GSXR Srad 600 '98

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Awatar użytkownika
tpodgorski89
Posty: 56
Rejestracja: 30 paź 2013, o 09:16
Motocykl: GSXR 600 Srad
Wymarzony motocykl: Suzuki Bandit 650N

GSXR Srad 600 '98

Nieprzeczytany post autor: tpodgorski89 » 5 gru 2013, o 09:18

Srad 600 '98

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Motocykl kupilem za 5800, mam jednak pare watpliwosci wzgledem niektorych spraw technicznych, mam nadzieje ze doprowadze go do takiego staniu jaki sobie wyobrazalem kiedy go kupowalem :) Po kupnie zawsze wychodza rozne rzeczy, nie jest to nowa rzecz a na dodatek motocykl o takim przeznaczeniu zwykle nie jest oszczedzany. Łudzę się ze przebieg 30 tys km jest autentyczny chociaż prakrycznie rzecz biorac to chyba niemożliwe :)

Czy ktos orientuje się ile kosztuje obszycie siedzenia a w zasadzie chyba trzeba zrobic dwa, bo beda sie roznily. W siedzeniu kierowcy jest spora dziura, w siedzeniu pasazera nieco mniejsza na boku.

Set jest minimalnie pekniety, czy jego posprawanie to tania i pewna sprawa ?

matthofman
Posty: 207
Rejestracja: 27 paź 2013, o 16:38
Motocykl: Suzuki GSXR 600 Srad
Wymarzony motocykl: Suzuki K7
Lokalizacja: Goleniów

Re: GSXR Srad 600 '98

Nieprzeczytany post autor: matthofman » 5 gru 2013, o 23:08

Witaj. Po zdjęciach to nie wygląda na takiego złego, zima długa, do wiosny napewno się wyrobisz. Set można kupić używke w dobrym stanie za małą kasę. A co do siedzeń to mysłe że koło 100zł kolega kiedyś przednie siedzenie obszywał i płacił 60zł. Pisz te swoje sprawy techniczne to coś tam pomożemy razem.

Awatar użytkownika
tpodgorski89
Posty: 56
Rejestracja: 30 paź 2013, o 09:16
Motocykl: GSXR 600 Srad
Wymarzony motocykl: Suzuki Bandit 650N

Re: GSXR Srad 600 '98

Nieprzeczytany post autor: tpodgorski89 » 6 gru 2013, o 08:41

Dzieki, pare spraw jest juz na forum w toku, mam nadzieje ze uda sie wyelimonowac dreczace go problemy. A co do seta to jest on minimalnie pekniety, musialem sie mocno przyjrzec zeby to zauwazyc, nie pospawa mi tego byle jaki czarodziej od felg aluminiowch ? chyba byloby taniej

ODPOWIEDZ