1997 gix 750 - pochwal sie swoim sprzetem-?@!?!!

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
mariomariani
Posty: 91
Rejestracja: 4 maja 2013, o 23:25
Motocykl: gixsrad 750
Wymarzony motocykl: hayaturbobusa

1997 gix 750 - pochwal sie swoim sprzetem-?@!?!!

Nieprzeczytany post autor: mariomariani » 20 sty 2015, o 16:41

O co biega, w chwaleniu sie swoim,prawie lub w 100% wypuszczonym z tasmy fabryki,sprzetem?Slecze od 2 lat, kombinuje,wymyslam,przerabiam,odchudzam itd..., i jak narazie nie widze by sie chwalic,choc wiele zrobilem przy moim wechikule.Napewno potrzeba sporo kasy i czasu na stworzenie czegos oryginalnego.Nawet aerografem cos pryskam,a i tak,ciagle cos do glowy wpada nowego.Jesli skoncze to rzuce fotke,a narazie tyle...pozdrowka dla tych...co nie widza zycia bez 2kolek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
DaViDoO
Posty: 342
Rejestracja: 25 lut 2013, o 16:50
Motocykl: GSX-R 750 K4
Imię: David
Skąd: Bydgoszcz

Re: pochwal sie swoim sprzetem-?@!?!!

Nieprzeczytany post autor: DaViDoO » 20 sty 2015, o 19:31

Obrazek
http://www.bikepics.com/members/davidoo/
LIFE IS TOO SHORT TO BE SLOW
Obrazek

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: pochwal sie swoim sprzetem-?@!?!!

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 20 sty 2015, o 19:37

:) stary ja uwielbiam takie wynalazki sam mam stret psa :twisted: i jestem z niego dumny w koło pełno plastiku coś innego musi być 8-)
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

mariomariani
Posty: 91
Rejestracja: 4 maja 2013, o 23:25
Motocykl: gixsrad 750
Wymarzony motocykl: hayaturbobusa

Re: pochwal sie swoim sprzetem-?@!?!!

Nieprzeczytany post autor: mariomariani » 20 sty 2015, o 21:09

gixsracz750'97 -nic specjalnego.Wyp...am wszystko co nieporeczne i fabryczne.zrzucam zbedne kilogramy, przerabiam i wymieniam co sie da i na ile czasu i finansow styknie.Samemu lepie jakies formy na ogon,czy inne...elementy.Dopiero zaczalem lepic jakis szais,zobaczymy co stworze.Narazie w silnik nie ingerowalem,moze miche i smoka przefastryguje,by serce nie zatrzymalo sie nagle,przy locie na kole .Podziargalem cos tam... aerografem.Przerobilem i wyprulem elektr.flaki i od nowa przeszczepilem,zmiana lamp,klamek i wielu innyych drobnych elementow.Nie pasuja mi mydelniczki i ktorych w h...na drogach.Nie jestesmy w Chinach.O serce tego sprzeta dbam,ma te 120hp i ciezko go zaje****,wiec turbina moze zbedna-narazie.Napewno 1400cc to nie 750.

ODPOWIEDZ