Legato motocykle

Pompa paliwa uszkodzila wtryski ?

Wszystko na temat GSX-R 1000.
Regulamin działu
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!

Pompa paliwa uszkodzila wtryski ?

UNREAD_POSTprzez estilete3 » 7 paź 2018, o 02:16

Witam szanowne grono, temat dotyczy zx10 2004roklecz pompa paliwa jest identyczna, zatem.
Uszkodzony mialem czujnik tps wiec wymienilem cale przepustnice, przy tej okazji zostaly wyczyszczone watryski i zamontowane. Motocykl odzyl i na prawde zbieral sie nieziemsko, po 2 dniach pekla trasa 500km i szał mocy powoli zaczal zanikac, po miesiacu doszlo do tego stopnia, ze kawa ciezko miala do 250 sie rozbujac a winna okazala sie pompa paliwa. Pomimo jej wymiany i predkoaciach prawidlowych nie ma juz tego spektakularnego buuum, ktore bylo zaraz po zmianie przepustnic. Czy istnieje mozliwosc, ze slabnaca/przycierajaca sie pompa wydziela z siebie jakies opilki ktore mogly zatkac/uszkodzic wtryski ?
Mam drugie wtryski ktore oddam do czyszczenia i zamienie lecz ciekawi mnie czy pompa jest tak zbudowana ze mogla by syfic we wtryski po uszkodzeniu
estilete3

Motocykl: ZX10
Imię: Alan

Re: Pompa paliwa uszkodzila wtryski ?

UNREAD_POSTprzez darecki299 » 7 paź 2018, o 18:06

A kto powiedział ze wtryski się zapchały. Wyjmiesz to zobaczysz czy są zapchane czy nie. A jak masz pijecie o mechanice to strzykawka wężyk paliwo i bateria AA i sprawdzisz.
darecki299
Nowy
Nowy

Motocykl: Gsxr K7
Imię: Dariusz

Re: Pompa paliwa uszkodzila wtryski ?

UNREAD_POSTprzez estilete3 » 7 paź 2018, o 21:25

Pojecie mam, ale wiem ze odskoku od normy 20-30% nie jestem w stanie zobaczyc golym okiem.

Z tego co zglebilem temat to nie ma fizycznie mozliwosci zeby pompa zasyfila wtryski, moze to zbieg okolicznosci w moim wypadku
estilete3

Motocykl: ZX10
Imię: Alan

Powrót do GSX-R 1000