[S] Suzuki GSX-R 600 K4

Oferty sprzedaży motocykli.
RepliPEEL
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2014, o 16:56
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Jacek
Skąd: Bytom

[S] Suzuki GSX-R 600 K4

Nieprzeczytany post autor: RepliPEEL » 25 cze 2016, o 17:54

Witam. Mam do sprzedania motocykl sportowy Suzuki GSX-R K4 o pojemności 600 cm^3. Moc katalogowa to 120 KM. Motocykl kupiłem w 2013 roku i przez ten czas przejechałem około 12.000 kilometrów, głównie z braku czasu. Na dzień dzisiejszy motocykl ma przejechane około 33.000 kilometrów. Jestem jego drugim właścicielem w Polsce. Od razu po kupnie zmieniony został olej z półsyntetycznego Motul’a 5100 4T 10W40 na syntetycznego Millers’a ZFS 10W40 i od tamtej pory przy zmianie oleju przed i po zimie taki olej był wlewany. Przed wymianą zawsze stosowałem płukankę Liqui Moly Motorrad Engine Flush celem wypłukania osadów z przepracowanego oleju. Ponadto w tym roku przy wymianie oleju po zimie do oleju dodany został rewitalizant XADO EX120 Moto celem zabezpieczenia silnika przed zużyciem. Motocykl nie spala oleju powyżej normy określonej przez producenta (motocykliści wiedzą, że silnik z uwagi na jego konstrukcję musi pewną ilość oleju przepalić). Co tankowanie do paliwa dodawany był dodatek Millers Petrol Power ECO MAX dla utrzymania czystości komory spalania oraz wtryskiwaczy natomiast przed i po sezonie stosowałem dodatek do czyszczenia wtryskiwaczy Archoil AR6400 w celu usunięcia osadów, z którymi mógłby nie poradzić sobie w/w Millers. Silnik jest bardzo żwawy, idealnie wkręca się na obroty. Jego stan oceniam na bardzo dobry. Bardzo dużą wagę przywiązywałem do sprawności technicznej motocykla. W 2014 roku przy przebiegu około 25.000 kilometrów wymienione zostały świece zapłonowe na standardowe NGK. W tym roku przed sezonem wymieniony został filtr powietrza na Hiflo oraz filtr oleju na K&N. To mniej więcej wszystko jeśli chodzi o silnik.



Następnym punktem do którego przywiązywałem dużą wagę to zawieszenie. W 2015 roku przed sezonem zmieniłem uszczelniacze oraz olej w przednich lagach. Niby nic nie ciekło ale motocykl miał już wtedy 11 lat a według poprzedniego właściciela uszczelniacze nie były przez niego wymieniane. Wtedy też zmieniłem płyn hamulcowy oraz chłodniczy.

Z minusów technicznych to motocykl posiada mocno zużyte ogumienie (nie wymieniałem opon z uwagi, iż dobrze kleją a przy moim trybie jazdy po mieście nigdy nie zdarzył mi się uślizg i nie widziałem potrzeby ich wymiany do tej pory – dla spokojnego sumienia trzeba je wymienić dlatego o tym piszę). Poza tym do wymiany jest łańcuszek rozrządu, gdyż już dość głośno dzwoni. Nie jest to może kres jego żywota ale trzeba się tym zainteresować. Można też pokusić się o wymianę napędu a konkretnie łańcucha (jest jeszcze około połowy regulacji ale po ostatnie zimie pojawiło się tzw. „martwe ogniwo” – może wystarczy dobrze wypłukać łańcuch w nafcie i później nasmarować lecz nie jestem pewny). Poza tym zawieszenie, hamulce i silnik są w stanie bardzo dobrym.



Na zdjęciach widać, iż motocykl nie jest w oryginalnym malowaniu – gdy go kupiłem posiadał owiewki z wersji 750 natomiast bak był w malowaniu 600 – poprzedni właściciel zapewniał, że takiego go kupił. Motocykl nie miał żadnej większej przygody, która mogłaby spowodować skrzywienie bądź pęknięcie ramy. W trakcie mojego użytkowania przy wprowadzaniu go do garażu wyślizgnął mi się z rąk przez co posiada uszkodzenia widoczne na zdjęciach – mają one wpływ jedynie na odczucia estetyczne, nie mają wpływu na trzymanie owiewek.



Z dodatkowego wyposażenia to motocykl posiada światło xenonowe w soczewce o barwie 5000k oraz zarówno w przedniej lampie i w świetle podświetlenia tablicy znajdują się diody LED o barwie zbliżonej do 5000k.



Starałem się zawrzeć w ogłoszeniu wszystkie najistotniejsze informacje lecz w razie dodatkowym pytań zapraszam do kontaktu przez Allegro bądź kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 517-437-322.





Cena wynosi 12.000 złotych i jest do negocjacji, ale propozycje „dam 6000 zł i jutro po niego jestem” mnie nie interesują.



Zanim klikniesz "Kup Teraz" zapraszam na oględziny i jazdę próbną!

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: [S] Suzuki GSX-R 600 K4

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 25 cze 2016, o 19:28

Wszystko oprocz linku do aukcji motocykla...


ODPOWIEDZ