GSX-R 600 K4 Anniversary Ropczyce (Podkarpackie)

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
mar2509
Nowy
Nowy
Posty: 45
Rejestracja: 23 lut 2016, o 15:20
Motocykl: K5 750 Anniversary
Imię: Marcin
Skąd: Wadowice/Oświęcim

GSX-R 600 K4 Anniversary Ropczyce (Podkarpackie)

Nieprzeczytany post autor: mar2509 » 5 lut 2018, o 10:36

Witam, może ktoś jest z okolicy lub zna tego handlarza, moto mi się podoba, cena spora ale jak jest faktycznie stan jak w opisie to był bym nim zainteresowany.

Może ktoś z okolicy mógł by podjechac zobaczyć moto?? Ja mam 200km do gościa nie chcę jechac i sie zdenerwować w razie co..

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsxr-6 ... nlZR0.html

Awatar użytkownika
MrTrash
Posty: 192
Rejestracja: 26 sie 2016, o 23:35
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: Jest :D
Imię: Tomasz
Skąd: Zamość

Re: GSX-R 600 K4 Anniversary Ropczyce (Podkarpackie)

Nieprzeczytany post autor: MrTrash » 5 lut 2018, o 11:09

Przebieg to można między bajki wsadzić. 24k i zmieniane tarcze z przodu i napęd? Coś nie halo. Poza tym przy 24k nie trzeba regulować zaworów, bo w gixach dość długo trzymają się w widełkach. Oprócz tego to limitowane malowanie było w k5 a nie k4.

kaamien
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 9 paź 2017, o 22:33
Motocykl: GSX-R 750 K5
Imię: kaamien
Skąd: Kraków

Re: GSX-R 600 K4 Anniversary Ropczyce (Podkarpackie)

Nieprzeczytany post autor: kaamien » 5 lut 2018, o 20:05

MrTrash dobrze prawi. Mam K5 750 Anniversary, 52k przebiegu, tarcze oryginał i jeszcze sporo oblecą :) Zastanawiam się nad sprzedażą ale żal. Jak znajdziesz ładną sztukę to bierz, dobry motocykl!

P.S. Półka też chyba nie od Anniversary bo ta wersja ma wybitą plakietkę z numerem. Kluczyk powinien być niebieski. Za duży pytań w tym motocyklu :)

Pierwszygixerk1
Posty: 99
Rejestracja: 21 lut 2015, o 15:46
Motocykl: suzuki gsx k5 600
Wymarzony motocykl: jest
Imię: Zenek
Skąd: KMY

Re: GSX-R 600 K4 Anniversary Ropczyce (Podkarpackie)

Nieprzeczytany post autor: Pierwszygixerk1 » 5 lut 2018, o 20:56

Tarcza tył w tym modelu powinna być nacinana ze zdjęć nie widać lub nie jest. I jeszcze na 20 lecie gixa końcówka tłumika miała chyba inną tabliczkę 20 Th coś tam a nie suzuki team.
Obrazek

mar2509
Nowy
Nowy
Posty: 45
Rejestracja: 23 lut 2016, o 15:20
Motocykl: K5 750 Anniversary
Imię: Marcin
Skąd: Wadowice/Oświęcim

Re: GSX-R 600 K4 Anniversary Ropczyce (Podkarpackie)

Nieprzeczytany post autor: mar2509 » 5 lut 2018, o 21:02

Pierwszygixerk1 pisze:Tarcza tył w tym modelu powinna być nacinana ze zdjęć nie widać lub nie jest. I jeszcze na 20 lecie gixa końcówka tłumika miała chyba inną tabliczkę 20 Th coś tam a nie suzuki team.
Tarcze tył widać na trzecim zdjęciu.
Kurde czyli lipa to moto w takim razie... owiewki nie od niego na to wychodzi..

A może ma ktoś na handel K4/5/6/7 biało niebieskie??

Awatar użytkownika
MrTrash
Posty: 192
Rejestracja: 26 sie 2016, o 23:35
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: Jest :D
Imię: Tomasz
Skąd: Zamość

Re: GSX-R 600 K4 Anniversary Ropczyce (Podkarpackie)

Nieprzeczytany post autor: MrTrash » 5 lut 2018, o 21:58

kaamien pisze:Półka też chyba nie od Anniversary bo ta wersja ma wybitą plakietkę z numerem. Kluczyk powinien być niebieski. Za duży pytań w tym motocyklu :)
Ogólnie to pólka jest chamsko oklejona czymś a'la carbon, bardzo słabo to wygląda. Ewidentnie nie jest to anniversary edition, tylko k4 ubrane w takie plastiki. Coś było grubo kombinowane. Jak masz daleko to nie ma co sobie głowy zawracać, jedynie jakby ktoś miał blisko to można ogarnąć czy moto proste, czy jednak całkowita padaka.

mar2509
Nowy
Nowy
Posty: 45
Rejestracja: 23 lut 2016, o 15:20
Motocykl: K5 750 Anniversary
Imię: Marcin
Skąd: Wadowice/Oświęcim

Re: GSX-R 600 K4 Anniversary Ropczyce (Podkarpackie)

Nieprzeczytany post autor: mar2509 » 5 lut 2018, o 22:04

MrTrash pisze:
kaamien pisze:Półka też chyba nie od Anniversary bo ta wersja ma wybitą plakietkę z numerem. Kluczyk powinien być niebieski. Za duży pytań w tym motocyklu :)
Ogólnie to pólka jest chamsko oklejona czymś a'la carbon, bardzo słabo to wygląda. Ewidentnie nie jest to anniversary edition, tylko k4 ubrane w takie plastiki. Coś było grubo kombinowane. Jak masz daleko to nie ma co sobie głowy zawracać, jedynie jakby ktoś miał blisko to można ogarnąć czy moto proste, czy jednak całkowita padaka.
Daleko mam, 200km prawie. Nawet byłem skłonny ugadać się z gościem żeby mi go przywiózł i jak będzie ok to wezmę, ale odpuszczam to moto w taim razie.

ODPOWIEDZ