2005 600 Black Silver czy jakoś tak :)

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Pierwszygixerk1
Posty: 99
Rejestracja: 21 lut 2015, o 15:46
Motocykl: suzuki gsx k5 600
Wymarzony motocykl: jest
Imię: Zenek
Skąd: KMY

2005 600 Black Silver czy jakoś tak :)

Nieprzeczytany post autor: Pierwszygixerk1 » 21 maja 2017, o 13:16

Witam serdecznie. Jako że w końcu znalazłem troszkę czasu, To też przedstawię swojego gixa (przedstawię, nie pochwalę się bo widząc co się na tym forum pokazuje, to chwalić się nie ma za bardzo czym :lol: ) No więc piszę :) : Motocykl kupiłem we wrześniu 2016 po około 5 miesięcznych poszukiwaniach,szukałem k4 k5 750, lecz nic, co oglądałem nie było warte kupna. Na forum również było sucho ze sprzedażą tego modelu,więc mój wybór padł na k5 ale 600 :) , a gdy już kupiłem, tydzień później pirania wystawił swoje k5 750 :evil:. Choć z drugiej strony nie jestem wyjadaczem drogowym (raczej królem prostych :D ) i nawet potencjału 600 nie wykorzystuje, więc ta pojemność w zupełności wystarczy ;) .W zeszłym sezonie zrobiłem nim lekko ponad 15000 km, w tym sezonie na razie 200 :(. Motocykl Miał jakąś wywrotkę na prawą stronę po przed ostatnim właścicielu . Skutkiem tego upadku była wymieniona owiewka ( ori tylko przemalowana z niebieskiej na srebrną i malowana czacha. Lewa strona wygląda ok choć widać że moto nie nowe jakieś obdarcia, obicia, wiadomo to nie rocznik 2015 tylko 2005, więc trzeba bardziej patrzeć na stan techniczny a wizualny na 2 miejsce. Naklejkę prawą dokupiłem ponieważ ta co była to jakiś żart był :). Nowa naklejka niby miała być jak oryginał jednak do oryginału jej daleko :) Przez zimę moto troszkę porozkręcałem poczyściłem, poprzeglądałem dokładniej. Na motocykl trafił złoty did zmvx czy jakoś tak, ten najmocniejszy, a że złota nigdy za wiele, wleciały jeszcze złote ciężarki kierownicy rizomy, składane klamki z logiem gsxr, sety pasażera malowane proszkowo na czarno. Okleiłem boczki zbiornika folią carbonową. Myślę że, nie okaleczyłem go tym, a nawet jak na razie mi się podoba :). Ponadto klocki brembo sinter-metalic,opony bridgestone bt016 pro, gumy na których kupiłem to michelin pilot road 2, na jedno spoko bo trochę mówią o właścicielu jak jeździł( nie były nawet pozamykane)mimo że jeszcze są w bdb stanie, wymieniłem na bardziej sportowe(jeśli ktoś chce fajne miejskie opony są gdzieś tam w sekcji sprzedam). Olej motul 5100 filtr oleju k&N, powietrza K&N już był,.Na bokach zbiornika ma ponaklejane jakieś ochronne naklejki bezbarwne co chroni zbiornik przed rysami. Na razie tyle pamiętam :) W planach jeszcze jakieś usb, zobaczymy coś się wymyśli. Jako że czasu brakło w zimie na sprawdzenie zaworów to wjechał do serwisu Tech-moto w Krakowie przy okazji sprawdzenie łożyska główki ramy itp. Itd. gdzie potwierdzili że moto jest naprawdę w fajnym stanie technicznym ( tak jak bym nie wiedział 8-) )
Reasumując, plusy:
-jedno z rzadziej spotykanych malowań
-zdjąłem z niego fabryczny napęd co przy tym roczniku jest dużym plusem
-fajny stan techniczny
-podoba mi się :)
minusy:
- prawy boczek ale na tym się nie jeździ
-alarm się włącza po 30 sec i je mi akumulator
- po zimowaniu zgubiłem 2 śrubki od owiewek
-średnio pasuje mi do kombi :)
Mam nadzieje że nikogo nie zanudziłem moim monologiem :) poniżej galeria będą tam jeszcze zdjęcia ze starą naklejka na boczku, i z jakiś prac nad moto. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie, lewa.:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Pierwszygixerk1
Posty: 99
Rejestracja: 21 lut 2015, o 15:46
Motocykl: suzuki gsx k5 600
Wymarzony motocykl: jest
Imię: Zenek
Skąd: KMY

Re: 2005 600 Black Silver czy jakoś tak :)

Nieprzeczytany post autor: Pierwszygixerk1 » 21 maja 2017, o 13:21

galery Cd
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

ODPOWIEDZ