Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: kai » 17 lip 2017, o 14:05

wjechales z tym wydechem? w poznaniu sa normy czy nie sprawdzaja?

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 17 lip 2017, o 19:57

Z dB kilerem nie ma problemu

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 18 lip 2017, o 00:21

MaciejX pisze:Z dB kilerem nie ma problemu
Slyszalem ze jak ktos jest "ziomek z blok ekipy", to tez problemu nie ma :lol:

motorec
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 3 wrz 2016, o 13:50
Motocykl: brak
Imię: greg
Skąd: podlasie

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: motorec » 19 lip 2017, o 12:36

MaciejX jest szansa abyś załatwił dla mnie te tulejki co trzeba dorobić pod takie zaciski ? Oczywiście dogadamy się :P 8-)

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 20 wrz 2017, o 19:34

zaktualizuje temacik chociaż w sumie nic nadzwyczajnego w motocyklu nie wymodziłem, gixer śmiga pięknie najeździłem w tym sezonie chociaż te 4,5 tys km więc jakiejś tam tragedii nie ma no i może jak pogoda pozwoli coś się jeszcze dorzuci trochę km.
Poza tym wrzuciłem crashpady dekli od skośnookich braci, muszę powiedzieć że poza tym że musiałem skrócić 3śruby o jakieś 5mm wszystko pasuje całkiem fajnie no i mi się podoba efekt końcowy no i myślę że przy jakimś niegroźnym ślizgu powinny zrobić robotę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


jak pewnie zauważyliście mam dosyć brzydki dekiel sprzęgła przymazany farbą na sztukę więc zakupiłem całkiem ładny w lepszym stanie
Obrazek


na koniec już raczej żaden mod ale wpadła gumka na tył do użytku drogowego mianowicie metzeler racetec K3 RR muszę polecić oponkę bo trzyma super no mam już jakieś 1tyś najechane na niej a ciągle sporo mięsa więc nie znika w oczach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: kai » 24 paź 2017, o 21:04

jak wystawie moja, sprzedam i kupie torowke bede bral te ochrony na dekle :D

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 24 paź 2017, o 21:42

nie testowałem ale czytalem parę opinii kto testował i podobno jak najbardziej sie spisują a i mi się podobają a cena hmm można rzec śmieszna na tle konkurencyjnych firmowych produktów

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 13 lut 2018, o 20:59

widzę że we wrześniu wrzucałem foty gum raceteca k3rr to teraz mogę coś powiedzieć bo zrobiłem na niej z 1 tyś km czy może więcej nie pamiętam dokładnie ale muszę z czystym sercem polecić gumę bo jest świetna naprawdę klei super nawet na mokrym nadzwyczajnie dobrze klei a do tego widzę ze chyba jest bardziej trwała od poprzedniczki.

a teraz aktualizacja z zakupów zimowych heheh szału jakiegoś nie ma ale szczególnie z jednego zakupu jestem baaardzo zadowolony a może i dwóch bo zarówno osłony carbonowe jak i buty dainese axial pro in udało mi się kupić w naprawdę bardzo dobrych zimowych cenach :)
a teraz foteczki:
osłony carbon w baardzo ładnym stanie w bardzo dobrej cenie jak już wspomniałem :tanczacybanan2: myślę że powinno to całkiem ładnie wygladać.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kolejnym wspomnianym zakupem już nie do moto a bardziej dla mnie dla bezpieczenstwa to najwyższy model bucików dainesa axial pro in
Obrazek
Obrazek

do tego wpadły twardsze slidery bo tamte sie trochę zjechały na poznaniu (i raz dotknąłem kolanem na drodze publicznej hahahah)
Obrazek

a na koniec od skośnookich braci uchwycik na telefon heheh
Obrazek

szakalo666
Posty: 90
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 13:30
Motocykl: GSX-R 1000 K7
Wymarzony motocykl: 1000sr lub H2
Imię: Sławek
Skąd: Poznań

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: szakalo666 » 13 lut 2018, o 21:58

Gicior, też poluje na osłony ramy. Czekam na fotki z montażu, K3 to 200/55 ?

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 14 lut 2018, o 09:10

mam podone kapcie (model niższe) jedyne które pomieszcza moje kopyta... żadne inne ich nie mieszczą generalnie są super wygodne jak dla mnie,
oponki kupiłem teraz i mam nadzieje że będę zadowolony i polatają ze mną w zgodzie,
będę musiał kiedyś przypolowac jeszcze na mocowanie telefonu od raummont (ewentualnie zamówię po taniości jakiegoś chinolka jak ktoś da dobrą recenzję)

Nawal

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: Nawal » 14 lut 2018, o 11:20

KubusK pisze:mam podone kapcie (model niższe) jedyne które pomieszcza moje kopyta... żadne inne ich nie mieszczą generalnie są super wygodne jak dla mnie,
oponki kupiłem teraz i mam nadzieje że będę zadowolony i polatają ze mną w zgodzie,
będę musiał kiedyś przypolowac jeszcze na mocowanie telefonu od raummont (ewentualnie zamówię po taniości jakiegoś chinolka jak ktoś da dobrą recenzję)
Tylko jak zamontujesz na kawie tego chinola. Nie dość że otwór mały to jeszcze amor skrętu przeszkadza

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 16 mar 2018, o 21:47

z racji że tor poznań już zaklepany na 2-3 lipiec musiałem coś pogrzebać w jakie ogumienie ubrać gixa :D
wybór padł na bridgestone V02 w mieszance medium, nie ma lipy hi hi hi
Obrazek
Obrazek

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: kai » 17 mar 2018, o 12:32

te osłonki dekli do r6 jakbys widzial to melduj :D

i supercorsy musze jakies ogarnac na 22/23 poznan :v

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 10 kwie 2018, o 21:53

no dobra sezon ruszył pierwsze kilometry nakręcone jakieś tam niewielkie mody poczynione moto przygotowane do sezonu już praktycznie na tip top
-nowy olej standardowo 300V
-filtr hiflofiltro racing
-czyszczenie mycie filtra powietrza K&N
-nowy przedni błotnik (w poprzednim pękł jeden uchwyt) pomalowany na czarny połysk wraz z wlotami bo kapnęło mi płynu hamulcowego i niestety zrobiły się wżery i przy okazji malowania błotnika wloty poszły w połysk tym razem
-osłony carbonowe na ramę pod nimi jest bezbarwna folia termoplastyczna żeby nie obdrapało to ramy i przyklejone na taśmę dwustronną plus 3 trytki niestety ale tragedii nie ma jednak :)
-jako wisienka na torcie a przepraszam truskawka :D :D wleciały nowe paseczki na felgi takie raczej zwykłe ale mi się bardzo podobają i co najważniejsze muszę się pochwalić że po raz pierwszy chyba udało mi się równo nakleić hahah
będzie okazja to jeszcze pstryknę foto całego moto jak się prezentuje ale póki co nie było okazji i tylko po elementach hahah

carbonki
Obrazek
Obrazek

paseczki :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
tomekk7
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2015, o 10:20
Motocykl: 1000 k7
Imię: tomek
Skąd: Tychy
Lokalizacja: śląsk

Re: Suzuki GSX-R 1000 K5 by MaciejX

Nieprzeczytany post autor: tomekk7 » 10 kwie 2018, o 22:21

hejj,napisz czy w k5 montowanie z tyłu opony 200 daje pozytywny efekt,ja osobiście w k7 mam 190,ale jazda w wiekszości droga.pozdr



quote="MaciejX"]no dobra sezon ruszył pierwsze kilometry nakręcone jakieś tam niewielkie mody poczynione moto przygotowane do sezonu już praktycznie na tip top
-nowy olej standardowo 300V
-filtr hiflofiltro racing
-czyszczenie mycie filtra powietrza K&N
-nowy przedni błotnik (w poprzednim pękł jeden uchwyt) pomalowany na czarny połysk wraz z wlotami bo kapnęło mi płynu hamulcowego i niestety zrobiły się wżery i przy okazji malowania błotnika wloty poszły w połysk tym razem
-osłony carbonowe na ramę pod nimi jest bezbarwna folia termoplastyczna żeby nie obdrapało to ramy i przyklejone na taśmę dwustronną plus 3 trytki niestety ale tragedii nie ma jednak :)
-jako wisienka na torcie a przepraszam truskawka :D :D wleciały nowe paseczki na felgi takie raczej zwykłe ale mi się bardzo podobają i co najważniejsze muszę się pochwalić że po raz pierwszy chyba udało mi się równo nakleić hahah
będzie okazja to jeszcze pstryknę foto całego moto jak się prezentuje ale póki co nie było okazji i tylko po elementach hahah

carbonki
Obrazek
Obrazek

paseczki :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek[/quote]

ODPOWIEDZ