K8 750, oglądał ktoś?

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
norbertsv650
Posty: 74
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 21:23
Motocykl: Suzuki SV 650
Wymarzony motocykl: Suzuki SV 1000
Imię: Norbert
Skąd: Kuj-pomorskie

K8 750, oglądał ktoś?

Nieprzeczytany post autor: norbertsv650 » 17 paź 2017, o 19:17

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsx-r- ... 69ffcffbbc

Siema,znajoma szuka 750, oglądał to ktoś? Jakieś opinie? Może coś, ktoś...? - tak, wiem że pod karbonami może być kuku, ale pomijając już ten fakt...

Awatar użytkownika
Westbam
Posty: 381
Rejestracja: 26 mar 2017, o 22:49
Motocykl: GSXR K8 750
Wymarzony motocykl: Myślę... ZX10R 2012?
Imię: Damian
Skąd: Olkusz

Re: K8 750, oglądał ktoś?

Nieprzeczytany post autor: Westbam » 20 paź 2017, o 06:39

Nie wiem czy na FB nie był wrzucony z miesiąc temu na grupie Sprzedam/Kupię Motocykl.

Ogólnie słabe zdjęcia więc nic nie widać :S
Przy ramie coś musiało być robione (szlif był lub spawana bo bez powodu nie oklejono jej - raczej...)
Moto ma Yoshi oraz akcesoryjną szybkę i powerComander a nie ma crashpadów? :) Dziwne ;)


Oczywiście dałem swój komentarz bo również posiadam K8 750 ale to nie znaczy że moto to szrot! Liczmy się z tym że to używka więc mógł mieć jakieś przygody.

Jeśli jedziesz sprawdzić moto to przed pierwszym odpaleniem sprawdź czy silnik jest zimny, po odpaleniu sprawdź czy tak samo chodzi na wciśniętym sprzęgle co na puszczonym (na wolnych). Jeśli na wciśniętym chodzi "ciszej" oznacza żę kosz sprzęgła do wymiany/regeneracji. Ja po zakupie oddawałem (koszt 800-900 zł max). Owiewki wyglądają na dobrze spasowane, czasza chyba ori, lagi czarne jak to w k8 750 (sprawdź czy nie leją), i podstawa - sprawdź czy moto jest prosty! oraz czy nie był gdzieś spawany.

To chyba tyle. Pozdrawiam :)
(ps. To malowanie jest zaYebiste :) też mam takie - galeria w mojej stopce)

Awatar użytkownika
ccx
Posty: 88
Rejestracja: 30 lis 2016, o 01:18
Motocykl: k7 750
Wymarzony motocykl: elektryczny
Imię: Krzycho
Skąd: Lubelskie

Re: K8 750, oglądał ktoś?

Nieprzeczytany post autor: ccx » 22 paź 2017, o 22:51

Nie mam pewności ale chyba to ten sam co w tamtym sezonie był wrzucany na grupie faceboook, jeśli to ten sam a wygląda identycznie to był sprowadzony ze Szwajcarii i w kwitach coś było zamotane że inna pojemność czy coś, do tego przytarty zadupek przymalowany chałupniczo, ogólnie to wystarczyło co usłyszałem przez tel żeby nie jechać ogladać.

Oczywiście mogę się mylić i to nie ten sam, osobiście polecam 1opcja wydać ~150zł w serwisie suzuki, dać do sprawdzenia albo 2opcja rozebrać moto u gościa z kimś ogarniętym ale na bank obstawiam że coś było :lol:

ODPOWIEDZ