Suzuki GSX-R 600 srad na gumie

Pytania i problemy dotyczące GSX-R'ów.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
peter
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 7 paź 2010, o 09:54
Motocykl: suzuki gsxr 600 srad
Wymarzony motocykl: nowy gsxr750

Suzuki GSX-R 600 srad na gumie

Nieprzeczytany post autor: peter » 7 paź 2010, o 14:13

witam stawiam na gume ale slabo mi to idzie co myslicie o tym aby zmienic zebatke o pare zebow wieksza podobno motor staje sie agresywniejszy ponoc jak nowy co wy na to? ja strzelam z gazu a morze ze sprzegla lepiej ? kto ma o tym pojecie niech da pare ciekawych pomyslow z gory dzieki

Awatar użytkownika
MichalBurnout
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2010, o 16:27
Motocykl: GSXR 600 SRAD STUNT
Wymarzony motocykl: Już jest? :P
Lokalizacja: Działdowo/Mława

Re: Suzuki GSX-R 600 srad na gumie

Nieprzeczytany post autor: MichalBurnout » 7 paź 2010, o 19:02

Taki temat już jest: http://gixxer.pl/viewtopic.php?f=21&t=71

Kolego, zębatkę z przodu o jeden ząbek mniejsza i odkręcasz gaz przy 5tys zamykasz go i od razu dodajesz na full, idzie na gumę jak ta lala, później tylko ćwiczyć, ćwiczyć... Spróbuj tak, bo jak z tylu chcesz większą to i łańcucha trzeba dołożyć i koszt zębaty, a przednia to wydatek 40zł, jak nie podpasuje to zmienisz. Jak tak mam i o niebo lepiej niż przy standardowej, wcześniej od 6,5 wstawał i to była już szybkość a teraz raz, że i z niższych startuje coś koło ~4,5(zależy ile włoży się do tego chęci ;) ), dwa, że i prędkość mniejsza, bo małe obroty i licznik tak z 10km/h przekłamuje, czyli wszystko w dobrym kierunku :twisted:
Jeśli pędzisz z prędkością 299 km/h, to co widzisz przed sobą jest już historią...

peter
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 7 paź 2010, o 09:54
Motocykl: suzuki gsxr 600 srad
Wymarzony motocykl: nowy gsxr750

Re: Suzuki GSX-R 600 srad na gumie

Nieprzeczytany post autor: peter » 7 paź 2010, o 19:35

tak wlasnie ta predkosc tez mi niezbyl pasowala swietna rada o cos takiego mi wlasnie chodzilo dzieki sliczne

Awatar użytkownika
MichalBurnout
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2010, o 16:27
Motocykl: GSXR 600 SRAD STUNT
Wymarzony motocykl: Już jest? :P
Lokalizacja: Działdowo/Mława

Re: Suzuki GSX-R 600 srad na gumie

Nieprzeczytany post autor: MichalBurnout » 7 paź 2010, o 20:05

Prędkość będzie ale to już nie taka jak na normalnym przełożeniu, żebyś się cudów nie spodziewał, jeździć normalnie w trasie też się da, żaden problem więc to jedyne w miarę dobre rozwiązanie, żeby pogodzić jazdę i gumowanie, pozdro ;)
Jeśli pędzisz z prędkością 299 km/h, to co widzisz przed sobą jest już historią...

peter
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 7 paź 2010, o 09:54
Motocykl: suzuki gsxr 600 srad
Wymarzony motocykl: nowy gsxr750

Re: Suzuki GSX-R 600 srad na gumie

Nieprzeczytany post autor: peter » 8 paź 2010, o 10:07

jasne dzieki wlasnie o taki kompromis mi chodzilo zeby motor troszke mi pomogl a zeby nie tracil pozostalych wlasciwosci

peter
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 7 paź 2010, o 09:54
Motocykl: suzuki gsxr 600 srad
Wymarzony motocykl: nowy gsxr750

Re: Dobre sprzęgło za rozsądną cenę

Nieprzeczytany post autor: peter » 9 paź 2010, o 10:42

sluchajcie chodzi mi o tylni amortyzator do gumowania lepiej go ustawic na max twardo czy na mieko lub cos pomiedzy?

Awatar użytkownika
patrykt7
Posty: 231
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:59
Motocykl: GSX-R 1000 K4

Re: Dobre sprzęgło za rozsądną cenę

Nieprzeczytany post autor: patrykt7 » 9 paź 2010, o 19:33

Bardziej pożądane będzie twardsze ustawienie, po to żeby motocykl Ci nie pływał na tylnym kole. Ale też nie przesadź, bo jak ustawisz zbyt twardo to mała nierówność może okazać się bardzo niebezpieczna.

Patryk T.
1. Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła kliknij 'Podziękuj'.
2. Na bieżąco pisz o postępach przy naprawie usterki bo inaczej nie ma sensu nasze pisanie i pomoc.

peter
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 7 paź 2010, o 09:54
Motocykl: suzuki gsxr 600 srad
Wymarzony motocykl: nowy gsxr750

Re: Dobre sprzęgło za rozsądną cenę

Nieprzeczytany post autor: peter » 10 paź 2010, o 19:44

jasne dzieki

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Suzuki GSX-R 600 srad na gumie

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 11 paź 2010, o 13:50

Jezdzij na standardzie zarowno zebatki jak i amor a im wiecej bedziesz trenowal tym lepsze efekty beda, nie szukaj winy w sprzecie bo przy poczatkach zawsze wina jest w kierujacym.
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Playerkidd
Nowy
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 29 lip 2010, o 22:05
Motocykl: Gsxr 750 pies
Wymarzony motocykl: GSXR

Re: Suzuki GSX-R 600 srad na gumie

Nieprzeczytany post autor: Playerkidd » 30 paź 2010, o 21:37

Rudisz pisze:Jezdzij na standardzie zarowno zebatki jak i amor a im wiecej bedziesz trenowal tym lepsze efekty beda, nie szukaj winy w sprzecie bo przy poczatkach zawsze wina jest w kierujacym.

Nic dodac nic ujac wina tkwi w łączniku fotela z kierownica . Jezdzic jezdzic i jeszcze raz jezdzic
Przy czym ta zembatka na przod nie zly pomysl ja kiedys do k3 zalozylem na przod o 2 mniejsza i fajnie z gazu przy 4 wstawal ale w/g mnie meczenie z gazu to strata czasu cwicz odrazu ze sprzegla oczywiscie stopniowo na poczatku patrz przy ilu na ile strzelasz poczatek moze bardziej zniechecacy niz z gazu ale jak zalapiesz to dopiero sie zacznie zabawa
To że zapłaciłeś za dwa koła nie znaczy że musisz ich używać jednocześnie

holek
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 08:17
Motocykl: gsxr 1000 k4

Re: Suzuki GSX-R 600 srad na gumie

Nieprzeczytany post autor: holek » 1 lis 2010, o 12:39

na gume tylko ze sprzegła!!!! Wstawialem z gazu (gsxr1000 k3) dopoty nie mialem o tym pojecia nie wiedzialem ile i jakie bledy popełniam.Gdy juz sie dowiedzialem kilku istotnych rzeczy wiem ile bledów popełniałem.Strzał ze sprzegła polega na tym ze moto idzie na koło wtedy kiedy ja chce, np przy 20km/h gdy mam ochote a nwet przy 160/h gdy tez mam ochote.Nie musze robic tego gdy moto osiagnie 6tys obrotów i wtedy ma moc zeby wstac na koło i nasza predkosc na 2-gim biedu wynosi około 80km/h,JA O TYM DECYDUJE,jade na kole gdzie chce i kiiedy chce.Popoiytajcie weteranow,doswiadczenie sie liczy.

Kolego, najpierw się przywitaj ze wszystkimi, a dopiero potem zacznij krzyczeć. patrykt7

peter
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 7 paź 2010, o 09:54
Motocykl: suzuki gsxr 600 srad
Wymarzony motocykl: nowy gsxr750

Re: Suzuki GSX-R 600 srad na gumie

Nieprzeczytany post autor: peter » 2 gru 2010, o 17:07

sorki.siemanko pozdrawiam

peter
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 7 paź 2010, o 09:54
Motocykl: suzuki gsxr 600 srad
Wymarzony motocykl: nowy gsxr750

Re: Suzuki GSX-R 600 srad na gumie

Nieprzeczytany post autor: peter » 2 gru 2010, o 17:10

sluchajcie czy ktos moglby mni podpowiedziec jak stawiac na gume ze sprzegla? cos tam kojarze troche prubowalem z rorznymi skutkami ale morze bardziej doswiadczeni koledziy cos podpowiedza... pozdrawiam

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Suzuki GSX-R 600 srad na gumie

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 3 gru 2010, o 07:46

Po pierwsze naucz sie edytowac posty a po drugie najpierw szukaj pozniej pytaj http://gixxer.pl/viewtopic.php?f=21&t=71
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

ODPOWIEDZ