Suzuki gsxr 600 k6 2006 Jarocin

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
baleandrew
Nowy
Nowy
Posty: 40
Rejestracja: 7 mar 2018, o 17:03
Motocykl: GSXR
Wymarzony motocykl: GSXR
Imię: Andrzej
Skąd: Kraków

Suzuki gsxr 600 k6 2006 Jarocin

Nieprzeczytany post autor: baleandrew » 22 mar 2018, o 13:45

Hej Panowie - ma może ktoś blisko ja z Krk. Możecie dać znac widac, ze pewnie handluje lub cos bylo robione bo w ogloszeniu cos innego tez stoi, ale moze ktos kojarzy:

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-gsxr-6 ... 885b2fca93

Chce sie dogadac by przywiozl mi to do KRk za kase - zaliczka na transport i jak sie okaze sie okey to biore, a jak wali ścieme to niech wraca, aczkolwiek czekam na decyzje.

baleandrew
Nowy
Nowy
Posty: 40
Rejestracja: 7 mar 2018, o 17:03
Motocykl: GSXR
Wymarzony motocykl: GSXR
Imię: Andrzej
Skąd: Kraków

Re: Suzuki gsxr 600 k6 2006 Jarocin

Nieprzeczytany post autor: baleandrew » 23 mar 2018, o 10:34

Jako że na fanepage było więcej odpowiedzi może ktoś z was powiedzieć na temat wahacza ? spaw nie wygląda na januszowany - z tego co wiem te spawy powinny być idealne, a ten wydaje się nieco grubszy niż standard.

TheSaint
Posty: 61
Rejestracja: 5 kwie 2017, o 15:35
Motocykl: Suzuki GSXR 1000 K6
Wymarzony motocykl: Suzuki GSXR 1000 K6
Imię: Alex
Skąd: Kraków

Re: Suzuki gsxr 600 k6 2006 Jarocin

Nieprzeczytany post autor: TheSaint » 23 mar 2018, o 11:46

baleandrew pisze:Jako że na fanepage było więcej odpowiedzi może ktoś z was powiedzieć na temat wahacza ? spaw nie wygląda na januszowany - z tego co wiem te spawy powinny być idealne, a ten wydaje się nieco grubszy niż standard.
Gdzieś już ktoś pytał wcześniej o ten moto, na grupie ask me, ale nie moge znaleść postu.
Był opis że moto ma złe spasowane owiewki, lewa strona nieoryginalna i coś jeszcze.
Kupujący który po niego jechał opisywał, ogólnie na koniec stwierdził że ulep.
Jak uda mi sie znaleść post to Ci podeśle ale mógł zostac też usuniety.

Awatar użytkownika
michal96
Posty: 321
Rejestracja: 20 mar 2017, o 15:34
Motocykl: gsxr 1000 k3
Wymarzony motocykl: nwm
Imię: michal
Skąd: Lipsko

Re: Suzuki gsxr 600 k6 2006 Jarocin

Nieprzeczytany post autor: michal96 » 23 mar 2018, o 12:06

Patrz by był prosty, każdy prawie był wy***ny . Szukać można ale tyle km przelatasz i albo znajdzie albo nie... Patrz na silnik równiez by nie byl jakiś grzechot. Prawda taka, że przez te nascie lat zawsze się znajdzie jakiś geniusz co np się uczył na nim . Owiewki to tylko plastik. Jak po za tymi nieoryginalnymi owiewkami lata okej i jest ładny to bym brał. Chodz nie mam pojęcia co to,bo nie widziałem i od handlarza jesli to handlarz to bym nie kupił ;)

ODPOWIEDZ