GSXR 750 l2

Pokaż swój sprzęt! Zdjęcia i opisy Waszych maszyn.
Regulamin forum
Wątki prosimy tytułować według wzoru:
Rocznik moto, pojemność, coś od siebie
W pierwszym poście możecie dodać więcej danych o moto np. jakie ma wyposażenie dodatkowe, przebieg, którym właścicielem jesteś, jak długo jest w Twoich rękach, jakie modyfikacje planujesz itp.
Wątek musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie.
Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 5 maja 2021, o 13:04

Zatyczki PPtuning wypadły z podnóżków Gilles po pierwszej przejażdżce.
Zamówiłem zwykle zatyczki do rur w 2 wymiarach. Chyba dam troche kleju na gorąco do srodka by sie lepiej trzymało. Ale tym razem m bede miał po 10szt xD wiec nie szkoda jak wypadnie.

Obrazek

Przed majówką czekała mnie nie nie miła niespodzianka. Pan sprzątający przywalił maszyną sprzątającą w mój motocykl. Prawdopodobnie w któreś koło na skutek czego motocykl przesunął się do przodu a nóżka złożyła. Bardzo blisko parkowałem i motocykl oparł się auto. Był w pokrowcu. Naszczepcie miałem też złożone lusterka i nic się nie stało.
Najpierw zauważyłem, że pokrowiec jest wyżej na tylnym kole a potem , ,że jakoś blisko stoi. gdy go poprawiałem okazało się ,że nóżka jest złożona a motocykl lęży na aucie. Musiałem poprawić prawą owiewkę bo wyskoczyło. Na szczescie czasza się nie połamała.
Strach pomyśleć gdybym ruszył z opartym motocyklem.

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 5 maja 2021, o 13:04

Zatyczki PPtuning wypadły z podnóżków Gilles po pierwszej przejażdżce.
Zamówiłem zwykle zatyczki do rur w 2 wymiarach. Chyba dam troche kleju na gorąco do srodka by sie lepiej trzymało. Ale tym razem m bede miał po 10szt xD wiec nie szkoda jak wypadnie.

Obrazek

Przed majówką czekała mnie niemiła niespodzianka. Pan sprzątający przywalił maszyną sprzątającą w mój motocykl. Prawdopodobnie uderzył w któreś koło na skutek czego motocykl przesunął się do przodu a nóżka złożyła. Bardzo blisko parkowałem i motocykl oparł się auto. Był w pokrowcu. Naszczepcie miałem też złożone lusterka i nic się nie stało. Lewy bok wyskoczyl troche zmocowan ale poprawiłem.

Najpierw zauważyłem, że pokrowiec jest wyżej na tylnym kole a potem , ,że jakoś blisko stoi. gdy go poprawiałem okazało się ,że nóżka jest złożona a motocykl lęży na aucie. Musiałem poprawić prawą owiewkę bo wyskoczyło. Na szczescie czasza się nie połamała.
Strach pomyśleć gdybym ruszył z opartym motocyklem.

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 5 maja 2021, o 20:19

Jakby co to pasują zatyczki o średnicy d18 . 16 są za małe.

Obrazek

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 6 maja 2021, o 18:07

Udało mi się dorwać świetną okazje na EBAY z chorwacji oczywisc w stosunku do innych cen. Nakladka full carbon 274zl z przesylka nowa. Zdjęcia od sprzedawcy ja czekam na przesyłkę.
Teraz jeszce tylko nakladki na kierunki zadupek. Zagadalem do sprzedawcy czy tez takich nie sprzedaje jak nie to wpadnie kompozyt fiber glass plus carbon z FF carbon.

Obrazek


Obrazek

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 16 maja 2021, o 19:28

Nakładka jeszcze nie przyszła. Najblizsze dnia stoja pod znakiem quickshiftera... Co raz bardziej mysle ze nie jest mi on potrzebny ale się zadeklarowałem. :)

Drunken Ninja jazdy motocyklowe z 15.05 na torze Wschodzący Białystok

Obrazek

Obrazek

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 19 maja 2021, o 14:56

Pomimo ,ze odgłos popcornu był spoko. Czasami potrafiło ostro strzelić. Dlateo wyleciał PAIR. Na razie tylko zaślepione. Został też zawór by nie powodowało błędu.
Możliwe ,że PAIR wyłączę w ECU. W filmiku jeszcze pokazane gdzie zatkac w airboxie.
Airbox 3 razy demonotwałem więc mam wprawę. Najpierw okazało się,że clampy nie pasują a potem ,że zapomniałem podjąć 1 fajki .

Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=VedmZPq3Oa8

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 19 maja 2021, o 18:54

Nie stety mocownia nie bylo i ma male niedoskonalosci ale jest pełny carbon. Musialem uzyc mocowania z OEM.
Obrazek

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 23 maja 2021, o 20:48

Dzis pierwsza przejażdżka z zaślepionym PAIR. Jakoś tak dziwnie. Wcześniej biegi przełączam. Jak pyrkało to zawsze wiedziałem jakie mam obroty 6.5-7 a teraz xD jakoś szybciej biegi przełączam.
Jak się nie przyzwyczaję do odlepiam z powrotem.

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 28 maja 2021, o 22:05

Taka sytuacja. Kolega stroił ,a ja wstawiałem quickshifter. Kolega jużquickshifter miał ;) :
Obrazek

Fajnie to działa ;) 1200zł. Jakoś tak wyszło. MotoTune Speedbike. Wpięte pod nieobecny exup. Ustawiony na ECU.

Obrazek

Znowu naklejka odpadła ; OEM. Wygrzebie stare i kupię klej może będzie lepiej trzymać.

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 29 maja 2021, o 13:27

Stare naklejki chyba wywaliłem. Ogolnie zauwazylem ze klej na cieplym silniku puszcza i potem zaczyna spowortem łapać wiec nie wolno myć motocykla po powrocie z trasy.
Możliwe ,że kupie R&G lub osłony ramy - lubi sie rysowac z byle powodu ;/....

QUICK shifter dzis mile widziany. TAk po miescie staram sie uzywac juz sprzegla ale na wyzszych obrotach nie wyobrazam |

SPEEDBIKE MOTOTUNE thx za quickshifter.
Acha wpinany jest zamiast silniczka EXUP. DLA MNIE RYBA BO mam przelot.

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 16 cze 2021, o 12:06

Przedwczoraj zdmuchneło mi 1 zatyczke do PAIR i był dziwny dzwięk tak więc dziś kupiłem 3 12mm. Może nawet starczą seryjne klampy. Powinno sie rozszerzyc bez problemu bo to guma.
Chwilowo założyłem powrotem i zacisnąłem jeszcze raz 15mm ale wole mieć pewność.

TAk więc nie 15mm tylko 12mm

Obrazek

Na dniach montaż dla świętego spokoju.

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 17 cze 2021, o 22:58

A tutaj po montażu wczoraj wymieniłem zatyczki za 15mm otworu na 12mm wewnetrzny. Zapinki OEM. W tym ze te przy głowicy troche ciasno. Materiał jest ten sam co poprzednich i nic sie nei stopiło :

Obrazek

Obrazek

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 18 cze 2021, o 16:52

No to czekamy: Mix włókno plus carbon. Niecałe ~896pln z przesyłką FF Carbon z Niemiec.

Obrazek

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 3 lip 2021, o 21:49

Dziś odkryłem ,że odpadła druga naklajka OEM na rame w okolicy setow.

Zamówiłem tarze 320mm z UK Brembo wraz tulejkami dystansowymi. Przyjadą pewnie pod koniec lipca. Zaś Carbon dopiero prawdopodobnie wrzesień. Naklejek na rame R&G również jeszcze nie ma.

Obrazek

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: GSXR 750 l2

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 5 lip 2021, o 13:51

Cofneli mi zamowienie na Tarcze ;/.... I jeszcze jestem stratny.

Zablokowany