Pampalini :D to fakt... szalu nie ma ale parę gsx-rów jeździ po naszej wiosce. Podaj jakis kontakt na pw. Trza się zgadać na jazdę jak pogoda dopiszę :)

finch
Nowy
Nowy
Posty: 42
Rejestracja: 17 sty 2016, o 18:11
Motocykl: GSXR 600 K1
Imię: Krystian
Skąd: Szczecin

Re: GSX-R 600 K1

Nieprzeczytany post autor: finch » 21 lut 2016, o 19:12

Ładną sztukę wyhaczyłeś. Co do nowszych moto to miałem okazję się mierzyć do K9 i za nic bym go nie kupił. Wrażenie jakbyś miał chińską zabawkę :| a tu wszystko jest jak być powinno :D

ODPOWIEDZ