Gixxer 750 K8 BLACK

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
MrTrash
Posty: 192
Rejestracja: 26 sie 2016, o 23:35
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: Jest :D
Imię: Tomasz
Skąd: Zamość

Re: Gixxer 750 K8 BLACK

Nieprzeczytany post autor: MrTrash » 21 mar 2018, o 14:29

Dawno nie było żadnej aktualizacji. W końcu znalazłem trochę czasu, żeby coś naskrobać.
Przez ostatni czas i całą zimę mogłem pogrzebać przy moto, więc kilka rzeczy w gixie się pozmieniało, pare modów wpadło. Jednym z największych jest Quickshifter Healtecha zakupiony u Leguta na promocji Mikołajkowej :D Bardzo fajny bajer, już testowany robi robotę, chociaż przez lato trzeba będzie dopracować ustawienia. Chyba, że ktoś ma gotowe, sprawdzone nastawy odcięcia zapłonu, bo jak narazie to kwestia prób i błędów. Nie wiem czy każde moto inaczej będzie reagować. Z tego co zauważyłem to gixior przy prawie każdej zmianie czy to w góre czy w dół wali ogniem z komina :twisted:
W mikołajki pewnie jak każdy w swoim mieście świętował. My z kolegami trochę ozdobiliśmy nasze moto. Podczas wieczornego latania po mieście wszyscy się za nami oglądali, dzieci machały, no ogólnie dużo frajdy i uśmiechu. Będzie powtórka za rok :D
Obrazek
Mikołajki to była ostatnia lota sezonu, więc po niej gix dostał nowy olej Motul 300V i filtr. Wyciągnięty i umyty został również filtr powietrza. Jak na niecałe 8k nalotu to był nieźle usyfiony, mimo że po zbyt piaskowych terenach nie jeździłem. Nie wiem jak niektórzy po 15k robią na jednym nasączaniu filtra.
Poza przygotowaniem do sezonu trochę upiększyłem moto. Zostało obcięte mocowanie wydechu przy secie pasażera i wszystkie sety oddane do malowania proszkowego na czarno. Jak dla mnie to jedna z najlepszych zmian jakie do tej pory zrobiłem :) Już nie będę musiał ściągać setów pasażera, żeby to jakoś wyglądało :lol: Zostało jeszcze do pomalowania sprajem kilka elementów, których nie mogłem oddać w proszek, takich jak dźwignia zmiany biegów :lol:
Czas na kilka fotek aktualnego stanu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dodatkowo wpadło kilka naklejek na bak i półkę, bo takie smutne mi się wydawały, a tankpad był podrapany :D
Obrazek
Gix ogólnie przygotowany do sezonu. Jak już się zrobi cieplej i przyjdzie czas na dłuższe trasy to wpadnie nowa oponka na tył, prawdopodobnie Bt-016pro, bo ta już na mikołajkach dostała po dupie :twisted: Teraz tylko czekam aż będzie pogoda kiedy będę w domu i nawinę pierwsze kilometry w tym roku :D

Awatar użytkownika
jozek726
Posty: 620
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 14:04
Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz
Skąd: GCH

Re: Gixxer 750 K8 BLACK

Nieprzeczytany post autor: jozek726 » 21 mar 2018, o 19:36

fajny czarnuch :)

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Gixxer 750 K8 BLACK

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 22 mar 2018, o 09:37

Zajebisty czarnuch, bardzo bym takiego lubił i szanował :twisted:

baleandrew
Nowy
Nowy
Posty: 40
Rejestracja: 7 mar 2018, o 17:03
Motocykl: GSXR
Wymarzony motocykl: GSXR
Imię: Andrzej
Skąd: Kraków

Re: Gixxer 750 K8 BLACK

Nieprzeczytany post autor: baleandrew » 20 kwie 2018, o 09:33

Świetnie wygląda - ja osobiście dodał bym swoją kanapę coś w swoim stylu i już unikat ;)

Awatar użytkownika
jozek726
Posty: 620
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 14:04
Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz
Skąd: GCH

Re: Gixxer 750 K8 BLACK

Nieprzeczytany post autor: jozek726 » 7 sie 2018, o 16:25

MrTrash pisze:
Obrazek
co zrobiłeś z tą dziurą po exupie ?

Awatar użytkownika
jozek726
Posty: 620
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 14:04
Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz
Skąd: GCH

Re: Gixxer 750 K8 BLACK

Nieprzeczytany post autor: jozek726 » 7 sie 2018, o 17:30

głupie pytanie, przecież to jest dziura do czujnika :lol:

Awatar użytkownika
MrTrash
Posty: 192
Rejestracja: 26 sie 2016, o 23:35
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: Jest :D
Imię: Tomasz
Skąd: Zamość

Re: Gixxer 750 K8 BLACK

Nieprzeczytany post autor: MrTrash » 7 sie 2018, o 23:43

Tak jak sam zauważyłeś, ta dziura jest na sondę lambda, która też wyleciała i po prostu wkręciłem tutaj śrubę dociętą na długość gwintu żeby nie zaburzać przepływu spalin ;)
A kat z exupem został obcięty tak jak widać na tym zdjęciu
20170513_192712.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ