gsxr 1100 bomber

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
kulka
Nowy
Nowy
Posty: 30
Rejestracja: 14 lis 2012, o 20:41
Motocykl: suzuki
Wymarzony motocykl: suzuki
Imię: krzysiek
Skąd: dolny slask

gsxr 1100 bomber

Nieprzeczytany post autor: kulka » 15 gru 2016, o 00:28

przydalo by sie pochwalic i tu skoro to forum gsxr 8-)
no to przedstawiam mojego bombera , w sumie nie ma co sie chwalic , bo dopiero brzydala niedawno zanabylem i prubuje mu nadac jakas postac ale zarys juz mam :mrgreen:

Obrazek
powolutku cos tam dlubie , mysle ,ze do wiosny bedzie juz w pelni gotowy do sezonu

a w kąciku sobie spoczywa taki klasyk
Obrazek

jako ze obracam troche motocyklami to i zapewne ktorys z nich bedzie predzej czy pozniej przeznaczony do sprzedazy , szkoda ze nie mozna miec wszsytkiego , mialem ich kilka jak i wiele wiele innych ... no coz ... :roll: dobrze jest , nawet kiedy jest do dupy , pasje trza miec inaczej czlowiek marnieje :lol:

Silvestro
Nowy
Nowy
Posty: 28
Rejestracja: 18 kwie 2015, o 19:51
Motocykl: japoński
Imię: Silv
Skąd: Mwo

Re: gsxr 1100 bomber

Nieprzeczytany post autor: Silvestro » 15 gru 2016, o 07:59

zajebiste oba!!!
kojarzę je z olx. ten czerwony z Morąga w dobrych pieniądzach nawet stał zresztą drugi też w miarę tylko miałem do niego wchuj drogi.

Co do pierwszego jeżeli stelaż tył nie pocięty to proszę nie rób tego. Jeżeli jakiś rzemieślnik już się do niego dorwał z flexem to trudno, ale ja bym nie robił bobera tylko zakładał jednoosobowy tył z limiteda coś na wzór owiewek airtecha i robił z niego coś takiego
Obrazek

Jak ten drugi? mocno styrany życiem?

kulka
Nowy
Nowy
Posty: 30
Rejestracja: 14 lis 2012, o 20:41
Motocykl: suzuki
Wymarzony motocykl: suzuki
Imię: krzysiek
Skąd: dolny slask

Re: gsxr 1100 bomber

Nieprzeczytany post autor: kulka » 15 gru 2016, o 16:02

niestety czarnuch juz pociety , ale nic to , bedzie cos w ten desen ale na nowszysch owiewkach bo dostac czache i lewy plug do 86 to jakas masakra jest , a drugi ma orginalny nalot 102kkm
jest w naprrawde fajnym stanie , spokojnie do uzytku codziennego , w czerwonym do wymiany naped opony ,aku i sprzeglo sie zacvzyna slizgac ... tez do niego mialem cala polske do przejechania , po tego drugiego zreszta tez :lol:
jeden bedzie do sprzedania , bo na 4 mnie nie stac , zresdzta , taki byl zamysl , czerwony raczej pojdzie do ludzi , czarnego z racji brzydoty i tak nikt nie bedzie chcial :mrgreen:

ODPOWIEDZ