Obejrzałem literka - pytanie

Pytania i problemy dotyczące GSX-R'ów.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
olicom
Posty: 185
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 23:13
Wymarzony motocykl: Juz jest!!!! GSX-R 1000K4
Lokalizacja: Warszawa

Obejrzałem literka - pytanie

Nieprzeczytany post autor: olicom » 11 kwie 2011, o 14:14

Czesc,
Obejrzalem dzisiaj gixxera 1000 i mam do doświadczonych osób pytanie. Sprzet przyjechał z Włoch ale nie ma żadnej historii w książce, był cały malowany (rama), przejechane 38k i nówki opony założone już w PL. Chlodnica od wen. strony ma listki splaszczone co chyba nie moze sie stac podczas normalnego uzytkowania. Widać, że miał szlifa po prawej stronie ale chyba wszystko wymieniono na nowe. Martwi mnie to malowanie ramy - co o tym sądzicie??

Poza tym wszystko wygląda ok.

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Obejrzałem literka - pytanie

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 11 kwie 2011, o 19:23

No to olej sprzęta bo wszystko można jeszcze zaakceptować ale nie malowaną ramę bo raczej ze względu na ryski użytkowe nikt jej nie malował. Chociaż znając życie zachęca Cię niska cena i ją weżmiesz
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

olicom
Posty: 185
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 23:13
Wymarzony motocykl: Juz jest!!!! GSX-R 1000K4
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obejrzałem literka - pytanie

Nieprzeczytany post autor: olicom » 11 kwie 2011, o 19:42

Cena nie jest niska. to K4 za 16900 więc można za tyle znaleźć sprzęt pewniejszy.

Piter
Posty: 108
Rejestracja: 16 lip 2010, o 15:52
Motocykl: K7 1000

Re: Obejrzałem literka - pytanie

Nieprzeczytany post autor: Piter » 11 kwie 2011, o 23:13

Ramy bez powodu sie nie maluje. Jeśli pytasz się na forum to znaczy, że nie za bardzo sam ogarniasz jak sprawdzić moto a skoro piszesz, że był po szlifie to w rzeczywistości to mógł być dobry dzwon ;) Rok temu ze znajomym oglądałem gixa któego zresztą kupił i moto też miało malowaną ramę ale akurat wcześniej latało po torze i prawdopodobnie przy glebie poleciało w żwir i rama się porysowała bo wszystkie spawy wyglądają na oryginalne. Ale w Twoim przypadku mogła być spawana. Jakby ktoś szukal gixa 750 to przestrzegam przed ogłoszeniem na allegro, gix k7 750 w szaro grafitowym malowaniu z Konstancina za 18400. Moto bylo po konkretnym dzwonie, rama byla dłubana i malowana tak jak wiekszosc elementow w tym moto ale o dziwo jedzie prosto.

olicom
Posty: 185
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 23:13
Wymarzony motocykl: Juz jest!!!! GSX-R 1000K4
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obejrzałem literka - pytanie

Nieprzeczytany post autor: olicom » 12 kwie 2011, o 07:29

Nie ukrywam, że nie wiem jak go dobrze sprawdzić właśnie dlatego pytam. NIe będę się wymądrzał więc pytam. Dzięki za info o tej 750. Jest kilka sprzętów na rynku do kupienia więc nie będę się spieszyć. Przed zakupem i tak kogoś ze sobą wezmę - mam kilku znajomych, którzy jeżdzą co prawda Kawasaki ale to już coś.

Awatar użytkownika
Talib
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 mar 2011, o 18:57
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K1
Wymarzony motocykl: Hayabusa K9

Re: Obejrzałem literka - pytanie

Nieprzeczytany post autor: Talib » 12 kwie 2011, o 10:53

Czy to będzie Twoje pierwsze moto?
... !!! Tutaj chodzi o pasje, tutaj chodzi o siłę, tutaj chodzi o moc !!! ...

olicom
Posty: 185
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 23:13
Wymarzony motocykl: Juz jest!!!! GSX-R 1000K4
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obejrzałem literka - pytanie

Nieprzeczytany post autor: olicom » 12 kwie 2011, o 11:45

Nie no co Ty. Nie wzialbym takiego wariata jakbym się dopiero uczyl jezdzic :). Jeszcze troche oleju mam w glowie ostatnio mialem GS500 I tym troche latalem a wczesniej to jakies MZ :) ale to z natury spokojnie jezdze ale lubie miec zapas mocy. Tak samo z samochodami - mam 250KM ale wykorzystuje wtedy kiedy potrzeba a nie ciagle.

Awatar użytkownika
kwiatek2574
Posty: 211
Rejestracja: 28 sie 2010, o 17:18
Motocykl: suzuki gsxr750 k8
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Re: Obejrzałem literka - pytanie

Nieprzeczytany post autor: kwiatek2574 » 12 kwie 2011, o 19:41

olicom pisze:Nie no co Ty. Nie wzialbym takiego wariata jakbym się dopiero uczyl jezdzic :). Jeszcze troche oleju mam w glowie ostatnio mialem GS500 I tym troche latalem a wczesniej to jakies MZ :) ale to z natury spokojnie jezdze ale lubie miec zapas mocy. Tak samo z samochodami - mam 250KM ale wykorzystuje wtedy kiedy potrzeba a nie ciagle.
No to dobrze, że robisz to z głową ;) A co do zakupu, to tak jak pisałeś wcześniej, zabierz ze sobą osobę która trochę więcej ogarnia się w temacie,żebyś później nie żałował i nie potrzebnie wydał sporo kasy a o nie przespanych nocach już nie mówię ;) Pozdro

olicom
Posty: 185
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 23:13
Wymarzony motocykl: Juz jest!!!! GSX-R 1000K4
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obejrzałem literka - pytanie

Nieprzeczytany post autor: olicom » 12 kwie 2011, o 19:55

kwiatek2574 pisze:
olicom pisze:Nie no co Ty. Nie wzialbym takiego wariata jakbym się dopiero uczyl jezdzic :). Jeszcze troche oleju mam w glowie ostatnio mialem GS500 I tym troche latalem a wczesniej to jakies MZ :) ale to z natury spokojnie jezdze ale lubie miec zapas mocy. Tak samo z samochodami - mam 250KM ale wykorzystuje wtedy kiedy potrzeba a nie ciagle.
No to dobrze, że robisz to z głową ;) A co do zakupu, to tak jak pisałeś wcześniej, zabierz ze sobą osobę która trochę więcej ogarnia się w temacie,żebyś później nie żałował i nie potrzebnie wydał sporo kasy a o nie przespanych nocach już nie mówię ;) Pozdro

Muszę przyznać, że na tym forum są zarąbiście mili ludzie :) To się już nie zdarza. Pozdro dla wszystkich.

Awatar użytkownika
rafciops
Posty: 61
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 00:45
Motocykl: Suzuki GSX-R 1000 K1
Lokalizacja: WL

Re: Obejrzałem literka - pytanie

Nieprzeczytany post autor: rafciops » 23 kwie 2011, o 14:15

Osobiście kupiłem w styczniu zeszłego roku swoją k1 za 9800, bo stwierdziłem że tanio. Teraz właśnie wydałem na nią 3,5 koła na doprowadzenie ją do stanu używalności i wyglądu. Wiec nie napalaj się, spokojnie i z głową:) oszczędzisz sobie niepotrzebnego stresu:p A malowana rama i Włochy? Śmierdzi mi to;)
...Non Omnis Moriar...

olicom
Posty: 185
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 23:13
Wymarzony motocykl: Juz jest!!!! GSX-R 1000K4
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obejrzałem literka - pytanie

Nieprzeczytany post autor: olicom » 23 kwie 2011, o 14:28

i brak dokumentów z serwisem :) Odpuściłem go.

Awatar użytkownika
rafciops
Posty: 61
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 00:45
Motocykl: Suzuki GSX-R 1000 K1
Lokalizacja: WL

Re: Obejrzałem literka - pytanie

Nieprzeczytany post autor: rafciops » 23 kwie 2011, o 14:31

Jestem z Ciebie dumny olicom:p
...Non Omnis Moriar...

ODPOWIEDZ