Made in China - akcesoria do motocykla...

Recenzje i opinie na temat wyposażenia motocykla i motocyklisty.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 14 mar 2016, o 19:23

ToMsOn pisze:No to teraz na moto pokazuj i mów ile cię to wszystko kosztowało :D coś jeszcze zamawiałeś czy tylko te osłony dekli ?
Tomson a Ty ostatnio co zakupiles klameczko to chinczyki czy jakies oryginaly ? bo wygladaly elegancko :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 14 mar 2016, o 19:29

Za crashe w przeliczeniu dałem 174zł. Dorobię sobie jeszcze dodatkowo te ślizgi na wymianę w razie gleby.

Zamówiłem rękawice letnie RS Taichi. Opinie miały bardzo dobre, więc teraz tylko czekam, czy dobrałem dobry rozmiar. Są już w Warszawie, powinny być u mnie w przyszłym tygodniu.
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 15 mar 2016, o 11:30

515Bartek pisze:Tomson a Ty ostatnio co zakupiles klameczko to chinczyki czy jakies oryginaly ? bo wygladaly elegancko :)
Normalne chińczyki ;) do kawy pasują jak ulał i nic nie trzeba z nimi kombinować jak w suzuki więc po co płacić na inne które są identyczne :P
Zmiana klamek to może 5-10min roboty i zrobione :D Wyglądają super działają tak samo dlatego nie wiedze sensu wrzucać innych


Dobra cena Robert jak za takie ślizgi muszę powiedzieć koledze żeby sobie kupił :)

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 15 mar 2016, o 14:27

ToMsOn pisze:
515Bartek pisze:Tomson a Ty ostatnio co zakupiles klameczko to chinczyki czy jakies oryginaly ? bo wygladaly elegancko :)

Dobra cena Robert jak za takie ślizgi muszę powiedzieć koledze żeby sobie kupił :)
Szczerze polecam. Za taką kasę taka dobra jakość - SZOK :shock:
A dolar idzie delikatnie w dół, więc jeszcze taniej można je teraz dostać. Polecam każdemu :)

Pozdr.
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

Cylinder
Posty: 51
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 10:20
Motocykl: Suzuki Gsxr 600 SRAD
Wymarzony motocykl: K3
Imię: Grzesiek
Skąd: Żywiec

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: Cylinder » 15 mar 2016, o 17:31

Ja też właśnie planuje kilka części kupić do moto (klamki,szyba,manetki itp.) i zastanawiam się, czy kupić chinole np. klamki ok. 200zl a dedykowane/oryginalne 400+ a budżet na razie mi nie pozwoli wydać tyle kasy na raz , tylko czy nikt nie będzie mi zarzucał, że wciskam syf do moto, chociaż tak jak piszecie to nie ma zbyt wielkiej różnicy między nimi.

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 15 mar 2016, o 17:33

ja ciekaw jestem co wy za chinole kupujecie, za moich czasów klamki były za 75 zł ...

Awatar użytkownika
droi8d
Posty: 286
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 14:17
Motocykl: 1000 K8
Wymarzony motocykl: HP4
Imię: Damian
Skąd: Wawa

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: droi8d » 15 mar 2016, o 17:40

teraz zwykła klamka to za mało. Trzeba zamówić podjebe RCS19, bo bez tego nie ma szpanu:
http://www.aliexpress.com/item/Motoo-CN ... 58d9ef1002

PS. niech tylko nikomu nie przyjdzie do głowy kupować tego, ktoś w komentarzach napisał że taka pompa wyrzygała mu płyn i mało co go nie zabiła...
*edit: ...handlować też nie.

Cylinder
Posty: 51
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 10:20
Motocykl: Suzuki Gsxr 600 SRAD
Wymarzony motocykl: K3
Imię: Grzesiek
Skąd: Żywiec

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: Cylinder » 15 mar 2016, o 18:27

Hah ale to trzeba było by cały układ założyć, a nie tylko pompe z klamką :D

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 16 mar 2016, o 14:17

Tomson rozwiń to o klamkach suzuki i ich przeróbce .... Bo ja wlasnie o nich myślę zeby sobie kupic te chinczyki krótkie :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 16 mar 2016, o 14:41

Ja tam nie wiem co wy tam przerabiacie itp. Ja kupiłem rok temu pierwsze lepsze. Pasują nie obcierają nie zacinają się itd.
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 16 mar 2016, o 15:35

Cylinder pisze: tylko czy nikt nie będzie mi zarzucał, że wciskam syf do moto, chociaż tak jak piszecie to nie ma zbyt wielkiej różnicy między nimi.
Bo syf. I roznica jest ale wiekszosc dzieciarni majacych motocykle pewnie nie miala porzadnych klamek topowych firm z dlugoletnia tradycja nigdy w rekach to i kupuja wszystko co Chinskie, czytaj ulepione z gównolitu ;) Zajrzyj kiedys chlopakom na padoku (jak wpuszcza) i zobacz czy w sprzety z BSB, SBK, MotoGP itd tez wsadzaja takie tandety :lol: :lol: :lol:

To juz lepiej jezdzic na oryginalnych klamkach moim zdaniem. Ale "róbta co chceta", Wasze zdrowie.

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 16 mar 2016, o 15:37

droi8d pisze:teraz zwykła klamka to za mało. Trzeba zamówić podjebe RCS19, bo bez tego nie ma szpanu:
http://www.aliexpress.com/item/Motoo-CN ... 58d9ef1002

PS. niech tylko nikomu nie przyjdzie do głowy kupować tego, ktoś w komentarzach napisał że taka pompa wyrzygała mu płyn i mało co go nie zabiła...
*edit: ...handlować też nie.
Ty sie nie smiej, koles wystawial moze ze 2 tyg temu taka pompe na Allegro za tysiaca i twierdzi ze to oryginal :lol: :lol: :lol: Co najlepsze, pewnie ktos sie nadzieje i to lyknie a pozniej rozpieprzy moto na pierwszej barierce jak zalozy ulepa. Juz widze ze jej nie ma wiec calkiem mozliwe.

Tu jest uzywka, ale oryginalna: http://allegro.pl/brembo-rcs-19-pompa-h ... ml#thumb/5 .

terry
Nowy
Nowy
Posty: 44
Rejestracja: 9 kwie 2016, o 09:26
Motocykl: 750 k7
Imię: Piotr
Skąd: Wawa

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: terry » 5 maja 2016, o 08:08

Tylko pytanie czy te markowe firmy nie robią przypadkiem w chinach? ;) Prawda jest taka, że obecnie Chińczycy dysponują chyba najlepszym przemysłem do produkcji tego typu detali, bo po prostu robią tego miliony sztuk. Także dla "markowych" firm. Z tego pewnie wynika też podobieństwo detali, bo po prostu mają już matryce, rysunki i programy CNC do robienia tego i nie ma co wyważać "otwartych drzwi". Jeśli chodzi o materiały, to też nie ma co wierzyć w cudowne stopy "markowych" firm. Aluminium i jego stopy to tani materiał, i różnice w cenie są dla tak masowych producentów praktycznie nie istniejące. Ciekawe czy ktokolwiek słyszał o pękniętej klamce (wyłączając upadki)? Jakiejkolwiek? Klamka jest elementem konstrukcyjnie prostym jak cep.

A co do maszyn z GP itp. Tam się używa to co sponsor da i tyle. Znam to z innego sportu na kółkach. Pomimo, że można by znaleźć coś lepszego to jest element by sponsor.

KubusK
Posty: 402
Rejestracja: 29 mar 2015, o 09:12
Motocykl: BMW
Wymarzony motocykl: BMW! S1000rr
Imię: Piter
Skąd: śląsk

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: KubusK » 5 maja 2016, o 13:17

515Bartek pisze:Tomson rozwiń to o klamkach suzuki i ich przeróbce .... Bo ja wlasnie o nich myślę zeby sobie kupic te chinczyki krótkie :-)
też jestem ciekaw bo w sumie po co przepłacać :D jak klamki to klamki i wyglądać mają

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: Made in China - akcesoria do motocykla...

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 5 maja 2016, o 15:50

Mam długie czarne regulowane klamki z chin, po sezonie nic się z nimi nie stało ani nie wyblakły ani się nie powycierały, dałem 40$. Dla mnie jak najbardziej OK
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

ODPOWIEDZ