Legato motocykle

Zrzutka na funkcjonowanie forum gixxer.pl - sezon 2019!

Wsparcie forum - sezon 2019'

Tematy dotyczące forum.

Re: Wsparcie forum - sezon 2019'

UNREAD_POSTprzez Westbam » 20 lis 2018, o 11:38

bet napisał(a):
Westbam napisał(a):W razie gdyby doszło do zamknięcia forum z powodu braku środków chętnie odkupię za przysłowiową złotówkę :) Domene + całe forum.
Postawię u siebie na serwerze - nie będzie potrzeby robić "zrzutek"

Pozdrawiam

Damian, a nie lepiej dorzucić parę groszy i mieć spokój znowu na parę lat? ;) Nie namawiam, grzecznie pytam :)

P.S Mamy aktualnie uzbierane 200zł !

Mam serwer dedykowany który i tak opłacam dla klientów wiec jedno forum w tą czy w tą dla mnie to ten sam budżet - stąd moja "oferta" :)
Westbam

Motocykl: GSXR K8 750
Wymarzony motocykl: Już mam! :)
Imię: Damian

UNREAD_POSTprzez bet » 20 lis 2018, o 12:34

Westbam napisał(a):
bet napisał(a):
Westbam napisał(a):W razie gdyby doszło do zamknięcia forum z powodu braku środków chętnie odkupię za przysłowiową złotówkę :) Domene + całe forum.
Postawię u siebie na serwerze - nie będzie potrzeby robić "zrzutek"

Pozdrawiam

Damian, a nie lepiej dorzucić parę groszy i mieć spokój znowu na parę lat? ;) Nie namawiam, grzecznie pytam :)

P.S Mamy aktualnie uzbierane 200zł !

Mam serwer dedykowany który i tak opłacam dla klientów wiec jedno forum w tą czy w tą dla mnie to ten sam budżet - stąd moja "oferta" :)

Jasne. Po części ma to sens. Tylko nie wziąłeś pod uwagę że stawiając go na dedyku współdzielonym gdzie widnieją inne strony internetowe, dla robotów i wyszukiwarek witryna jest mniej atrakcyjna niż dedyk tylko i wyłącznie z jedną witryną pod danym adresem IP. To też powód dlaczego wiele lat temu przeniosłem witrynę z współdzielonego hostingu na ten. Inaczej mówiąc umieszczając go pod adresem IP gdzie widoczne są inne witryny, sporo tracimy względem optymalizacji i pozycjonowania w google. A szkoda by było, wiele pracy i kasy włożyłem w pozycjonowanie dawny czas temu :)
bet

Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek

UNREAD_POSTprzez bet » 22 lis 2018, o 14:24

Na dziś dzień tzn. 22.11.2018r. zebraliśmy 270zł. Wpłat dokonywali (chronologiczna kolejność):

Carry
romeoxx
SuzukiBulika
<brak loginu>
Barney99

Dzięki!
bet

UNREAD_POSTprzez bet » 30 lis 2018, o 10:00

Stan na 30.11.2018r. bez zmian - wpłaty w kwocie 270zł od powyższych forumowiczów.
bet

UNREAD_POSTprzez Westbam » 30 lis 2018, o 14:08

Coś się zYebało bo nie widać strony głównej (nawet jak się wciśnie logo itp)
:cry:
Westbam

UNREAD_POSTprzez jozek726 » 30 lis 2018, o 15:05

Westbam napisał(a):Coś się zYebało bo nie widać strony głównej (nawet jak się wciśnie logo itp)

specjalnie tak ustawił :P
jozek726

Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz

UNREAD_POSTprzez bet » 30 lis 2018, o 15:15

Westbam napisał(a):Coś się zYebało bo nie widać strony głównej (nawet jak się wciśnie logo itp)

Nic się nie zepsuło, przekierowanie jest na stronę zbiórki bo zostało ostatnie kilkanaście dni na uzbieranie kasy na serwer i domenę a niestety mamy zaledwie kilkanaście procent wymaganej kwoty. Pisałem o tym wcześniej, nie czytałeś :) Tym sposobem też chcę sprawdzić czy w ogóle ktoś odwiedza to forum w jakimkolwiek celu czy statystyki odwiedzin kłamią. Inna sprawa że nie przekłada się to na chęć pomocy w utrzymaniu tego forum przy życiu, bo dostaje na priv pytania dlaczego jest przekierowanie na tą stronę a po mojej odpowiedzi cisza, tak więc... :) No nic, wszystko okaże się w połowie grudnia. Przypominam osobom które wpłaciły kasę że jeśli nie uda zebrać się potrzebnej kwoty i forum nieodwracalnie padnie, wszystkie wpłacone pieniądze zostaną zwrócone na Wasze konto.
bet

UNREAD_POSTprzez Suzukibulika » 30 lis 2018, o 22:59

Poszło po raz drugi:)
LwG :)
kurde panowie co jest z wami.....tyle nas jest a tu taka cisza....
Suzukibulika

Motocykl: GSX-R 1000 K1
Imię: Adam

UNREAD_POSTprzez bet » 2 gru 2018, o 14:42

Suzukibulika napisał(a):Poszło po raz drugi:)
LwG :)
kurde panowie co jest z wami.....tyle nas jest a tu taka cisza....

Buli nie przesadzaj bo zaraz będę musiał Ci to forum oddać :P :)
bet

UNREAD_POSTprzez KOBO » 2 gru 2018, o 18:27

Chciałem Ci płacić regularnie w zamian za reklamę na forum . Nie chciałeś, to teraz nie płacz że nie masz kasy na jego utrzymanie :P
Obrazek
KOBO

Motocykl: gsxr 750 k8
Wymarzony motocykl: TOMSONA ;)
Imię: Konrad

UNREAD_POSTprzez bet » 2 gru 2018, o 19:19

KOBO napisał(a):Chciałem Ci płacić regularnie w zamian za reklamę na forum . Nie chciałeś, to teraz nie płacz że nie masz kasy na jego utrzymanie :P

A ja Ci dałem darmową reklamę i swój dział/temat. Teraz powinieneś się odwdzięczyć a nie heterować że okazałem serce, bo nie do końca rozumiem przekaz Twojego postu ;) I to jedynie jasne przedstawienie sytuacji by nie było płaczu gdy będzie już za późno :)
bet

UNREAD_POSTprzez sew08 » 2 gru 2018, o 19:29

masakra :) nie dość że się nie dorzucają to jeszcze pociski. ogarnijcie się ludzie! :D :D ja wpłacę na dniach pozdro
sew08

Motocykl: Suzuki gsxr600 srad
Wymarzony motocykl: Suzuki GSX-R 1000 K6

UNREAD_POSTprzez KOBO » 2 gru 2018, o 22:42

Nie pisz głupot że mi pomogłeś i że mam Ci okazać wdzięczność.
Prosiłem Cię o reklamę na pierwszej stronie, taką jak ma LEGATO, za którą chciałem Ci zapłacić .
Odmówiłeś :!: :!: :!:
Założyłem swój temat jak każdy użytkownik tego forum który miał coś do sprzedania .
Teraz miał byś kasę na utrzymanie form i wspomógł bym Cię dodatkowo jak to robiłem wcześniej .
Tyle ode mnie . Dziękuję :|
Obrazek
KOBO

Motocykl: gsxr 750 k8
Wymarzony motocykl: TOMSONA ;)
Imię: Konrad

UNREAD_POSTprzez bet » 3 gru 2018, o 07:46

KOBO napisał(a):Nie pisz głupot że mi pomogłeś i że mam Ci okazać wdzięczność.
Prosiłem Cię o reklamę na pierwszej stronie, taką jak ma LEGATO, za którą chciałem Ci zapłacić .
Odmówiłeś :!: :!: :!:
Założyłem swój temat jak każdy użytkownik tego forum który miał coś do sprzedania .
Teraz miał byś kasę na utrzymanie form i wspomógł bym Cię dodatkowo jak to robiłem wcześniej .
Tyle ode mnie . Dziękuję :|

1. Odmówiłem bo na forum NIE ZARABIAM. Była kasa na utrzymanie, małą część kosztów pokrywał banner Leguta, całą resztę płaciłem przez lata ja i nikomu tym nie zawracałem głowy mimo że z forum korzystają wszyscy. Nie brałem od Ciebie kasy bo na TAMTĄ chwilę nie potrzebowałem.
2. Zgodziłem się na temat w dziale "Partnerzy" a nie "O nas" lub pokrewnym na który dobrze wiesz że potrzeba zgody, więc z automatu mówiliśmy o poleceniu Twoich usług. I jedyne czego odmówiłem to bannera na który Legut ma wyłączność.
3. Ja nie proszę o jałmużnę, ale nie staraj mi się wcisnąć że gardziłem hajsem a teraz potrzebuje pomocy :) Bo kasy nie wziąłem bo forum na tamten czas nie potrzebowało jej. Wdzięczności też nie oczekuje ale z Twojej strony postawa też chyba nie przystoi jak na "partnera" ;) Pozdr
bet

UNREAD_POSTprzez Westbam » 3 gru 2018, o 07:59

bet napisał(a):Na dziś dzień tzn. 22.11.2018r. zebraliśmy 270zł. Wpłat dokonywali (chronologiczna kolejność):

Carry
romeoxx
SuzukiBulika
<brak loginu>
Barney99

Dzięki!

bet napisał(a):Nic się nie zepsuło, przekierowanie jest na stronę zbiórki bo zostało ostatnie kilkanaście dni na uzbieranie kasy na serwer i domenę a niestety mamy zaledwie kilkanaście procent wymaganej kwoty.

Serio? 270 zł masz i to jest kilkanaście procent by opłacić na rok? A co ty całą serwerownie pod to forum masz?
Sorry ale siedze w tym i ta kwota co podałeś powinna w zupełności wystarczyć by obsłużyć ten ruch i opłacić domenę.
jeśli się mylę to prześlij ilość transferu ile forum generuje per miesiąc / ilość dysku ile zajmuje / ogólne obciążenie serwera.. Bo albo Cie właściciel hostingu kroi równo na kase albo tu głupoty piszesz...

ps. Za przysłowiową złotówkę odkupię forum oraz domenę.

Pozdrawiam
Westbam

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje, sugestie, sprawy forum