Suzuki GSXR 1000 L1 - Bydgoszcz

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
mateoldz
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 cze 2013, o 17:42

Suzuki GSXR 1000 L1 - Bydgoszcz

Nieprzeczytany post autor: mateoldz » 5 sty 2018, o 22:26

SIemanko ludziska oglądał ktoś może ten egzemplarz z ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsxr-1 ... qI2cR.html ? Na pierwszy rzut oka po zdjęciach nie wygląda źle, ale może ktoś miał okazję to oglądać lub też jest komuś znany sprzęt.

szakalo666
Posty: 90
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 13:30
Motocykl: GSX-R 1000 K7
Wymarzony motocykl: 1000sr lub H2
Imię: Sławek
Skąd: Poznań

Re: Suzuki GSXR 1000 L1 - Bydgoszcz

Nieprzeczytany post autor: szakalo666 » 6 sty 2018, o 22:48

Opis dziecka specjalnej troski, same chińskie dodatki do tego co za as zakłada M pilot road do sporta? Masakra

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Suzuki GSXR 1000 L1 - Bydgoszcz

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 7 sty 2018, o 10:03

Tlumik to tandeta z danmoto zdaje sie a nie Akrapovic, osobiscie wstydzilbym sie z takim pokazac na ulicy hehe

Jedz ogladaj i patrz czy nie byl bity, a jak bity, to jak dobrze jest zrobiony.

mateoldz
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 cze 2013, o 17:42

Re: Suzuki GSXR 1000 L1 - Bydgoszcz

Nieprzeczytany post autor: mateoldz » 7 sty 2018, o 11:00

Dzięki Panowie za odpowiedź. Plus za to, że w ogłoszeniu nigdzie nie napisał, że to akrap, tylko, że sportowy wydech.

Awatar użytkownika
Westbam
Posty: 381
Rejestracja: 26 mar 2017, o 22:49
Motocykl: GSXR K8 750
Wymarzony motocykl: Myślę... ZX10R 2012?
Imię: Damian
Skąd: Olkusz

Re: Suzuki GSXR 1000 L1 - Bydgoszcz

Nieprzeczytany post autor: Westbam » 9 sty 2018, o 06:29

szakalo666 pisze:same chińskie dodatki do tego
Gdzie? Widzę tylko wydech...

Dodatkowo co jest złego w chińskich dodatkach typu rolki wahacza itp / końcówki kierownicy? Kosztują 4-5 razy mniej a taka sama jakość jak w Polsce... Chyba że ktoś lubi płaćić za logo.

Awatar użytkownika
Gofer
Posty: 311
Rejestracja: 28 lis 2014, o 19:24
Motocykl: GSXR 1K K9 BLACK
Wymarzony motocykl: nie trup
Imię: Dominik
Skąd: Wlkp

Re: Suzuki GSXR 1000 L1 - Bydgoszcz

Nieprzeczytany post autor: Gofer » 11 sty 2018, o 21:22

Westbam pisze:
szakalo666 pisze:same chińskie dodatki do tego
Gdzie? Widzę tylko wydech...

Dodatkowo co jest złego w chińskich dodatkach typu rolki wahacza itp / końcówki kierownicy? Kosztują 4-5 razy mniej a taka sama jakość jak w Polsce... Chyba że ktoś lubi płaćić za logo.

Jak kogoś stać na moto za 30k to musi go być stać na dodatki a nie kupować chińszczyzne. W PL tez są producenci co jakością przebijają ten ryż..w lepszej jakości i cenowo też przyzwoicie.. No i ku...jak można wiercić w owiewkach??? Na adaptery już nie stać??
Obrazek

Awatar użytkownika
Westbam
Posty: 381
Rejestracja: 26 mar 2017, o 22:49
Motocykl: GSXR K8 750
Wymarzony motocykl: Myślę... ZX10R 2012?
Imię: Damian
Skąd: Olkusz

Re: Suzuki GSXR 1000 L1 - Bydgoszcz

Nieprzeczytany post autor: Westbam » 12 sty 2018, o 07:25

ja kupiłem np. Rolki Wahacza oraz końcówki kierownicy na Aliexpress - i jestem zadowolony bardzo. Nie widzę w tym nic dziwnego...
To samo naklejki na półkę, pokrętła do lag przednich - również super wykonane... Jest jeden minus... Nie ma logo... Przej*bane...

Jak stać kogoś na moto to może od razu lepiej kupić nówkę a nie używany 10-letni motocykl? Dziwne to jest podejście...

To jak iść do Apteki bo lekarz wypisał lek "firmowy" a w apcete Pani mówi że ma 2-3 razy tańszy zamiennik który ma identyczny skład ale mimo wszystko chcesz kupić droższy bo jest firmowy? :lol:

Awatar użytkownika
Gofer
Posty: 311
Rejestracja: 28 lis 2014, o 19:24
Motocykl: GSXR 1K K9 BLACK
Wymarzony motocykl: nie trup
Imię: Dominik
Skąd: Wlkp

Re: Suzuki GSXR 1000 L1 - Bydgoszcz

Nieprzeczytany post autor: Gofer » 12 sty 2018, o 11:52

Westbam pisze:ja kupiłem np. Rolki Wahacza oraz końcówki kierownicy na Aliexpress - i jestem zadowolony bardzo. Nie widzę w tym nic dziwnego...
To samo naklejki na półkę, pokrętła do lag przednich - również super wykonane... Jest jeden minus... Nie ma logo... Przej*bane...

Jak stać kogoś na moto to może od razu lepiej kupić nówkę a nie używany 10-letni motocykl? Dziwne to jest podejście...

To jak iść do Apteki bo lekarz wypisał lek "firmowy" a w apcete Pani mówi że ma 2-3 razy tańszy zamiennik który ma identyczny skład ale mimo wszystko chcesz kupić droższy bo jest firmowy? :lol:

Dziwny to jest Twój tok myślenia porównując leki do gratów motocyklowych. Pozostańmy przy moto i nie mieszajmy tematów różnych bardzo od siebie. Skąd masz pewność, że gdy kupisz chińskie wynalazki typu klamki, ciężarki, owiewki, kominy itd,że to spełnia wymagania co do jakości materiału? Nie masz tej pewności bo aby na tym zarobić jadą po całości jak najtaniej....... a to się niestety odbija. I nie wciskaj mi kitu, że chińskie aluminium jest lepsze niż nasz.......metal metalowi nie równy, siedzę w tym już kilkanaście lat i wiem po prostu aby coś było tańsze musi być gorsze jakościowo( chodzi o aluminium i stopy metalu). Idąc dalej Twoim tokiem to po co kupować ori tłumiki skoro są ryżowe zamienniki które kosztują 5% oryginalnych( które po krótkim czasie się wypruwają, rdzewieją i nie nadają się do użytku. Moje zdanie jest takie jeśli chodzi o akcesoria. Jeżeli coś jest tanie to jest gówniane. Skończyłem temat. Pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
Westbam
Posty: 381
Rejestracja: 26 mar 2017, o 22:49
Motocykl: GSXR K8 750
Wymarzony motocykl: Myślę... ZX10R 2012?
Imię: Damian
Skąd: Olkusz

Re: Suzuki GSXR 1000 L1 - Bydgoszcz

Nieprzeczytany post autor: Westbam » 12 sty 2018, o 12:06

Ja nie mówię w tym momencie o elementach strikte użytkowych... Rolki Wahacza czy choćby końcówki kierownicy, naklejki to jedno, tłumik, klamki to drugie.

Ok nie ma sensu się kłócić. Niech każdy wydaje na co uważa.

Awatar użytkownika
redips
Posty: 226
Rejestracja: 27 kwie 2017, o 13:31
Motocykl: GSXR 750 K7 Isle of Man
Wymarzony motocykl: Już mam :)
Imię: Kamil
Skąd: Gdańsk

Re: Suzuki GSXR 1000 L1 - Bydgoszcz

Nieprzeczytany post autor: redips » 12 sty 2018, o 14:09

A ja generalnie zgadzam się z Westbamem. Wydech i crashpady mam ori i chińczyka bym nie kupił... Ale pierdoły jak rolki wahacza, czy końcówki kierownicy? Nie ma sensu przepłacać... będą tak samo służyły jak "oryginały". Nawet w GSRze miałem przez 3 lata chińskie klamki za 70zł i złego słowa powiedzieć nie mogę...
Romet Pony 50-M-3 ----> GSF 600n Bandit '97 ----> GSR 600 '06 ----> GSXR 750 IoM TT '07

mateoldz
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 7 cze 2013, o 17:42

Re: Suzuki GSXR 1000 L1 - Bydgoszcz

Nieprzeczytany post autor: mateoldz » 12 sty 2018, o 19:37

Tak czy owak ogłoszenie jest już nieaktualne, więc pewnie ktoś sobie w nowym sezonie będzie jeździł z tymi chińskimi dodatkami :D ... nie będę ukrywał, że sam miałem styczność z chińskimi klamkami oraz ori womet-techami i szczerze to większej różnicy gołym okiem nie widziałem, ale też widziałem "akrapy" z aliexpress i tak jak Gofer napisał, po niecałym roku zaczynała pojawiać się rdza. Tak więc myślę, że są rzeczy które faktycznie może i można kupić od skośnookich, ale są też i takie na które po prostu szkoda nawet złotówki.

ODPOWIEDZ