Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 6 maja 2018, o 10:45

baleandrew pisze:
aczkolwiek trzeba rozebrać silnik by dostać się do osprzętu.

Pozdro !


Hehe niezle rozbierać silnik żeby dostać się do osprzętu haha dobrze ze do tej pory nie miałem takich kupców co chcieli mi silnik rozbierać :lol:

szakalo666
Posty: 90
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 13:30
Motocykl: GSX-R 1000 K7
Wymarzony motocykl: 1000sr lub H2
Imię: Sławek
Skąd: Poznań

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: szakalo666 » 6 maja 2018, o 12:31

I szok że każdy faluje :) dobry pretekst do zbicia ceny, a wystarczy trochę przytkać akcesoryjny wydech ręką i magiczne uzdrowienie. Że na to serwisant nie wpadł :)

kamillo210
Posty: 119
Rejestracja: 7 sty 2016, o 14:36
Motocykl: 1000 l0
Wymarzony motocykl: jest
Imię: kamil
Skąd: Augustów

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: kamillo210 » 6 maja 2018, o 15:59

Czy to już nie przesada wrzucać taki motocykl do działu miny? Niedługo będa tu wrzucane sprzęty bo napęd się kończy. Ludzie już nie przesadzajcie. Na akcesoryjnym wydechu nawet po szkoleniu będzie trochę falować.

Nawal

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: Nawal » 6 maja 2018, o 20:56

Coraz większe ciekawe głupoty można tu wyczytać :lol: teraz przy sprzedaży sprzętu napisze ze Zgadzam sie na rozebranie silnika w celu sprawdzenia stanu technicznego :lol: :lol:

Arczi919
Posty: 68
Rejestracja: 2 sty 2018, o 00:21
Motocykl: L4
Imię: Artur
Skąd: Kca

Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: Arczi919 » 6 maja 2018, o 21:03

Ależ przecież nich zrzucają misę olejową ;) pod warunkiem że po oględzinach zaleją nową oliwę, filterek już zakupię :D

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
redips
Posty: 226
Rejestracja: 27 kwie 2017, o 13:31
Motocykl: GSXR 750 K7 Isle of Man
Wymarzony motocykl: Już mam :)
Imię: Kamil
Skąd: Gdańsk

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: redips » 7 maja 2018, o 07:16

baleandrew pisze: 750 k7 Zadzmin neonowe felgi

Aukcja - allegro jeszcze aktualna:

http://allegro.pl/suzuki-gsxr-750-k7-i7 ... ml#thumb/4

Silnik mokry, słychać kosz sprzęgłowy. Moto pięknie zakryte plastikami jak nie ruszycie owiewek niewprawnemu oku nie uda się dostrzec wad.

Motocykl nie pracował równo, doszedł do odpowiedniej temp i w miarę się uspokoiło, aczkolwiek trzeba rozebrać silnik by dostać się do osprzętu. Wedle kolegi z serwisu Suzuki, który oglądał maszynę będzie to remont plus regulacja, uszczelki, Pan nie był zainteresowany zejściem z ceny. Opona przód okey tył od startu do wymiany, napęd na sezon - w zależności od stylu jazdy.

Mam fotki sinika na telefonie dla zainteresowanych prześle. Ogólnie nie polecam - w skrócie ładne opakowanie z miną w środku.

Pozdro !
Wydaje mi się, że to motocykl kolesia który ma swój kanał na YT i dość ostro pałował tego gixa...
Romet Pony 50-M-3 ----> GSF 600n Bandit '97 ----> GSR 600 '06 ----> GSXR 750 IoM TT '07

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 14 maja 2018, o 10:49

tutaj nie tyle motocykl jako trup a bardziej chciałbym opisać zachowanie handlarzyny z koło iławy z miejscowości Wikielec. Gość w ogóle nie poważny, kolega dogadywał się z nim przez prawie dwa tygodnie ze przyjedzie i jeśli jednemu i drugiemu motocykle się spodobają to się wymienią z dopłatą, kolega zostawi XX a weźmie sc59. Wyjeżdżaliśmy o godzinie 10 kolega zadzwonił że ruszamy ok ok wszystko cacy. Zajeżdżamy pod dom gościa dzwonimy on mówi że pracownik przyjedzie hmm no ok czekamy, przyjeżdża gościu wyprowadza motocykl z garażu pytam się gościa czy z nim możemy handlować on mowi ze nie handlowac to z szefem, ja mowie a szef przyjedzie? nie mowi ze szef dzis nie przyjedzie, to ja się pytam po co my tu przyjechalismy 140km w jedną stronę ??. A gościu wiadomo ja nie wiem szef kazal pokazać motocykl to pokazuje hahah.

Co do samego motocykla, handlarzyna w ogloszeniu jak i przez telefon bajki opowiada ze motocykl perfekto bez rysy igła i to jest jego prywatny motocykl którym jeździł na co dzień, gościu wyprowadza moto a w motocyklu tak, kierunkowskaz z tyłu ułamany, owiewki poskładane na sztuke instalacja pod czachą nie pochowana prawidłowo, ogranicznik odbity jeden na ramie tragedii nie ma ale slad jest znaczny. na dole owiewki sie rozpięły. trochę podrapany itp nawet nie odpalalismy bo szkoda było naszego czasu ogólnie lipa jak cholera i wyjazd bez sensu, a no i miał być jego prywatny motocykl do jazdy którym jeździ a motocykl nie jest zarejestrowany więc jak jeździł? chyba że po torze.
Obrazek

Awatar użytkownika
kamir0014
Posty: 213
Rejestracja: 18 lut 2016, o 22:10
Motocykl: Gsxr 600 K8
Imię: Kamil
Skąd: Jasło

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: kamir0014 » 14 maja 2018, o 11:05

Powiedz mi czy nie zauważyłeś ziemi na ramie pod owiewkami ?

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 14 maja 2018, o 13:53

nie nic takiego nie zauważyłem a co tam ?

Nawal

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: Nawal » 14 maja 2018, o 14:46

Mówiłem żeby brał moją kawę za worek pieniędzy, to nie Honda się marzy :lol:

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 30 sie 2018, o 09:52

Obrazek

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-sv-100 ... qCxzZ.html

Ku przestrodze, może akurat ktoś trafi na ten opis.

Koledzy byli to wczoraj obejrzeć. Zamiast igła - powinno być sztrucel. Na wstępie - sprzedaje go typowy czereśniak ze swoim ziomkiem też czereśniakiem.

Moto wygląda jakby stało 5 lat pod chmurą. Mocno zaniedbane wizualnie. Silnik mokry bo spod zębatki chlapie olej, a oni mówią że wycieku nie ma bo podłoga w garażu sucha. Skrzynia chodzi chujowo, płynu w zbiorniczku wyrównawczym brak. Pan twierdzi, że wiatrak się włącza przy 95 st, a podczas jazdy przy 110 - KRETYN. Jazda próbna za pozostawieniem gotówki na stole. Ale szczerze - nie ma sensu jeździć tym. Oględziny na osiedlowej uliczce, więc nie było pałowane, a panowie sprzedający mówią, że taki sportowy motocykl to trzeba ostro testować, a nie tak wolno... Ogólnie dramat, nie polecam. Jak ktoś może to niech to podlinkuje na forum SV o ile istnieje, bo dziś podobno też ktoś ma to przyjechać oglądać.

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 30 sie 2018, o 10:01

A i jak ktoś wie o fajnym sv1000 z mazowieckiego na handel to proszę o info ;)

Awatar użytkownika
redips
Posty: 226
Rejestracja: 27 kwie 2017, o 13:31
Motocykl: GSXR 750 K7 Isle of Man
Wymarzony motocykl: Już mam :)
Imię: Kamil
Skąd: Gdańsk

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: redips » 17 gru 2018, o 08:08

GSX-R 750 2001 z Pasłęka. Bialo-niebieski z niebieską szybą. 74 000km przebiegu.

Ogłoszenie było dostępne ostatnio tylko na marketplace (w tej chwili już nieaktywne)


Facet w ogłoszeniu pisał, że stan bardzo dobry dlatego czuję się w obowiązku to sprostować.
Z plusów to świeży przegląd i akumulator i silnik przy takim przebiegu (na liczniku) chodził ładnie. Wydech przerobiony w edhaust brzmi spoko.

Wady:
Szyba pęknięta, czacha przy prawym wlocie powietrza pęknięta. Na całym moto widać zadrapania i odchodzący lakier. Niebieskie paski na felgach naklejone na odpryśniętą farbę. Lekkie wgniotki na baku. Kanapy obie z pęknięciami. Łańcuch niby nowy ale smarowany w ostateczności i już widać na nim ślady korozji.
No i najważniejsze po podniesieniu baku z prawej strony od wewnątrz widać pęknięcie na ramie.
Romet Pony 50-M-3 ----> GSF 600n Bandit '97 ----> GSR 600 '06 ----> GSXR 750 IoM TT '07

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: bet » 17 gru 2018, o 12:02

redips pisze:GSX-R 750 2001 z Pasłęka. Bialo-niebieski z niebieską szybą. 74 000km przebiegu.

Ogłoszenie było dostępne ostatnio tylko na marketplace (w tej chwili już nieaktywne)


Facet w ogłoszeniu pisał, że stan bardzo dobry dlatego czuję się w obowiązku to sprostować.
Z plusów to świeży przegląd i akumulator i silnik przy takim przebiegu (na liczniku) chodził ładnie. Wydech przerobiony w edhaust brzmi spoko.

Wady:
Szyba pęknięta, czacha przy prawym wlocie powietrza pęknięta. Na całym moto widać zadrapania i odchodzący lakier. Niebieskie paski na felgach naklejone na odpryśniętą farbę. Lekkie wgniotki na baku. Kanapy obie z pęknięciami. Łańcuch niby nowy ale smarowany w ostateczności i już widać na nim ślady korozji.
No i najważniejsze po podniesieniu baku z prawej strony od wewnątrz widać pęknięcie na ramie.
A nie masz może zrzutu ekranu z marketplace? Przydałoby się na przyszłość. Lub początek blach podać :)

Awatar użytkownika
redips
Posty: 226
Rejestracja: 27 kwie 2017, o 13:31
Motocykl: GSXR 750 K7 Isle of Man
Wymarzony motocykl: Już mam :)
Imię: Kamil
Skąd: Gdańsk

Re: Uwaga mina! Czyli ulepy obejrzane na żywo itp.

Nieprzeczytany post autor: redips » 18 gru 2018, o 07:17

Zostało mi tylko to zdjęcie.

Obrazek
Romet Pony 50-M-3 ----> GSF 600n Bandit '97 ----> GSR 600 '06 ----> GSXR 750 IoM TT '07

ODPOWIEDZ