[S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Oferty sprzedaży motocykli.
Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

[S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 19 paź 2016, o 21:15

Siema

kumpel kupil bialo-niebieska L1 po szlifie i chce ja sprzedac wiec jak ktos szuka sobie litrowego gixxa na zimowy projekt do podlubania, to mysle ze warto o tej sztuce pomyslec zamiast latac po Polsce i ogladac poulepiane "igly" z ktorymi niewiadomo co dzialo sie wczesniej :) Dzis go sobie obejrzalem pod wieczor (do airboxa nie zagladalem wiec mozliwe ze ma tam przynajmniej K&N'a) na zywo wiec puszczam info na forum zanim trafi na Allegro itd. Srzet byl wyglebiony na lewa strone za gramanica wiec potrzebnych jest kilka czesci zeby go ubrac na ulice (lub jeszcze mniej jak na tor) , m.in:

lampa, stelaz, zegar, szyba, lusterka, lewy wlot do airboxu, amor skretu, lewa gorna owiewka (bok), lewy bok, nosek pod lampe, gora czachy, przedni blotnik, ma wgiety tez zbiornik (do wyciagniecia) i na upartego do wymiany dolna polka gdyz scielo ogranicznik z lewej (mozna to naprawic m.in. w Tecrol'u )

Na wyposazeniu sprzecik juz ma :

stalowe przewody Hel przod i tyl
karbonowy blotnik tyl
wydechy Leo Vince GP PRO na obie strony (z dekatem) cale, nie poryte ani nie pogiete
mocowanie tablicy R&G
oslona amora tyl R&G (taka tam szmata na rzepy)
krotkie klamki z regulacja
nakladka na siedzenie pasazera
alarm Datatool (czerwony, znaczy najlepszy)
1 kluczyk + 1 pilot
nowy lancuch i zebatki
crashpady R&G Aero
carbonowe oslony dekli lewa/prawa strona oraz dodatkowo oslony R&G
opony Pilot Power
i pewnie jeszcze kilka rzeczy ktore przeoczylem


Silnik chodzi idealnie, tarcze, klocki OK. W sumie dobry material na torowke albo na ulice i nie kosztuje 35 tysiecy jak porobione juz przez roznych magikow L1-ki :lol: To chyba tyle, jak bede mial jutro jakies zdjecia, to cos wkleje.

Odnosnie ceny to motocykl jest do oddania za 22 000 zl tak jak stoi, wiec kto pierwszy, ten lepszy. Mozliwe negocjacje przy ogledzinach. Namiar i tel - na priv.

qubis

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: qubis » 19 paź 2016, o 21:39

Szału z cena nie ma. Koszt gratow wywali z kamaszy:))

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 19 paź 2016, o 21:57

a same leosie koleżka pogonić nie chce?

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 20 paź 2016, o 00:20

qubis - graty sa tanie jak sie wie gdzie je kupic. Racja, nie kazdy w Polsce ma takie mozliwosci a ceny czesci u fantastow na Allegro wrecz przyprawiaja o zawal. Realnie patrzac to za 28 tysi ten sprzet mozna ogarnac na cacy a pozniej polatac sezon i wystawic na Alle w calosci za 35 i sprzedac za 33 na luzie z takim wyposazeniem i to z pocalowaniem w piety ;) Lub mozna kupic jakas "gotowa" k9 za 30-33 jak trafi sie zadbana sztuka (czytaj dobrze zrobiona), co kto lubi.

pablo - o wydechy zapytam ( widze ze nadal szukasz okazji ;) ) ale mysle ze wolalby sprzedac jednak wszystko razem tak jak stoi niz bujac sie z motocyklem bez tlumikow. Do K9-L1 do wyboru nadal masz Two Brothers w wersji tytan lub carbon, czarny Bodis (taki jak u qubisa) i ewentualnie te w/w Loe Vince jesli sie kumpel zgodzi, Akrapow i Yoshimur niestety na sprzedaz nie ma a jak sa, to cena x2. Ewentualnie moze karen Ci swojego Akrapa odsprzeda, zagadaj (jesli jeszcze go ma).

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 20 paź 2016, o 19:11

Mam 2 foty:

Obrazek

Obrazek

Plastiki sa oklejone przezroczysta folia, dodatkowo jest tez filtr powietrza K&N, stompy, wlew paliwa i sety R&G. Sprzet na luzie do ogarniecia wiec jak ktos chce, to pytac i dalsze info na pw.

Tlumiki LV z dekatem do nabycia za 2200zl (i wtedy cena motocykla automatycznie leci w dol).

qubis

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: qubis » 20 paź 2016, o 19:13

kaczan pisze:qubis - graty sa tanie jak sie wie gdzie je kupic. Racja, nie kazdy w Polsce ma takie mozliwosci a ceny czesci u fantastow na Allegro wrecz przyprawiaja o zawal. Realnie patrzac to za 28 tysi ten sprzet mozna ogarnac na cacy a pozniej polatac sezon i wystawic na Alle w calosci za 35 i sprzedac za 33 na luzie z takim wyposazeniem i to z pocalowaniem w piety ;) Lub mozna kupic jakas "gotowa" k9 za 30-33 jak trafi sie zadbana sztuka (czytaj dobrze zrobiona), co kto lubi.

pablo - o wydechy zapytam ( widze ze nadal szukasz okazji ;) ) ale mysle ze wolalby sprzedac jednak wszystko razem tak jak stoi niz bujac sie z motocyklem bez tlumikow. Do K9-L1 do wyboru nadal masz Two Brothers w wersji tytan lub carbon, czarny Bodis (taki jak u qubisa) i ewentualnie te w/w Loe Vince jesli sie kumpel zgodzi, Akrapow i Yoshimur niestety na sprzedaz nie ma a jak sa, to cena x2. Ewentualnie moze karen Ci swojego Akrapa odsprzeda, zagadaj (jesli jeszcze go ma).
To ja ci moge za 31 sprzedać swoj --nie grzebany. I zoba jak okazja :mrgreen: 8-)

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 20 paź 2016, o 19:19

Dziekuje za propozycje, ale mam i nowszy i lepszy :) To co tu wrzucilem to sprzet kumpla wiec moze akurat ktos bedzie chcial tani material do zimowych zabaw jesli lubi sobie podlubac wieczorami.

qubis

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: qubis » 20 paź 2016, o 19:46

kaczan pisze:Dziekuje za propozycje, ale mam i nowszy i lepszy :) To co tu wrzucilem to sprzet kumpla wiec moze akurat ktos bedzie chcial tani material do zimowych zabaw jesli lubi sobie podlubac wieczorami.
Nowszy moze tak ale czy lepszy hahaha
... musialbym zobaczyć bo wyrosłem juz z wierzenia na słowo :evil: :lol:

Pochwal sie w odpowiednim dziale popaczymy se :mrgreen:

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 20 paź 2016, o 20:52

Trochę Was poniosło z tym 2,2 za te kominy

qubis

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: qubis » 20 paź 2016, o 20:53

pablogixer34 pisze:Trochę Was poniosło z tym 2,2 za te kominy
:lol: bo trzeba wiedzieć gdzie kupować zeby było tanio hahah

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 20 paź 2016, o 20:58

Kubis, dlatego poczekam i wyniucham coś normalnego w normalnej cenie

qubis

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: qubis » 20 paź 2016, o 20:59

No raczej...
Kaczan dawaj namiary na te tanio bo coś mi tu sie nie klei co piszesz :|

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 20 paź 2016, o 22:28

Wiem wiem, Polska i wszystko chcielibyscie za 1/10 ceny najlepiej :) To nie sa gole koncowki tylko dochodzi do zestawu jeszcze dedykowany dekat a nie spawana rzezba od Mietka ze stodoly :) Nie namawiam, ten motocykl sie sprzeda tak czy siak z wydechem czy bez.

Zapytaj Leguta ile kosztuje sportowy wydech dobrej marki a nie tanie gowno typu Dominator, nawet po znizkach ;)

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 20 paź 2016, o 23:00

No ale przed chwilą pisałeś o tanich źródłach Kaczan.... Dominatora mam w dupie, Maćka pytałem i jestem na bieżąco z cenami, a decat dużo ładniejszy kumpel jak to ładnie powiedziałeś "w stodole" mi lepiej wyspawa. Spoko, nic sie nie dzieje tylko ochujałe leo za tyle kasy to porażka. Pewnie że się sprzeda, ziomale wafle łykną jak komornik szafę, tylko ja swoje lata i wymagania mam. A te kominy w/g mnie nic sobą nie prezentują i pozostają gdzieś na szarym końcu.

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: [S] tani 2011 gsxr 1000 na wypasie ale po glebie ;)

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 21 paź 2016, o 00:30

OK- OFFTOP

Chcieliscie tanie zrodlo, to wrzucilem wydaje mi sie dobre rozwiazanie do zabawy i w miare swiezy rocznik ale jak widac i to jest za drogo i z tego co obserwuje po tym forum to wiecznie jest cos "na nie" nawet jak ktos chce caly sprzet sprzedac. Za to Wasze to jezdzace idealy hahaha. Zawsze mozesz kupic ta L1 ze wszystkim na pokladzie tak jak stoi jako dawce tuningowych czesci ktore opisalem, wyciagnac co Ci sie podoba i sprzedac resztki za ile tam sobie za nie krzykniesz, czyz nie? Tylko nie rozumiem, skoro te LV GP PRO z dekatem "nic sobą nie prezentuja", to po co o nie pytasz? Sprawdz ile kosztuja nowe. Moze Tomson ma cos z rur do gixxa na oku za mniej za 2k w dobrym stanie.

Jak chcesz cos tanio to mam starszy model Leo Vince SBK do k9-L1 tylko musisz sobie prawy tlumik wyklepac i poskladac do kupy. Oddam za 400zl calosc + wysle za free (i tak mi sie wala po garazu), chyba niedrogo? :)


PS: Musisz miec zdolnych kolegow od spawania, proponuje zrobic linie produkcyjna i leciec z tematem ;)

ODPOWIEDZ