Spadek mocy,predkosci.

Pytania i problemy dotyczące GSX-R'ów.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
joker1
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 14:46
Motocykl: gsx r600 k6
Wymarzony motocykl: Ducati streetfither 1098

Spadek mocy,predkosci.

Nieprzeczytany post autor: joker1 » 17 wrz 2010, o 14:50

Witam. Od jakiegos czasu moja suka gsx r600 k6 niema mocy a co za tym idzie znaczaco spadla maksymalna predkosc. Przed tym problemem szla do 240 bez zadnego problemu powyzej sie ciagnela ale teraz 230km/h wyciagnac z niej jest ciezko. Powiem jeszcze ze ubywa mi plynu w chlodnicu. Czy moze to miec zwiazek z moca,mial ktos podobny historie?

Awatar użytkownika
patrykt7
Posty: 231
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:59
Motocykl: GSX-R 1000 K4

Re: Spadek mocy,predkosci.

Nieprzeczytany post autor: patrykt7 » 17 wrz 2010, o 18:14

Jeśli ubywa Ci płynu w chłodnicy to sprawdź jak najszybciej czy nie przybywa oleju i czy nie jest białawy. Jeśli tak to wydmuchałeś sobie na własne życzenie uszczelkę pod głowicą i to jest przyczyna spadku mocy-mniejsze sprężanie.

Patryk T.
1. Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła kliknij 'Podziękuj'.
2. Na bieżąco pisz o postępach przy naprawie usterki bo inaczej nie ma sensu nasze pisanie i pomoc.

Awatar użytkownika
joker1
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 14:46
Motocykl: gsx r600 k6
Wymarzony motocykl: Ducati streetfither 1098

Re: Spadek mocy,predkosci.

Nieprzeczytany post autor: joker1 » 17 wrz 2010, o 18:52

olej jest w normie tzn nawet pali troche go,nie duzo ale jednak. kolor oleju wlasciwy.

Awatar użytkownika
patrykt7
Posty: 231
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:59
Motocykl: GSX-R 1000 K4

Re: Spadek mocy,predkosci.

Nieprzeczytany post autor: patrykt7 » 17 wrz 2010, o 20:04

Więc albo układ chłodzenia został źle odpowietrzony i teraz sam się odpowietrza przez co płynu 'ubywa', albo masz wyciek na zewnątrz. Sprawdź czy nie wycieka Ci nigdzie płyn chłodniczy-ale to do spadku mocy nic nie ma, chyba, że ucieka przez uszczelkę pod głowicą. Popatrz dokładnie. Dobrze by było, gdybyś pożyczył od kogoś bo zakładam, że nie masz, manometr. Pomiary ciśnienia wiele by powiedziały. Sprawdź jeszcze luzy zaworowe bo gdy się zawory podpierają to moto jest strasznie wykastrowane.

Patryk T.
1. Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła kliknij 'Podziękuj'.
2. Na bieżąco pisz o postępach przy naprawie usterki bo inaczej nie ma sensu nasze pisanie i pomoc.

ODPOWIEDZ