dziwnie przerywa i zapala

Pytania i problemy dotyczące GSX-R'ów.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
arielzelag
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 07:27
Motocykl: suzuki gsxr600

dziwnie przerywa i zapala

Nieprzeczytany post autor: arielzelag » 12 wrz 2010, o 07:54

witam
jestem szczęśliwym posiadaczem gixerka 600 z 2000 r ostatni model gaźniczka - mam taki mały problem po tym jak motocykl sie przewrócił na postoju dziwnie wkręca sie na obroty i ciężko zapala jakby nie palił na któryś gar a czasami na chwile jest dobrze i zamiata -czy to jakaś blokada sie załancza czy też coś innego -może przewód od świecy któryś nie łączy ale nie był to jakiś szlif tylko obalenie niegroźne - lekka ryska na dolnym plastiku poradźcie coś !!!

Awatar użytkownika
patrykt7
Posty: 231
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:59
Motocykl: GSX-R 1000 K4

Re: dziwnie przerywa i zapala

Nieprzeczytany post autor: patrykt7 » 12 wrz 2010, o 10:32

Wykręć świece i sprawdź czy nie są zalane. Może po upadku zawiesił się któryś pływak i zalewa któryś z cylindrów.

Patryk T.
1. Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła kliknij 'Podziękuj'.
2. Na bieżąco pisz o postępach przy naprawie usterki bo inaczej nie ma sensu nasze pisanie i pomoc.

arielzelag
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 07:27
Motocykl: suzuki gsxr600

Re: dziwnie przerywa i zapala

Nieprzeczytany post autor: arielzelag » 12 wrz 2010, o 11:06

no własnie będę dziś sprawdzał bo całkiem możliwe że to z którymś gaźnikiem coś nie tak - bo podczas jazdy nagle słabnie i pewnie sie zawiesza - bo jak zapalam to kręci kręci i nic - znowu czasami jak zapala to powoli sie wkręca na obroty -czasami jest super -dzięki kolego pozdrawiam

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: dziwnie przerywa i zapala

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 12 wrz 2010, o 17:23

Oczysc swiece z reguly po glebie je troche zalewa
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

arielzelag
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 07:27
Motocykl: suzuki gsxr600

Re: dziwnie przerywa i zapala

Nieprzeczytany post autor: arielzelag » 12 wrz 2010, o 19:16

oczywiście akcja świece - poluzowała mi sie wsówka na świecy i przerywął mi często - teraz jest ok pomyka - oczywiście gaźniczki do regulacji są -jak u większości gaźnikowców po sezonie - dzięki za dobre rady i do .....odcięcia :lol:

ODPOWIEDZ